Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

O tebi...

-Ti si jedno divno, lepo vaspitano stvorenje, dobre duse, koje covek ne moze da ne voli. Posto imam dva sina, volela bih da uspem da ih vaspitam tako, da budu dobri ljudi kao sto si ti. Moze majka da bude ponosna na tebe :srce:

-Nosim, vid'o si :cica:

-Nerviraju me bajkeri, mnogo su kurceviti. Motore volim :)

-Ne igram nikad igre na srecu. Pokazalo mi se sto puta, da moram da se pomucim da dobijem ono sto hocu, nece mi nista pasti s neba.

-Najveca mana...nemam je, ja sam savrsena :andjeo:

...salim se...najveca mana mi je sto ne oprastam, nikad i nikom!

Sledeci :crkoh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imala sam nocas neke cudne snove, pa mi se "javilo " pitanje...

U nasoj pravnoj drzavi, nestalo onih lepih i simpaticnih narukvica...Uvedeena je nova vrsta kazne-prognanstvo na pusto ostrvo u trajanju od godinu dana. Imas pravo da povedes jednu osobu i da poneses 5 stvari- predmeta po svom izboru, osim garderobe.

Koga vodis i kojih 5 predmeta nosis?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čekaj, nešto novo:

šta misliš o meni?

:sunce:

Bane, ti si idiJot, ali ne znam zasto te toliko volim :srce:

Imala sam nocas neke cudne snove, pa mi se "javilo " pitanje...

U nasoj pravnoj drzavi, nestalo onih lepih i simpaticnih narukvica...Uvedeena je nova vrsta kazne-prognanstvo na pusto ostrvo u trajanju od godinu dana. Imas pravo da povedes jednu osobu i da poneses 5 stvari- predmeta po svom izboru, osim garderobe.

Koga vodis i kojih 5 predmeta nosis?

Vodim mog dragog i mog druga slavkosa. Od predmeta mi nista tamo ne bi trebalo :lol:

Preslisavam se sta te jos o Yossi nisam pitala :hmm: ............... E, da..... a Koliko ima kila? :strikeraj:

Nisam ponela metar :treptrep:...mislim vagu...

Mogu ti samo reci da je taman :balavi:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ela, koliko vidim, ti si na redu, i zato evo nekoliko duhovnih pitanja za tebe:

obim grudi?

obim struka?

obim kukova?

koliko ti je najduže trajao sexualni odnos?

a najkraće?

da li si stvarno non-stop zagorela kad je žmu odsutan?

kako se boriš sa time?

dolaziš li u iskušenja da privedeš slučajnog prolaznika?

nosiš li sexy veš?

omiljena poza u sexu?

oralni sex-opiši svoja osećanja vezana za njega?

a za analni?

a za animal action?

a za sado-mazo-bizaR?

i naravno, nešto što do sada nismo imali na meniJu

tvoje mišljenje o meni?

:sunce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koji mobitel koristis?

Sta bi s kompa tvog? Gdje se zagubio?

Odakle ti volja da pises na forum preko telefona?

Jesil smajlice naucila napamet ili kako se tu snalazis?

Koliko ti dugo treba da napises jedan post. normalne duzine?

Sta ti kazu ukucani kad te vide stalno s telefonom u/po rukama?

Jesil ubrzala pisanje poruka i svega od kad se javljas preko telefona?

Od 1 do 10, koliko se naljutis kad napises post za forum pa ti neko uleti na telefon pa ode post u tri krasne?

I zadnje pitanje.. jel i tebi, ko i meni, dosadila rjec telefon u ovom postu? :lol:

Saljem ti lijep pozdrav.. :kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

QQ, nisam videla, ali nije do dioptrije vec do Mare koja je post menjala :stid2: ... i kad vam je vec jasno koliko sam problematicna, sto me cimate sa kilometarskim pitanjima? :( ..................... Ae, sigraCu se onako i koliko mogu :plaz3:

--- Update ---

@ninja ... Obimi: 9O-6O-9O, a ti opovrgni. Duga plava kosa se u loknama spusta do guze, plave oke, sportska usta ...msm, licim na onu Tomi Lijevu domacicu :strikeraj: ... Injao, ko ce da pise o tolikom seXu - kad ga (napokon) redovno upraznjava? Batali :lazy: ... O tebi? Mhm, ne znam kako da ti kazem, malo mi neprijatno :ufrci: ...ti si klasicni primerak net manijaka ...zavodis naivne i nevine devojCice, i ne smem ni da zamislim sta im svojim virtuelnim prstoPipima radis :new: ...msm, znam da malo starijim devojCicama daXces u slusalicu :vez:

--- Update ---

@ninja ... Obimi: 9O-6O-9O, a ti opovrgni. Duga plava kosa se u loknama spusta do guze, plave oke, sportska usta ...msm, licim na onu Tomi Lijevu domacicu :strikeraj: ... Injao, ko ce da pise o tolikom seXu - kad ga (napokon) redovno upraznjava? Batali :lazy: ... O tebi? Mhm, ne znam kako da ti kazem, malo mi neprijatno :ufrci: ...ti si klasicni primerak net manijaka ...zavodis naivne i nevine devojCice, i ne smem ni da zamislim sta im svojim virtuelnim prstoPipima radis :new: ...msm, znam da malo starijim devojCicama daXces u slusalicu :vez:

--- Update ---

Ela, boKte, pa Mara te je jos preksinoc metnula u vrucu stolicu :smeh:

Jbg, poturila me naknadno, bezduSnica nijedna :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...