Idi na sadržaj

To samo meni može da se dogodi...


Preporučene poruke

  • Odgovori 170
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Prošla je poprilično žestoka radna nedelja.    Šef mi je Zemunac...  (imam utisak da je duplo višlji od mene - jbte ukoči mi se vrat kada stojimo i pričamo )    Prvo me je jutros uhvatio u šemu,

Stavio sam slušalice na glavu, ali ih nisam uključio u zvučnike, opušteno već sat vremena slušam muziku sa zvučnika sa iskopčanim slušalicama na glavi...

Jutros vredno odem na posao. Treba proveriti da li će se odlazak dece na izlet obaviti kako treba.Sledi vežbanje za završnu, i još "ponešto" od posla koji treba obaviti...Malo sam uštinula od radnog d

Zakačene slike

U "špajz" ...za kasnije... hhhk.gif

Nije tu kraj priče.

Pitam ja sudiju:

"Možemo li mi da zamenimo tu novčanu kaznu, sa društveno koristnim radom? ...jeftinije mi je.. da malo pripomognem u sigurnoj kući...i tako?"

Kad je žena počela da se smeje.

"Jaoooooooo nemojte molim vas, to se dodeljuje samo u krivičnom prekršaju, a vi ste napravili ipak samo saobraćajni prekšaj. Bolje da mi ostanemo na novčanoj kazni.... hhhk.gif"

Ahaaaaaaaa pa dobro....ja samo pitam... :fijuk:

Pre neki dan, sretnem drugaricu, pričamo o poslu... Tu se još pride zezam se njenim bebironom. Traži od mene broj telefona.

I dobi... broj telefona moje komšinice :roll::hahaha:

'ladno' sam joj dala pogrešan broj.

Shvatila sam to, kada sam ušla u stan :kez:

Nego, nisam te pitala, jesi upozorila komšinicu da će ti stići poziv na njen broj? hhhk.gif

Izmenjeno od strane člana Goga
uzastopni postovi
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Vidim ja da je ovo samo moja tema...da nema veće Biserke od mene....

I tako...

Legnem ja sinoć na vreme! U 22 sata...red je...ustaje se u 5.15...aaaaaaali zove koleginica...i tu nas dve još malo proćaskamo-davno nismo...jel..

Pola jedanaest....oči mi ko sarme...nema sna ni na vidiku... ELA mi u mislima...telefon pri ruci...rekoh-ajd malo samo...

Slika 1-konektujem se ja...na forum ne vredi, nemogu na chat....ali tu je FB i moj drug tamo-uvek spreman za tatrljanje...

Slika2-zvoni nešto!! pišti...vrišti...GDE JE!!!

Slika3-nešto me snašlo a još uvek ne znam šta...

Slika4-aaaaaaaahaaaaaaa pa to budilnik...izem ti kad pre svanulo...izem ti touch screen ekran...kad ne mogu tako bunovna da ubijem to pištanje...

Slika5-šta je ovo? kakva tastatura na ekranu??

Slika6- ....na pola nedokucana rečenica i ja još uvek konektovana na internet....

Naravoučenije: Obavezno aktivirati automatsko zaključavanje telefona, da ne bi telefon tokom vašeg sna sam pozivao!!

PS: ...ono što je bio konektovan celu noć ( a i nije celu noć...samo 6 sati) i nije tako strašno...bitno je da ništa nije otišlo u etar....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas, tj. juče sam išla do sela peške stazicom, kojom može da prođe samo jedna osoba. Nadala sam se da mi niko neće naići u susret, jer bismo u tom slučaju oboje završili u snegu...

Naišao tip... pao jedan ''stiskavac''... u momentu je izgubio ravnotežu i strovalio nas u sneg :hahaha:

Sada mi jeste smešno. Danas... bila sam mokra kao miš :lol:

Izmenjeno od strane člana Goga
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da izađem(o) iz auta da pomognemo nekome, a onda nas lupe toliko da smo se mrzli dva sata na - 100.

Hoće to kad si fin....ideš 40 na sat jer je magla ubitačna, uzbrdica, i likovi te preteknu 100 na sat...prolete kroz snijeg, okrenu se....zaustave poprijeko na cesti i ne mrdaju. Zaustaviš se, da im pomogneš, kucaš, pitaš kako su....prijateljica stane 30-ak m ispred njih sa sva četiri svjetla upaljena....a oni pijani na gas i udare nju direktno.:( Još te kume mole da ne zoveš policiju jer je lik tek položio.

:cekic:

Pokušali su i da odu :roll:...jes' možda u drugom životu. :kez:

Bez povreda, ali stvarno ima svakakvih budala na cesti. :ufrci:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas mi se najave drug i drugarica na kolace i ja adje da napravim neke na brzinu da ne bude da necu;Odem do radnje kupim sta mi treba i izmedju ostalog kupim i piskote...I krenem u akciju i sve smesam i zamesam sto treba i sad da poredjam piskote...Poredjam pola i zazvoni mi fiksni i ja onako uz pricu obavljam ciscenje kuhinje,jer kolac je skoro gotov...Zavrsim ja razgovor,ali :uzbud: nema mi druge kutije piskota :( Presabiram se po glavi koliko sam kupila(jer recept znam napamet :neznam: ) Kupila sam dva pakovanja?!?!Jesam?!?!?O da...Drugo sam uz pricu na fiksni bacila u smece kad sam "cistila":(

Kad cistim ja to temeljno odradim :hahaha:

Najteze mi je palo sto sam morala do radnje(koja je u zgradi a ja zivim na prvom spratu :roll: )

Kolaci su se pojeli(mada neki cekaju da im stigne expres postom :astasad: )

Sve u svemu kad nesto spremate ili cistite kasnije,ili ne telefonirajte :kez:

--- Update ---

Ustanem jutros,skuvam kaficu ionako kako ja to volim na miru pocnem da pregledam postu,poruke,forume,koje kakve lude strane(ne gledam XXX ako je ko to pomislio :lol: ) i onda kad sam sve pregledala(citaj pobrisala) iz dosade kucnem na **********chat :kez:

Nekad sam bila redovan gost na jednom serveru,ali sad ne znam skriptu ni da konektujem i krenem hrabro preko jave i udjem na kanal kao gost i neki broj...

Momentalno sam dobila jedno 15 privatnih poruka(bez lazne skromnosti)i svaka je imala isto pitanje:M ili Z? :omg:

Napisala sam svakome(copy-paste) :"Ja sam tranvesista,sta pozelis bicu ti :astasad: Tepaj mi Boki13 :zloca: "

Ustedeli su mi vreme na zatvaranje prozorcica :cica:

I onda iz dosade pocnem da citam na javnom sta se pise...I lik napise:"Jel ko oce da sedne?"

Ja odgovorim:"Pa gde kad ti se nije digao :hahaha:" i on kao :"Gde si carice? :lol: "

Ja kao:"Mi se znamo ? :blink:"

"Ako mi na sledece pitanje odgovoris a ja odgovor budem znao,onda sam siguran da si to ti :astasad: "

"Jel ti to mene zezas malo,ha?"

"Koliko imas godina?Da cujem?"

Ja ko iz topa "105 pa opet" i samo vidis lika pocinje da izbacuje moje prosle nikove,banove,neke gluposti koje sam samo ja znala da radim :roll: ja se istraumirala :( i vec sam pomislila da je to taj lik koji me je i banovao i koji sigurno jos uvek ima tikove na pomen moih milionskih nickova :hahaha: ali sto bi me on zvao carice,pa on me ne voli :blink:

"Junace predstavi se inace odoh da se samoubijem i kad udjoh na ovaj chat!"

I lik mi posalje pp i kaze" pa ja sam N********* "

:hahaha:

Niko nikad nije usao na chat i na njegovo oce ko da sedne odgovarao kao ja,nije ti se digao,nema se na sta :hahaha:

Cega se sve ljude secaju :jebiga:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da sam na Boga kamenje bacala,manje bih malerozna bila :dry:

Pre nekih pola sata pola stana mi je ostalo u mraku :uzbud:

Zovem druga da dodje da vidi sta je..On kaze:"Da nisu osiguraci?":blink:

"Jesam ja elektricar ili ti?Dolazi i vidi(baterija na lap topu na 71% :roll: ) Ne ostavljaj me u mraku:( plasim se :("

P.S.Ako sam apreoflajn momentalni,znaci da ovaj nije dosao i da lajem na zvezde uz svecu :uzbud::uzbud::uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ko me terao da ga setam :dry:

Danas moja sestra dodje sa familijarnim kerom i izadjemo da ga prosetamo...On je inace sar pej star tri meseca i zove se Tag(usvojice ga vlasnik fejsa :lol:) Inace je mona,na Slovenackom je to nesto kao debilcic :hahaha:

Izadje Tag i pustimo ga sa povodca i on kao lud,cas tamo,cas vamo...I ja poludim jer svaki cas izlece na ulicu i zavezem ga...I idemo trotoarom i pored nas kanal(onaj najgore moguce vrste:() i mona pocne da mi se okrece oko nogu i sledeca dva koraka...Kanal,Tag i ja :uzbud::uzbud::uzbud: a keva na prozoru i gleda me...Zeleno,zeleno...:(:(:(

Sutra idem na Adu...Eto im cistaca za sve one sugave alge,posto vodim monu :dry: moj je ovaj vikend :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dolazi u ordinaciju pacijent muskog pola, sav ubledeo, boji se..

Seda na stolicu i aj da ga oslobodim pre nego ga prepustim kolegi u ruke, da mu skinem kamenac..

On izgubljen, pet puta mu ponavljam kako da se namesti..ne zna gde je siroma'..zabacio glavu jako unazad, sliva mu se pljuvacka u grlo, hoce da se udavi..namestim mu ja glavu kako treba, ka grudima, on opet vrati u prvobitni polozaj..

-Gospodine, spustite glavu na grudi, udavicete se tako..kazem mu ja.

A on ni pet, ni sest, spusti glavu, ali na moje grudi..:lol::lol::lol:

Jos me na poslu zezaju zbog toga..:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Bolje da napišem ovo samo NAMA može da se dogodi..:lol:

Zvoni mi mobilni ( opet..:lol:) nepozanti broj, javim se....kad ono moj dragi ( koji je izveo psa u šetnju... :fijuk: )

"Jaooooo, hajde siđi dole u parkić i ponesi Tangov čvor za igru, izvukao je glavu iz ogrlice i neće da dođe, ne mogu da ga uhvatim.."

Ja počnem da se smejem kao blesava a on nastavlja:

"...ne smej se, nisam ni mobilni poneo, pozajmio sam od čoveka da mogu da te nazovem..."

Prekinem vezu da ne trošim čovekom račun, uzmem rekvizite i krenem u pohod. Naravno njih nigde...znam da ovaj moj nema mobilni i klikne mi ( plavušica još ima 3 miligrama mozga u glavi) da nazovem taj "nečiji broj"...kako bi mi čovek lepo objasnio preciznu lokaciju...

mmmmmmmm....kad nisam pala.....kakav glaaaaaaaaaaas....baš smo se lepo ispričali... :treptrep:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ostaadoh duzna od sinoc :cesces:

Odem na kafu sa bratom i drugom i sedimo u omiljenom kaficu i konobar kojeg dobro poznajem me pocne izazivati kao pijem kafu kad joj vreme nije i ja jel moram da se odbranim i kazem :"Daj jedan mohito sa tucanim ledom :kez: "

I stigne mohito i brat i drug uzmu teqilu!Gleda ona teqila,gledam ja nju:dry: pije mi se,al mi se neda :roll: Nasem stolu prilazi neki decko i pita a ko pusi te cigarete(Marlboro flawor):blink: "Oces da zapalis,sta?"pitam ja."Ne nego si upravo dobila poklon koktel po zelji koji ti poklanja najprodavaniji brend u Srbiji" :kez:

Aj nek posle neko kaze da od pusenja nema vajde :hahaha:

I narucim ja "exlusive"(nesto sa viskijem i visnjom :neznam: vidim ja resio onaj odozgo da me napije i zovem ja konobara."Daj donesi i meni teqilu."

"Jel metar?"

"Kakav metar,valjda mislis litar?:blink:(Sta zna seljanka kako se meri teqila)

"Mi sluzimo teqilu na metar i pola metra":blink:

"Aj pola metra donesi,da odmerim velicinu":lol:

Dolazi konobar posle par minuta i nosi neku letvicu:blink: u njoj sest otvora za rupu sa sotovima :hahaha: i jos jedan mohito!(od kuma koji radi u tom kaficu)

Na mom stolu pola metra teqile i tri koktela!"Pa kako se ne napiti pitam ja Vas" :trep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sretnem prekjuče u vrtiću, komšinicu, koja živi u istom delu sela kao i ja (mi).

E... gde si.. šta si... imaš prevoz?

Goga... u septembru prošle godine sam se preselila u selo.

:new:

blam!

Kako mogu da budem tako neobaveštena :hahaha:

i setim se... da ne ispijam kafe sa ''pravim izvorima informacija''

(nepresušnim),

i bez obzira na ispalu... bi mi drago... a tek milo...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ranije, dok sam u telefon ubacivala brojeve, unosila sam i fiksni i mobilni, ali je to rezultiralo time da imam npr. Starsica i Starsica, pa ne znam koji je fiksni a koji je mobilni broj. E, tako sam danas poslala 10 poruka na jedan te isti broj fiksnog, dok nisam ostala bez kredita. Plavusa :dry: Jos se cudim kako ne stize izvestaj.. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pre desetak dana sam imala neki virus koji nisam odlezala kako treba i juce osetim da mi se slepljuju krajnici koliko su otekli..pogledam u ogledalo, gnojni cepici..nazdravlje..:dry:

Krenem odmah juce sa udarnom dozom antibiotika i odvucem se nekako do posla danas..ali oko deset osetim da mi skace temperatura, ne mogu izdrzati do kraja radnog vremena..

Inace, radim u dva sela moje opstine, dva dana u jednom, tri u drugom..i nemam prevoz bas uvek kad se meni prohte..zato sam nazvala muzica da dodje po mene..i kazem mu da me cimne kad krene, da se presvucem da me ne ceka jer mu je ponedeljak udarni dan posle radnog vikenda..i zvoni telefon, kaze izlazi..ja izadjem, njega nigde nema..vrtim se oko ambulante, gledam, ne vidim ga...

Nazovem ga i pitam pa dobro gde si..kaze pa ispred ambulante..

Ali koje ambulante?

Pogresne..:ajme:

Otisao po mene u pogresno selo..

I smejala bih se ja, ali pod onakvom temperaturom mi doslo da placem..i jos zaradila sedam injekcija..i jos moram da lezim..:dry:

Eeeej, zivoteeee..:(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šalje moja kumica tužan sms....vidim kako suze iz telefona ispadaju....neće niko da joj pomogne...nju niko ne voli...Nazovem je i naravno krećem da sređujem dotični problem...

Uzimam moj "kabriolet", i kroz glavu mi prođe da moram skinuli lanac za zaključavanje "kabrioleta" jer stoji na suprugovom biciklu, i te iste sekunde zaboravim. Sedam na kabriolet, vozim jednosmernom ulicom u suprotnom pravcu ( kratko mi vreme), stižem do centra, ali Ulicom Ilije Ognjanovića pa kroz pasaž....silazim sa bacikla, i da ga zaključam...cvr...ne uzeh "lokot"...Vidim stoji onaj momak iz VIP obezbeđenja, ja nabacim osmeh, i ljubazno ga priupitam koliko će još biti tu...kako sam :treptrep: zaboravila "lokot"...tek će on, sav nakrivo nasađen "Tu sam još 1.5 minut!! Nisam ja ovde da čuvam vaš bicikl!!"

Malo sam ga iseckala pogledom i sa još većim osmehom mu rekla "Znam, ali se ponadala u vašu ljubaznost, no vidim da sam se opasno prevarila, jer od ljubaznosti ni LJ ne postoji". Okrenem se i krenem pravac put gvožđare da kupim bilo šta za zaključavanje mog bicikla.

Naravno u gvožđari je bilo veselo i nasmejano, jer me prodavac odmah pročitao i uz osmeh pitao: "...a to sve za što je moguće manje para?"

:fijuk: Oh kako me čitate....:treptrep:

Vratim se nazad u "simpatični" VIP...ali to nije ono što mojoj kumici treba...i tako kupim ono što mi ne treba, a ono zbog čega sam krenula, ne odradim. Uz to sam napravila saobraćajnih prekršaja ( opet Zmaj Jovina, pa Pašićeva ali u suprotnom smeru i tako...) za još najmanje 6 tačaka, ali nisu me u'vatili....:lol:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...