Idi na sadržaj

To samo meni može da se dogodi...


Preporučene poruke

Natrpam kola potrebnim stvarima, pohvatam decu i krenemo mi na more. Al ono laganice, da vide deca gde je tata bio vojnik, te da vidimo neke glavne gradove i tako dalje. Krenemo mi rano jutro i ono lagano tumarajuci stignemo u Ljubljanu, taman predvece. Prosetamo se gradom i skupljamo utiske. Umorni i zedni, a vidim ja kako ovi slovenci napredni, em im je pivo u pola cene u odnosu na sladoled, em ga imaju u izobilju. Pred svakim kaficem ljudi svi piju drugacije pivo, ma nema sanse da vidis dve slicne flase. A i te flase sve nekih cudnih oblika, nazivi piva cista fantazija!

Uhhhhhhh, sline mi teku, a ja jos moram da vozim do Postojne! Muka ziva! Osecam se kao gladan pas, kome provlace kobasicu pred nosom. No, bitan je karakter! Necu da pijem kada vozim. Vece je, radnje zatvorene, krecemo dalje!

Odspavamo malo na nekoj benzinskoj stanici u Alpima a do jutra kriza prolazi, zelja za kafom je dominantnija. Obidjemo Postojnsku jamu, ja mislim samo na pivo. Vreme se dosta oteglo, a moramo do naseg odredista na Jadranu da stignemo pre noci, jer moram uzeti kljuc vikendice od komsija. Tako resimo da se ne zadrzavamo vise u SLoveniji, vec krenemo odmah dalje.

Vozim ja tako i dogovorimo se da cemo stati pre granice, da potrosim metalne eure. Tako i biva, udjem u neku radnju, resim da kupim deci sladoled, i ugledam citavu policu raznih limenki piva! Popust! Neka smesna cena! Brojim sitnis i samo trpam limenke u korpu! Nakupovao sam se raznih nepoznatih maraka piva za celo letovanje! Sav sretan ubacujem sve u kola i pravac Hrvatska!

Stigli mi na more, raspakujemo se. Eh, nema vise vozikanja, mogu na miru da popijem pivo, otvorim prvu limenku... :cesces: Cudan ukus...:hmm::sokiran: Shvatim, pun mi je auto bezalkoholnog piva!!! :jezik::mukica::celepenka:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 170
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Prošla je poprilično žestoka radna nedelja.    Šef mi je Zemunac...  (imam utisak da je duplo višlji od mene - jbte ukoči mi se vrat kada stojimo i pričamo )    Prvo me je jutros uhvatio u šemu,

Stavio sam slušalice na glavu, ali ih nisam uključio u zvučnike, opušteno već sat vremena slušam muziku sa zvučnika sa iskopčanim slušalicama na glavi...

Jutros vredno odem na posao. Treba proveriti da li će se odlazak dece na izlet obaviti kako treba.Sledi vežbanje za završnu, i još "ponešto" od posla koji treba obaviti...Malo sam uštinula od radnog d

Zakačene slike

Zvoni mi fixni tel.

Nemam ID, ali se ipak javljam, jer možda je potencijalni kupac stana, neko iz škole povodom sastanka, koji sam imala

blabla.. :P

Ženski glas..

''Dobar dan, možete li da mi uradite depilaciju mozga?''

(muk sa moje strane)

''Bix..'' (kada sam skontala da je to moja drugarica iz srednje :hahaha: )

''Mogu samo da ti ga amputiram,

dobro je što imam i šta...''

''A.. jesi luda...''

''Jesam - priznajem, al' nisam blesava''

''Znaš da ko za tebe :fijuk: imam i gratis usluge..''

Izodvaljivale smo se od smeha, a ja posle razgovora sedoh sama sa sobom..

a i predsovljem..

Pomislih.. pa ako te prijatelji TAKO cene, šta je sa onima koji to nisu :ggg:

Zajebavam se, nisam se zamislila, jer sam u mogućnosti. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odoh ja jutros u sedam da deaktiviram sistem, kad ono udju 5 zena u kancelariju, stize nam i kafa. Sastanak u lepom drustvu.

Dovrsim posao, izlazim i vidim preko galerije da su dole poredjani kreveti. Dobrovoljni davaoci krvi su uredno zalegli. KRV U TEGLAMA! Jos i moj strah od visine! :new: Ajmeeeeee, kafa mi skoro na nos izasla.

Sada pijem kafu i setih se kako bi to izgledalo kada bi jutros povracao. :ajme: Ne mogu da ispijem ni gutljaj vise. :zid:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Malopre uzela da majstorišem po kujni i metnula luk na kolutove da se proprži malo. Dok sam čekala da se završi, uzeh iz tiganja jedno rebro da probam da li je gotovo, ali.. Nisam primetila da se na to jedno rebro nalepilo i drugo koje je skliznulo i palo mi direkt na dekolte. Sunce ti poljubim, vrelo vrelo vrelo.

Eto, sad imam opekotinu nasred dekoltea a treba da idem u svatove za vikend. Plikovi će biti divan deo mog autfita.

Boli me :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Dakle danas puno veče blama!!

Pre ulaska u salu prebacim telefon na avio mod..jer mi po pravilu uvek u sred snimanja stigne poruka i onda na snimku žaba krekeće.

E sad biserka poželi da to odradi na vreme...

Naravno dok smo čekali da počne predstava, ipak isključim avio mod i pošaljem kumi porukicu..i (!!!)...i zaboravim da ga opet isključim!!

Kreće predstava, mrtva tišina kad punom snagom kreće "Uzbunaaaaaaa, čuje se sirene...uzbunaaaaaa nisi pored mene.." Peva Seve samo tako!!

BRUKO!!!

Pogleda me ovaj moj, ubilačkim pogledom...a ja :fijuk:

Ae ugasim....

Ide predstava, ja naravno obožavam da snimam..kad me neko kucne po ramenu...

??

"Zabranjeno je snimanje!!"

Upssssssssssssss....

Inače je bilo jaaaaaaaaako lepo na predstavi :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kada sam ispratila miceka u školu, odem i ja da se prošetam.

Usputna stanica mi je bila biblioteka.

Uletim, trčeći uz spiralne stepenice, isprepadam čika Duleta (a volim da ga ''čikam'' :andjeo::lol: )

Biram šta ću, usputu blebećem, kao da me neko platio za to.

Odjednom.. paf!!!

Pogledam, čika Dule se skršio sa stolice, ja se prenerazila.

Kontam, pa nije ni čudo, te ''fotelje'' su stare.

Rekoh:''Jeste li dobro?'' :new:

Ustaje čovek :lol: i obasipa me gomilom informacija, kako će da ga ubije šefica :roll:

''Ta rekoh, pustite sada to, kitChma je mogla da Vam strada..''

(nisam se smejala - mene mi :lol: )

I opet pričam, pričam.. o penziji.. slikarstvu..

Čika Dule je dobrano potkovan po mnogim pitanjima.

U međuvremenu je uzeo drugu stolicu.

''Jača je'' kaže on..

Opet pade čovek... :hahaha:

E tada sam već počela da se smejem.

Kaže: ''G-đo N... pa meni se ovo nikada nije desilo''

(mislim se, mani me gospođe, i gospode :roll: znam šta je lepo vaspitanje,

ali mi nešto zlo, od silnih pogospođenih :roll: )

''Šta da Vam kažem, za sve postoji prvi.. a i drugi put.. makar i u jednom danu..''

Zabole me šta je pomislio.

Zgrabih još jednu knjigu, mislim se, bolje da uteknem, dok se ne havariše i treća.. stolica je l'..

I što kaže jedan drugar za mene - ''Tebe ne treba puštati iz kuće.. Obavezno se desi neka pizdarija...''

:ajme: Možda je u pravu :lol:

Čika Dule bez povreda, ja pokupila knjige.

Usput mu nabavila i neko jastuče, da čova ne nazebe.

Ajd da je jednom pao.. ali dva puta :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kao i uvijek, kad nemam vremena kuVat i kad imam drugog posla,

narucim sebi rucak, iznerviram se sa strane gospodina sa druge strane

telefona, pozelim, da ga posaljem na kurs komunikacije i ponasanja al

ipak odustanem, da ne ostanem bez rucka, jelte.. a popi*dila bi jer sam

stvarno bila gladna, 5 sati, a ja nista jela jos..

I cekam ja tako, pola sata, sat, mislim sebi, za*ebao naslov, necu ni

dobit freakin rucak kad ono neko kucaaa.. tok tok tok, ja se zaletim do

vrata, nadajuci se, da je onaj ljubazni gospodin sto mi uvijek donese i

nesto slatko, a ne onaj ljuti, sto se ljuti na sve nas, sto mu je posao to

sto je.. kad ono.. mladic.. lijepi, fini, ZABAVNI, mladic.. prica ko navijen,

sve, samo o rucku ne.. :lol: ja se izgubim, a on se ponasa, ko da je dosao

u Wonderland.. prica li prica, ja se smejem, trazim karticu, trazim novcanik,

napokon nadjem.. dam mu 20 eura.. opet se on 'upali' i prica i prica, i nema

da vrati bla bla bla, trazim ja sicu, on se sali, prica, ne znam ni ja vise sta

i o cemu, ja se smejem, malo mi smjesno, malo mi neugodno.. eto, nadjem pare, dam,

zahvali se, zatvorim vrata.. od silnog pricanja njegovog s vrata vec, ja zaboravih

da mu kazem, da moze uc.. i tako to bi..

Okrenem se, krenem prema stolu, kad ono.. MOJ RUCAKKK.. gdje je ostao moj rucak,

ja na vrata, on se vraca.. izvinjava se, ja se smejem.. kaze vidimo se, reko nedo

Bog.. nasmeje se i ode.. i tak et.. men i sad smjesno.. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Da odem do bankomata da podignem pare, sve lepo uradno odradim, uzmem karticu (jer kartica je jedna jaaaako važna stvar!!) okrenem se i odem!!

Zamaknem za čoše, pređem jedno 10 m i klik u glavi-novac nisam uzela!!

Okrenem se, a komšinica (sreća moja) krenuila za mnom i pita me "Tebi samo kartica treba??!" :hhh:

Jakoooooo sam je izljubila :kez: a onda je muški dobio grdnju što me zagovara :hhh:

..neko mora da bude kriv!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Tri dana pričam kako ću pre polaska da naberem visibe, da ih deca vide uživo....to sam i planirala da radim ove nedelje...kod komšinice u bašti ih ima more čitavo...sve uredno najavila ženi i...

krenemo kući i kako to već uvek biva- na pola puta se setim-visibabe!!!

Jedino rešenje mom problemu (eto šta je meni problem!! :hhh: ) je bilo skretanje sa puta u šumu...kako bi se "misija" uspešno obavila!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Juce se dogovorila sa drugaricom da cemo danas zajedno do skole, da

se dogovorimo za praksu, ona citavu, men ostalo jos 6 nastupa prije

zavrsetka i tako mi odemo jutros..

Prolaze nastavnice, cak i neke moje, pozdravljaju, grle me, pitaju

svasta nesto i sve tako.. i prodje jedna moja drugarica, tj. isle u

isti razred u OS i prodje, pozdravi M. (kolegicu) i ode, ova je pozdravi

ona se okrene ''Ooo M., uopste te nisam prepoznala, tek po glasu'' i ode.

I vrati se za nekih 5 min i dodje do nas, prica sa M., ja gledam

reko, ok, ocigledno nismo dobre, al pojma nemam zasto.. :lol:

Kad ja provorim, a ona.. ''A.?!?!? Pa to si ti?!?! Ja mislila xyz..

uopste te nisam prepoznala'' i tu pocinje prica kako sam se promjenila,

smrsala, nova frizura, a vidjela me krajem augusta zadnji put kad smo

imali okup OS, svi zajedno i normalno bilo sve.. reko, a ja gledam sta glumis

gljivu kad nismo posvadjane.. :lol:

I dobro, sredimo tu sta smo imale, reko ajmo na kavu i usput da odem do doktora jer

moram ic vidit nalaze pa da uzmem termin za srijedu kad opet moja doktorka radi i

dodjem ja tam, vicem sestri.. ja sam dosla po termin za srijedu.. vice zasto.. rekoh

pa stigli nalazi sigurno, a i slike od koljena.. kaze kod koje STE doktorke, gledam

ja nju, mislim sebi koga ti zezas zeno.. reko, pa kod ove sto sad radi! ..kaze aha,

gleda tam termine, kaze jel VAM u srijedu u pola 3 ok? ..reko, super je.. kaze, dajte

mi prezime.. kazem ja T., kaze jos ime.. kad ja izgovorim ime, kad ona skoci i vikne..

''CUROOOOOO, pa to si ti!? A ja gledam imam neku novu pacientkinju?!? :uzbud: ''

Okrene se druga sestra, koja me zna, smeje se, vice.. ''Nisam te ni ja skontala, dok se

nisam okrenula..'' a ova sto se tako sokirala, prosle sedmice isto radila kad sam ja bila,

jos vice ''Ooo, tebe dugo nije bilo ovdje, gdje si, kako si, kako skola..'', a sad me

ne poznaje.. :hahaha:

Za popizdit.. kako smo se samo nasmejale, a onima u ordinaciji nis jasno.. :smeh:

Znaci, frizura uspjela, jos ako me ovako ''Zignorisu'' oni koje ja ignoriram, super.. :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Da ostavim celo pile u ledu frižidera, zaboravivši da ga prethodno isečem, pa nakon što se unutra zaledilo ne mogu da ga izvadim napolje. :hhh: Bila je to prava mala precizna operacija kasapljenja u ograničenom prostoru odsecanjem svih mogućih i nemogućih udova, Džek Trbosek bi mi pozavideo.... :hahaha:

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

...da cetiri puta propustim program kad se ubacuje omeksivac. :ajme:

Elem, moj fetish :kez: je trpanje omeksivaca u kolicinama od "uzas jedan" :lol: Neee...nije meni dovoljno da sipnem cepic te mirisljave tekucine u pregradu namenjenu za to. Ja to moram "šakački" da nalijem...bar trecinu flase. :lol: Pa ko mi je kriv onda kad ne pazim na casu nego skoro svaki put pri pranju bar dva puta propustim taj program. Danas sam oborila rekord! :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Uvod  događaj :hhh:

 

Prenela sam broj iz Telenora u MTS...pre polaska na godišnji odmor vrednica platila online SVE račune i pre nego što su i stigli "papirni" računi!

Još sva ponosna kažem mom dragom- SVE JE PLAĆENO idemooooooooooo!!!
Za sve uplate imam kreirane naloge (MTS; ED; TELEKOM;SBB; Total; bla..bla... Informatika ma čak i deo poreza za imovinu!!!.) pogledam iznos računa, poziv na broj i platim vrednica-sva ponosna!!

 

E sad...malo čas zovem da  izmajmunišem nešto oko interneta  u avgustu mesecu  i automat mi kaže-"Imate neizmeren račun za VI mesec...bla..bla..." :wtf: Ulogujem se na sajt-stvarno nije plaćeno. Kako??? :hmm:
Otvorim mail da vidim šta sam to ja sve platila i kome (!!!) kad ono...Biserka platila Telenoru umesto Telekomu!!! :hhh:

Sreća pa nije veliki iznos..no sad moram ići kod njih da potražujem pare od njih...i da se drndam sa njima...a taman sam ih se rešila!!

 

Eto kad u žurbi ne čitam šta piše na kreiranom nalogu već mi "dovoljno" prvo slovo :hhh:
Da li sam obrisala Telenorov nalog?! Naravno!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uhvatila danas nekog ogromnog insekta, koji je jadničak uginuo u sobi tokom sinoćnjeg nevremena...

a insekt kao... avion :wtf:

Uslikah ga, okačila na instagram, stavim naslov ''NLO in my room''

i stiže mi obaveštenje da se slika sviđa jednoj devojci, koja me usput i zapratila...

Odem ja na njen profil, kad ono kod nje sve njene slike su uslikane sa drugaricama

u raznoraznim pozama i duginim bojama sa  Pride u Holandiji iz 2014. 2013. ... :krsti:

di si dete mene našla, pa ja kačim fotke samo cvetića, Dunava i raznoraznih živuljki... :ajme:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ceo dan je prošao u plandovanju. 

A danas je rođendan jednom od tetkinih dečaka. 

Naravno, pošto menjaju brojeve, nazovem ja snajku... 

Javi se muški glas.. 

Izdeklamujem sva bitna lalalalalala - i onda shvatim da sam čestitala rođendan 

slavljenikovom bratu :ajme::ggg:

''Nebojša, nemoj slučajno da si rekao tati šta sam uradila, razvaliće me od zezanja sutra, ljuuubi te tetka'' :ggg:

''Neću tetka, reći ću mu sutra kada se vidimo u divljini''

''Dogovoreno'' :kez:

 

(jaaaaoooj) :lol:

 

 

Usput srkućem kafu, nes kafu. 

Nešto je slatka.. :hmm:

Umesto vode, 'ladno sam je pomešala sa sokom od koprive. :roll::ggg:

 

Eto.. toliko.. malo blamaže.. što mi teško :lazy:

 

:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam predivno narukvicu koju nisam godinama skidala sa ruke. 
Prošli mesec se sama od sebe otkopča, ali ja čujem da je pala sa ruke i uzmem je...

Pre nedelju dana opet se isto desi..

Juče pričam sa kumom na tu temu..i pomislim-ako se treći put otkači i spadne više je neću naći...

 

Danas poposne malo legnem..ustanem, izađem da prošetam Medu, vratim se i primetim da je nema. Ne ruci utisnu trag od "dremanja" ...ali nje na ruci nema..Vratim se istom putanjom......džabe....

 

Imala sam predivnu narukvicu koju sam godinama nosila i njome se ponosila...:(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kumo... :blink: ...baksuze jedan!!!  :zagrljaj: 

 

A mene ujede nesto za saku, nije komarac iako me zasvrbe na momenat.

Sutradan ustanem i vidim da se pored mesta ujeda pojavio mali kruzic u tamnijoj boji.

Danas ustanem i vidim cudnu zuckastu boju unutar kruga, blago crvenilo oko prstena i malu otecenost.

Pokazem koleZinicama na poslu i jedna rece da je to zuckasto zagnojeni deo.

What?!?!  :wtf: 

"... i kupi u bio radnji kurkumu, namazi taj deo (uz dodatak vode) i sve ce da prodje", veli jedna.

Kupila, namazala, osetih blagu reakciju, onda se smesa osusila i sad cekam sta ce da se desi... Mozda mi izraste sesti prst! :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...