Idi na sadržaj

Vakcinacija protiv Covid-19


Preporučene poruke

Upravo sam prijavio strica za vakcinaciju, tražio mi da to odradim preko portala eUprava... isključivo rusku i kinesku. :roll: 

Da li ćete se vi vakcinisati? Da li vam je bitno koju vakcinu ćete primiti? Zašto?

Ja ću se vakcinisati isključivo ako budem morao zbog posla ili putovanja. Nisam se naročito interesovao za razlike među vakcinama, ako bude potrebe proučiću u skladu sa svojim ograničenim poznavanjem materije koja od ponuđenih vakcina ima najmanje šanse da me ubogalji. Neću zazirati od "zapadnih" varijanti, nisam iz te priče.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Iskustva osoba kojima verujem. Onih, koji su preležali Koronu. @Adrijan je detaljno opisao, i izjasnio se. Njegovo iskustvo, ako je postojala i trunka hoću - neću.. je prevagnulo. Prijavila sam se.

Lm.. da se vratim na iskustva bračnog para.. saradnika mog supruga. Žena je sve to lakše podnela.. a njen  suprug.. ima posledice.. tu su.. oko 40-ak godina.. ima posledice - koje nisu za igru. I neko njeno mišljenje, stav je da će da se vakciniše. Posle svega, što su preživeli. Žena nije zjaka, tema je ozbiljna. 

Da, vakcinisaću se. 
Prijavila sam se za rusku vakcinu, mada je tako svejedno. Kao rusofil.. eto - to me je vodilo.. a da li ću i kada ću da stignem na red.. videćemo. 
Koliko znam, a to je sada promenljiva kategorija, vakcinacija nije uslov za putovanja.. a što se posla tiče.. :fijuk: 
Nisam ni merodavna, ne znam sastav.. a i da znam - jaka vajda, ali nisam pametnija. 

Po običaju, intuicija i iskustva osoba, koje su  preležale kažu, ovaj lakši oblik Covida  - da.. kao konačan odgovor. 


 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...