Idi na sadržaj

To samo meni može da se dogodi...


Preporučene poruke

Krenuo ja na tresnju, kada na izlazu grada neprijatno iznenadjenje... Susedno mestasce su prosirili taman do nas, proglasili naseljenim deo puta na kojem smo do sada jezdili sa 80, pa i sto (budale i 160 :kez:).

I krenem ja sa 50, jer oni zli panduri uvek negde vrebaju. Put sirok, prazan, meni vec dusa boli i truckam se sa 50 i dalje.

Pritisak mi se polako penje... Stizem do centra susednog naselja, prodjem... 50... Aha, tu su i panduri! :ok: (Djavo vas nosio! grrrrrrrrrr)

Stizem do raskrsnice, pa na put preko sume. Uzak, asfaltiran, ali sirok svega jedne trake...

Tu sam pukao, nagazio do 120. (do sada sam tu prolazio sa 70). Jooooj covece, koji adrenalin! :astasad:

Popeo se na tresnju, najeo se, ajd sad kuci! Opet kroz sumski put, ovaj put polako. Sve se cudim, zasto ovi sto dolaze od grada, jure prema meni sa 100! Adrenalin je to! :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 170
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Prošla je poprilično žestoka radna nedelja.    Šef mi je Zemunac...  (imam utisak da je duplo višlji od mene - jbte ukoči mi se vrat kada stojimo i pričamo )    Prvo me je jutros uhvatio u šemu,

Stavio sam slušalice na glavu, ali ih nisam uključio u zvučnike, opušteno već sat vremena slušam muziku sa zvučnika sa iskopčanim slušalicama na glavi...

Jutros vredno odem na posao. Treba proveriti da li će se odlazak dece na izlet obaviti kako treba.Sledi vežbanje za završnu, i još "ponešto" od posla koji treba obaviti...Malo sam uštinula od radnog d

Zakačene slike

  • 6 meseci kasnije...

U prednovogodišnjoj potrošačkoj groznici, uputli smo se put velikog prljavog grada.

Uleteli u Rodu, u kojoj kao prvo zvirnem u sve butike, i robe, koja je na akciji (što ne platiš na drumu, platićeš na ćupriji)

Videla sam prelepu teget jaknu za Kikija, Puma by Koreja... ali mu je stajala :trep: ... kao salivena...

Stariji anđeo je čuvao dvoje dupke punih kolica koječega.

''Izađi Kiki, da vidim kako ti stoji..''

U meni je sve vrištalo ''Neeee!!!''...

Da se ne bismo dovikivali kao sve seljačine :hhh: Kiki izleti u jakni, i aktivira sve moguće alarme...

Prodavačice su me tupo gledale, po običaju sam prasnula u smeh:

''Samo proveravamo kako vam funkcioniše sekjuriti :treptrep: sistem... Tu smo, nećemo mi nigde...'' :ggg:

:hahaha:

Profa je bio ljut kao ris ... :ufrci: Kiki i ja odlepljeni od smeha...

'Ajmo... (nismo baš za neke nove modele sa cicama, toliko trendy baš i nismo) :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

... da u cajtnotu sednem u pogresan bus. :smor: Posto presedam iz jednog u drugi, brinula sam se hocu li stici na vreme ...obicno imam fore 5 min. No, stize bus, i ja sretna ko malo majmunce, udjem. Vozi, vozi, s k r e ce ...btw, di ce? :wtf: Ae, na prvu stanicu vanka, pa trci nazad, veliko majmunce. Kod zubara zakazano u 4 h, a ja na drugom kraju grada. :( Jbg, dok sam se transportovala, pa oprala zube, stigla sam u ordinaciju u 5icu ...pa me 'po kazni' ostavili da cekam do 6 ......... Nije meni lako sa mnom :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sutra poslijepodne idem na snimanje nekog kratkometraznog filma... prijatelj me uvali...kao da pomognes mladom reditelju...ti odgovoras za tu ulogu... nekog profesora koji...bla bla bla....samo par recenica...i to je to...

i ja pristade...sam jezik proprica...sunce li mi jebem zarko...:kez:

kad...danas me zovu da se nadjemo oko 17 klokova...ja tamo a oni mi uvalise tekst...covjece...pa to je tekstina...to su scene razne...i to za sutra i to samo sesta scena...a ostale poslije...:blink:...evo ucim ko lud cijelu noc...familiju maltretiram i nerivarm se i slabo mi ide...i:(... slabo...:grr: ziv ne znam sta ce mi sve ovo...niti znam sto ni kako sam ovo prihvatio...:blink: a sad me jos veci blam da odustajem...:ufrci:

Joj sta cu...malo se utjesim da cu se kao tamo zezati ovo ono i smirim se...malko...pa se onda sjetim da od toga nema nista da sam sebi lazem i da cu se samo izblamirati...:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Tako ja lepo gostujem.

Odem do moje Veki.

Ulazim u stan, sva kurčevita, je l' - može mi se.

Čujem lavež.

Rekoh: ''Jbte, Pero, slušala sam te nedelju dana u bolnici,

ja bih malo da prođem i da sednem, da se pozdravim sa Kizom

(koji je uzgred preživeo vodolijski napad i prepad :lol: )

Odjednom osetim bol, neko mi se zakačio za levu noGicu...

:wtf:

i poželeh umesto ''dobar dan, u (o)Pero jebem ti sve po spisku!!!'' :stid2:

Svi poskakali, ijaOj, boli li, ijaOj, curi ti krv...

Ma nije mi ništa,

šta, sada treba da idem kod ''ne zovi mama doCtora'',

pa da se piše sve i svašta,

i još da vas oštetim za 90.000 din :kez:

Samo jedna stvar: ''Da li se je Pera živ?'' :ggg:

Kažu... na psu rana, na psu i zarasla.

Kažem, ja sam jedna mala, retko fina gošća :treptrep:

Mslm.. nemam običaj da gosutujem po kućama gde me grizaju,

ali dobro, za sve postoji prvi put :V:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...

Nije danas ....ali mi se desilo...

...i mozda ne bih ni pisala, da nemam poverenja u vas ...

(da cete saosecati sa mnom....kaooooo i da necete promeniti (lepo) misljenje o meni 8))

Elem,

vozi gospoJa bajs na biciklistickoj...

(vreme radnje: podne

mesto: centar ...siri, ali, yebemliga ako to ima neke sustinske veze)

...i voziM tako, do kriticnog momenta, kao i sav normalan svet.

...............

No,

u neko doba, primetim gospoJU koja mi dolazi u susret...

na bajsu, jeLte...

....gledaM ja u nju - gleda ona u mene ....

-sirina biciklisticke: 2 m (odokativno), a ista sirina i trotoara...

....gledam u nju ....pokusavam da dokucim "neki" signal u njenom pogledu - ali ...nista....

....smanjujem brzinu obrtaja pedala.....

(jbg, slicno je to, kao i da sam makla nogu sa papucice gasa u automobilu)

...fiksiram je oCima....

...............a ona NISTA...

(juri gospoJa, kao da je na Tur d Fransu) ...

...Kad mi se primakla vec toliko, da sam umesto signala videla boju oCiju, bilo je kasno.....

... kao u sloWmousN sceni...

...Levo?

...Desno?

...Levo???

...Desno??????

...Levo??????????????

BAM, TRAS........ DVA KRETENA!!!!! :wtf:

Sledeceg trenutka ...... je lezala na meni .... sa bajsom...

Hmm

...kad su tockovi ljutih makina prestali da se vrte, pocelo je otpetljavanje udova, i ostalih delova tela...

Iz lokala ispred kog se desio incident (kasapnica), istrci covek:

- Da zovem Politziju??? :uzbud:

- Hitnu??? :uzbud:

(:hahaha: :hahaha: :hahaha:)

Ustaje gospoJa i obraca mi se suznih (od smeha) ociju:

- "Izvinite, molim Vas" :hahaha:

- Nista ...

-"JoJ, ali, izvinite, molim Vas" :hahaha:...

- Nista... mislila sam da cete da usporite?

- "Ja sam mislila da cete Vi da skrenete" :hahaha:

Otresem prasinu staze sa sebe....

Pokupim mrvice preostalog dostojanstva...

...i sednem na bajs.

Odvezla sam se kod svoje sekice :(

Jos sa vrata krenem da joj opisujem sta mi se desilo

a ona i ujna - "pod sto" :hahaha:

Gledam desnu nogu.... ona izgrebana kao da sam sutirala lava :(

...a one se valjaju od smeha......jbg, ali ok...

nigDi saosecanja....sazaljenja... :ajme:

I tako .... sad mi se o tome pisalo ...

inace imam TraumU :smor:

kao i flesbekove...

- gledam je u oci i ZNAM gde ce da skrene :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Kad krene onda krene... naopako. Legao sam u tri, da bi me telefon probudio zvonjavom u sedam. Ustanem iz kreveta, zapnem nogom za stolicu i prospem se po tepihu koliko sam dugačak. Dobauljam do telefona i onako ošamućen ne kontam da to nije alarm, već poziv, ali da se iz nekog fantomskog razloga ne vidi ko zove, niti mogu da odgovorim jer nema opcije za odgovor. Uzalud na sto načina pokušavam zaustaviti alarm koji ne zvoni, i u nedostatku drugog izbora isključim telefon. Ponovo ga uključim i skontam da zvuk koji sam čuo nije bio alarm nego poziv (dugo mi je trebalo, ha?) i zblanuto gledam u ekran, pitam se kako nema traga pozivu. Pokušam ponovo zaspati, ali se zadesilo da baš danas radnici stavljaju fasadu na zgradu od sedam sati... sad sam nenaspavan, totalno pogubljen i još nisam popio kafu. Pitam se šta će me još danas zadesiti?

P.S. I dalje ne znam ko me uopšte zvao. :wacko:

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Pričam danas sa Vekijem, zezam je kako je prešla u vegane.

I posle mnogo ''bla-bla''.. pita ona mene:

''Je li bre, jesi li ti položila ispit?''

:new:

''Nisam ti javila?'' (a čujemo se svaki dan :hahaha: )

''Nisi, rekla si da čekaš da ti se jave sa Instituta...''

''Jesam, položila sam sa 90%.. :stid2:

Zaboravila sam da ti javim u onoj euforiji..'' shame shame shame

''Ma dobro, nisam ja ni sumnjala, nego sam noćas gledala neki morbidni film do pola jedan,

i onda mi je pao na pamet tvoj ispit..'' :hhh:

''Lepo ti je i pao na pamet, a morbidno obožavamo'' :hahaha:

Saznala moja Veki, ono što je već znala, posle mesec dana :tomato:

:hhh:

Izmenjeno od strane člana Goga
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Odoh ja u neku firmu, posle razgovora krenem napolje a ja budala, misli mi lutaju, sve nesto razmisljam i nesvesno promasim staklena vrata izlaza i otvorim vrata toaleta. Gresku sam primetio, tek kad su vrata vec bila otvorena, a tamo jedna divna plavusa :guza:.

Ajmeeeeeee, ona vice: Neeeeeeee, neeeeeeee!, ja zatvaram vrata i izvinjavao sam se bar dva puta!

Msm, preko vrata!

Bruka ziva!:ajme: :ajme:... A pogled!:trep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

:lol:

Kada smo kod cica maca :treptrep:

meni večeras uletela komšijina mačka, ili mačor u stan.

Pravo u spavaću sobu.

Prvo sam počela da vrištim,

i shvatila :lepapametnanagluvačkaglava:

da na taj način ništa neću da postignem.

Otvorila sam širom ulazna vrata od stana,

lepo je - ga dozvala. :hahaha:

Izašla (izašao) je, izletela (izleteo) . Uh, što sam bila besna.

Smejem se, zato što se hodnik orio od moje galame. :hhh:

Mslm... od svih mogućih stanova, vaj baš u moj da uleti :dry: ona-on.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Da zamrznem neočišcenu sargarepu...

U potpisu: Očajna domačica :jokja:

# Postoji olaksavajuca okolnost.....npr. bilo je 2 u 1... dva pakovanja u jednoj kesi. Gore sredjene, dole prljave (a ko bi se još zamajavao zavirivanjem i pregledanjem? 8))... Lepo tuto kompleto šutnem u zamrzivač!

Njaooo, koji big soprajZ ...

kada sam potrošila gornje pakovanje :utoka:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...

Ustanem ja lepo oko 4 popodne(zamenula dan za noc proslih dana) i odem da shetam psa. Tokom shetnje mi se nikad nije desilo da ugazim u govno, i eto dogodi se dva puta. Reko nema veze, potom odem u kuhiju da iseckam luk za salatu. I tacno ona kiselina mi prsne u oko(jos uvek mi je crveno i nateklo). AJde, reko nema veze...kada sam zavrsila s ruckom u nameri da vratim tanjir da se opere, mi nekako isklizne iz ruke i razbije se u param parchat. Ajde sta sad desava se. Dodjem u sobu reko da odsviram malo gitaru. Tu gitaru imam vec neko vreme i nikad mi nije pukla zica. Cak i kada sam svirala sa cepom od flashe, jednom cak i sa pepeljarom, pa nije pukla. Uzmem gitaru sviram je i pukne mi predzadnja zica. Reko nema veze, namestim je. Ostavim se gitare upalim komp. S obizorm da nikad ne gasim komp, vec ga samo stavim na stend by i kako sam ga otvorila on se restartovao. I ceo moj rad od 2 nedelje je otishao u kruac!!!! To sam imala rok da zavrshim do 10tog januara....sad mogu da ga sisam i da se oprostim od novca....U tom momentu se naglo okrenem i srushim pepeljaru na pod i sav pepeo po sobi. AGRH!!! Tu sam vec pocela da gubim zivce. Sidjem dole po metlu. I sad kako je terasa i vrata od terase su u staklu, a metla stoji naslonjena na to staklo, zatrpana s nekim stvarima. I ja nisam skontala da stojim na metli i da zato ne mogu da je izvucem. Kako sam trgla tu metlu , cvrknem staklo..............Napuklo je malo. Onda sam samo se tiho okrenula ka svojoj sobi, legla da spavam.

Zakljucak ako dva puta ugazite u govno, nemoj te nista pocinjati tog dana, nego se vratite u krevet. :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Ovaj Marfi se u poslednje vreme opasno uselio u moje život!!

Izgleda da me izvukao kao glavnu premiju!!

Zamiriši mi kompot od višanja.

Znam da imam negde još jednu teglu..hoću da je otvorim..neću! ...da je ipak otvorim...'ajd neću nema smisla da baš ja pojedem poslednju teglu...ali opet mislim-evo zima gotova, doći će sveže voć....e propašće...!!

Tako jedno sat vremena, obilazim oko špajza...hoću-neću-hoću-neću-ma HOĆU!!

Pronađem konačnu teglu i otvorim-kad ono baš TA tegla, jedna jedina od ovogodišnjeg kompota pokvarena!! Izem ti tu jednu jedinu crvljivu višnju koja je morala da se sakrije baš u toj tegli!!

I onda teška srca bacim kompot i "osvetim se" jednom Milkom!!

Marfi..Marfi..dosta si se sa mnom igrao...Mesec dana mi sa grbače ne silaziš...nađi sad malo još nekog..!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odem da vadim osmicu.

Čika zuba lake ruke, ne osetih ni inekciju ni vadjenje.

Utrnula mi cela desna strana zajedno sa donjom desnom usnom.

Posle par sati ogladneh, ali anAstazija još deluje. Uzeh da jedem sarmice sa zeljem, ko velim mekano ne moram da žvaćem puno.

Da skratim...žvaćem ja sve u šesnaes' uživam što ništa ne boli i čudim se kako je mleveno meso tako krupno da osećam pod zubima...

Elem...nisam ni osetio da sam sve vreme žvakao svoju donju usnu, pošteno je iskrvavio, a ništa osetio nisam!!! :kez:

Čika zuba kad daje anesteziju on je daje da valja!!!! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Neki dan odlucim da cu pjeHe otic malo oko svog stana, da nadjem neku trgovinu (usred Ljubljane) gdje drze kablove za net, da konacno sebi sredim i net, jelte. I tako ja hodam i hodam i nema pa nema i hodam ja dalje, a i dalje nema. I vidim ja jedan podhod (Bog zna kako se to kaze na vase :lol: ), izgleda ko u filmovima, udjes i ne vratis se, al eto, zelja za netom je bila jaca od straha i udjem ti ja na stepenice, ne rade. Izborim se do dna, koljeno mi ostalo jos na drugoj stepenici, i .. magija.. fuckin' raj.. desno Ona-On trgovina, lijevo Beti, malo dalje ČajniZ pipL njihova roba, naspram njih DM, a pored DMa neka trgovina sa unikatnim nakitom - i to sve na par metara od moga stana.

Mislim da ne moram pricat, da mi se obraz pretvorio u jedan sami, veliki, zadovoljni osmjeh, a onda moje okice lijepe ugledaju u izlogu neke male trgovinice desno najljepse patike na svijetu, koje sam trazila, bas takve, a nisam ni znala da postoje i kazem ja sebi ''hajde Lady, ne moras kupit, al mozes probat..'' i udjem ja, neki momak, malo stariji od mene odma skoci do mene ''sta trazite, sta bi imali, koji broj..'' gledam ja njega, mislim sebi, o'ladi malo decko, ne volim gnjavazu jer zbog toga i ne hodam rado po trgovinama, al eto.. zatrazim broj 38, veli ''trebacete 39, malesni brojevi'', mislim sebi, malesni oni bili ili ne, svedno nec kupit, jos bolje ako mi ne budu OK, nec zalit za njima.. :lol:

Probam, gledam.. Ljubav, jedina rijec sto mi sad padne na pamet kad se sjetim situVacije.. i eto, za foru, pitam ja njega.. ''kolko?'' veli momak ''30€'' i odma dodaje ''simpaticne djevojke poput tebe moraju bit moderne'', a ja mislim sebi, PRICAJ TI STA HOCES, JA TI SVOJE PARE NE DAM, posebno jer u Princess ima po 12 €.. mislim, dala bih ja, da nisam prosle sedmice kupila vec jedne tene i sedmicu prije te.. druge tene.. i, et.. izujem se, gledam, pakujem, gledam, vracam.. kad ce ti momak meni ''uzecete ih, jelda.. rekli smo 20, zar ne?''

Meni oci poispadose, usred trgovine, ko da smo na pijaci u Bosni i kupujem patike (najljepse na svijetu).. ni bu, ni mu, ni da, ni ne.. uze ja patike, pravac do kase i kucaj misko.. :lol: pogledala sam kasnije, kad sam izasla iz trgovine, poslije mog ''bwhahahahahahahahaahha, zar je moguce'', na racun i tam stoji.. prodavac: SEF.. pa da, ko bi drugi bio.. :roll:

No, sad sam ponosna vlasnica najljepsih patika na svijetu koje idu savrseno uz moju lijepu rosa (to je vec druga prica, mrzim rosa) jaknicu i svijet je lijep.. :srce:

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Lepo pametan svet kaže...nedeljom i praznikom se ne fataj nikakvog majstorisanja...biće te maler.

Jok ja! Morao danas da zamenim dve slavine, nad sudoperom i nad kadom...Ebale me slavine!!! :kez:

Ajd što sam svaku odvrtao i zavrtao po tri puta (isto toliko se puta i lomio da dohvatim ventil ispod sudopere i ispod kade...) nego sve neki gremlini ušli u slavine pa mi komplikovali život...

Na kraju da sve bude začinjeno, sav srećan krenem da pustim vodu na glavnom ventilu, kad mi oblajznuo onaj narez na ventilu pa kad je krenula da prska voda iz sve snage iz otvora...

Turih prst u rupu i pozvah..."DEEEEEEECOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...."

Dodjoše, zatvoriše vodu na još glavnijem ventilu...a ja ostao da sedim u bari do pola dupeta, mokar kao miš i povredjenog muškog ponosa!!!! :hahaha:

Ebale me slavine...nedeljom!!!!

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...