Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Pretpostavljam da nemate nalog..  mada vidim da uzima maha među tinejdžerima. 
Kada sam pitala dete šta je to, odgovorilo  mi je da bih se dobro kotirala, uzevši u obzir da dobro đuskam.. 
Mislim se, samo mi još to fali :roll: Nisam ljubitelj video zapisa.. i ne kapiram šta oni ljudi (korisnici) rade tamo? 
(pitam za drugricu :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam nalog. :andjeo:

Instalirao sam aplikaciju pre par meseci da bih video šta je to, da bih ostao u toku. Instant zabava, kao i sve danas, ali mi prija. Ne kreiram sadržaj, nemam nijedan video, "samo gledam". :roll:  Stvar je u "izazovima", koji su obično neki zvukovi (ili video zapisi) sa određenim sadržajem na koji korisnici reaguju plesom, smehom, ili ponavljajući isti taj sadržaj na neki svoj način. Devojke i "devojke" ga koriste uglavnom kao korak ka instant slavi... na neki način on je Instagram za video... ili je Instagram TikTok za fotografije, kako god. 

Zabavno je za potrošiti vreme... neke šale koje kruže TikTokom su urnebesno smešne (korisnik sheenamelwani iz Indije i njen otac koji se pojavljuje u svakom videu na primer) , ima tu korisnika koji su zaista talentovani i to izbija iz svakog njihovog videa. Muzika, smeh, lepe devojke, nema tu šta da se ne voli iz muškog ugla. :fijuk: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...