Idi na sadržaj

To samo meni može da se dogodi...


Preporučene poruke

  • Odgovori 170
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Prošla je poprilično žestoka radna nedelja.    Šef mi je Zemunac...  (imam utisak da je duplo višlji od mene - jbte ukoči mi se vrat kada stojimo i pričamo )    Prvo me je jutros uhvatio u šemu,

Stavio sam slušalice na glavu, ali ih nisam uključio u zvučnike, opušteno već sat vremena slušam muziku sa zvučnika sa iskopčanim slušalicama na glavi...

Jutros vredno odem na posao. Treba proveriti da li će se odlazak dece na izlet obaviti kako treba.Sledi vežbanje za završnu, i još "ponešto" od posla koji treba obaviti...Malo sam uštinula od radnog d

Zakačene slike

Kako jedam jako malo hleba (jedna vekna mi traje 6 dana), shvatim danas da je red kupiti novi hleb...ali ostalo je okrajak..
Kako volim da jeden ampre supu, odlučim da isečem to malo hleba i prosušim u rerni..da bude onako fino krckav.
Jutros u 9 isečem hleb na kockice..stavim u rerun na 100 stepeni i ostavim.
Pre posla sata setim se tog jutoršnjeg momenta! :hhh:  :hhh: 

Dobile kocke hleba lepu morsku boju!!
Frrrrrk... :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Juče, žurba na sve strane...

duga haljina i papuče na platformu, 

a ja brzim korakom idem preko pešačkog prelaza

i sapletem se o ivičnjak i uništim papuču :ajme: 

stala na sred trotoara i gledam....

nema šanse da je namestim da mogu da hodam,

a do kuće ima još dosta...

Bacim papuče u prvu kantu :beyond: 

Setim se kineske radnje u blizini i onako bosonoga,

podignem malo haljinu da se opet ne sapletem o samu sebe

hodam bulevarom, pređem veliku raskrsnicu i stignem u radnju...

A u radnji sve šljašti i šljokice,

pronađem najmanje upadljive, uzmem ih i vlažne maramice,

obrišem tabane i obujem papuče i u fazonu - sve je ok, izađem iz radnje... :uredu: 

Danas, na poslu, kaže mi koleginica:

- Majke ti, šta bi sa tobom juče?!?

- ?

- Igraš se cigančice? Duga haljina, a noge bose? Sred bulevara?

od svih, baš me ona spazila... :blabla:  ima cela zgrada da bruji do sutra... 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Presekla  se  danas! zamalo  zmu da  mi  se  ugusi  od   riblje  kosti! Napatili  se  i  lekari  i   on  dok  su  je  izvadili..a  ona,kao  dlaka!..I  to  njemu  da se  dogodi,njemu koji  je   pecaros,koji  obozava  ribu,kaze,zna  svaka  koscica  gde  stoji! I  prvo  ne  reagujemo,mislimo   zeza  se,smejemo  se kao..a  ono..uffff,dobro  je  proslo!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Ustanem jutros, ovako bolesna. Popijem kafu i doručkujem. Obučem se i odem do mog vrtića da vidim šta su majstori uradili u odnosu na juče. Ponesem poveći komad šmirgle-trebaće mi/nam....
Odem na stanicu autobusku i lepo sačekam bus i krenem prema dežurnom objektu. Prilazim i čudim se kako su malo izgazili sneg i kako nema kola na parkingu. Pomislim-juhuuuu, mora da ima malo dece danas...odlično! 
Uhvatim za kvaku-zaključano.
Šta su ga zaključali??? 

Pozvonim-niko ne otvara. Legnem na zvono jedno 7-8 x opet ništa.

E ljudi moji... mora da ne čuju na drugom kraju zgrade, sad ću da ih pozovem da mi otvore...ali zašto je mrak u hodniku?? :hmm:  :ces: ...ček koji je danas dan?? Sunce ti žarko danas se NE RADI!!! JOŠ UVEK JE PRAZNIK!! 

(Onda još bolji biser!!) Nazovem mog muškog da ga pitam zašto me nije zaustavio i podsetio me da je danas još uvek praznik i da se ni danas ne radi???
" A zašto se danas ne bi radilo?? Normalan je dan!!"

Ćuti dok te nisam ubila ovako poreko telefona!! :hhh::hhh:   Još uvek je NG! 

"JEEEEEEEL?? Aaaa...pa onda se vrati kući i uz put mi uplati negde Loto :fijuk: " 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tokom ovih prazničnih dana sam većinom bila sama...

i pošto sam obišla kićenje jelke, jer dečaci nisu bili tu,

napravila sam sebi malo novogodišnje čarolije na trpezarijskom stolu:

kupila par svetlećih Sneškića i Deda Mraza i jelku, stavila lepe salvete i mirišljave sveće...

imam jednu sveću već par godina, koju tako ponekad upalim... 

ima suve latice na ivici sveće i dok gori plamen, oseti se blagi miris, vrlo prijatan...

I sinoć, naletim na neki nežan film, taman za brdo maramica, upalim jelkicu da svetli i sveću umesto svetla...

i zagledam se u film... :( 

odjednom, :hmm: nešto se čudno dešava... :ces:  kako se sad tako jako oseti miris sveće?!?

Pogledam prema stolu, onako uplakana i :uzbud: pooooožžžžaaaarrrr!!!!

One suve latice sa ivice sveće su upale u sredinu do plamena i zapalile se i počele da lete po ceeeeloj trpezariji :uzbud: 

Iju!!!

Uzela sam brzo neku krpu i sa njom lupala po sveći i po onim varnicama koje su padale na sve strane...

To je bio doživljaj :ajme: 

Posle sam strugala vosak sa stakla i stolica, 

sređivala moju dekoraciju i odustala od filma :beyond: 

Eto, tako ja sebi napravim mirnu i opuštenu prazničnu atmosferu :ajme: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Posmatram avatar, koji mi je poklonila naša Beba :srce: Postoji neka simbolika.. Lm.. kada smo kod kolena :andjeo:  pitam ja tako na sve strane... što mi teško.. što više informacija, veća zbrka u glavi, samim tim manje znam i onda mi više ne bude ništa :ggg: 

Laganini :wacko: šetam danas do mostića.. pa nazad.. i naletim na komšiju. Žuri čovek, priprema ćerki punoletstvo. Normalno - ubodem pravi trenutak :kez: , kažem mu šta mi je sa kolenCetom.. kaže on: ''Ajd da pogledamo..'' Krenemo prema stanu. Kontam.. šta.. kako da pogleda.. kako da skinem farmerke.. hiljadu nebuloza. Pogubljena, ulazim sa komšom u stan. Skidam jaknu, blenem kao tele. Vidi da sam se zbunila. ''Pa rekoh jbte, da li da skidam farmerke?'' :ggg: i valjam se od smeha.. puca i on.. kaže ne mora.. ( :crkoh: ) Pa da posle pukne bruka po selu.

Koleno pregledano, dg postavljena... (odavnooo - kanda :lol: ) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Jutros jedan tata doveo ćerkicu u vrtić i govori:
"Evo, da pitamo-da li sme prsten u vrtić?"

-hm....pa ne baš...nije pametno...može da se udari, da joj ne daj Bože natekne prst...evo ni ja nemam prstenje...

Podignem  ruke i :new:nema mi burme na ruci!!!

Odćutim tu pred njim, zavrišim razgovor i krenem da motam film po glavi!

Nisam je skidala...

100x sam skinula i stavila rukavice na ruke dok sam čeprkala oko kuće...da li mi je spala sa skidanjem rukavice?

Jako su me tokom noći jaaaaaako svrbele ruke (izele me moje alrgije!!) , i to baš tu nekako, oko burme..sećam se da sam  u snu češala ruke.. sanjala sam da sam je skinula sa prsta....da mi je tada bilo mnogo lakše....ali ..da li je to samo bio san ili sam u snu primetila da je nema...ne znam samo znam da  burme nema!! :(  :( 

Nazovem muškog da proveri u krevetu-nema!

Preostaje je mi da budem strpljiva do  sledećeg odlaska u vikendicu i pretresanje kuće!!

Naravno odmah sam smislila dobar izgovor " To je ustvari znak da ćemo morati da kupimo nove burme za ovu jubilarnu godišnjicu :fijuk: "

Odogovor na ovo moje pitanje je bio pogleda koji ne može rečima da se opiše! :fijuk: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Znate za moju muku sa novim laptopom i dva USB ulaza jedan pored drugog...sa USB internetom...i tako to....

Rešila ja taj problem pre jedno 3 nedelje kada sam bila u NS. Pronađem slučajno odličan usb razdeljivač ( neki mini  ), uglavnom sve odgovara...može u njega da utakne miš(ko)...može pored njega i internet. Radio on besprekorno 3 cele nedelje i počne polako da bunca...a onda umre!

Gde mi je račun da odem i da im se krvi napijem? Nemaaaaaa, bacila biserka.... jer Bože moj, šta će mi? Pa radiće!!

Ahaaaaaaaa.... :guza: 

Danas pre podne krenem do Tehnomanije da kupim novi isti takav....nema...tamo, ovamo..NIGDE!!! Samo u toj jednoj jedinoj prodavnici uopšte imaju tako nešto!

Vratim se ja lepo kući, skuvam ručak, uzmem usb internet, uzemem taj usb razdeljivač i krenem malko ranije na posao. Sad sam smislia da kupim bežičnog miš(k)a pa ću tako da pripremim teren za sledeći boravak u vikendaji....NEMAAAAAAAAAA ništa ne može da se spakuje na tako tesno! 

Zadnjim atomima dobrog raspoloženja odem na kraju do te prodavnice, nabacim osmeh i krenem priču:

"Dobar daaan :) Ja sam ovde pre tri nedelje kupila ovo, međutim znate kako smo mi žene stujupid  tako da nisam sačuvala račun. To što nisam sačuvala račun je već moj problem ali ja bi sada da kupim isti ovaka radeljivač jer ste vi JEDINI u gradu koji ga uopšte imaju u prodaji a meni samo ovo (i pokazujem) odgovora"

Simpatičan čovek me gleda..pažljivi sluša....uze onaj usb radeljiavač i ode negde iza...ostadoše još 3 prodavca koji me gledaju sa skrivenim osmehom (stjupid vomen..) Ja nastavljam da pričam..." Ja dobijam sms nakon plaćanja , mogu vam dokazati da sam baš ovde kupila...ako to vam nešto znači..samo mi kažite tačan iznos....."

Evo ga onaj simpa čovek izronio od nekud... Nosi kutiju sa novim istim takvim..."Eeeeeeeee to je toooo!!" a on me  pita .:

-Šta mu je?

"Radio lepo, odlično 3 nedelje i onda samo umro... :( "

Skine čovek sa kutije selotejp..(ja ga gledam!!) izvadi novi radeljivač i pruži mi ga a onaj moj pokvareni stavi u kutiju!!!

".............. :blink: .............."

-Izvolite! 

"............ :blink: ........ tako ????"

- ;) TAKO!!

".......ali nemam račun!! mogu da vam dokažem ...."
-Sve je redu, ne brinite ništa!!

" JAOOOOOOOOOOOOOO...... VI STE DIVNI!!! HVALAAAAAAAAAAAAAA!!"

-Nema na čemu, vi ste divni... 

Još jedno 3...4x puta sam se zahvalila sva u čudu!! 
Izađem iz prodavnice i još sam u čudu od ljubaznosti i dobre volje simpatičnog prodavca.

Onda sam lepo kupila sebi i bežičnog miška..jer sam uštedela planirane pare za novi razdeljiivač. 

:hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Seoska slava kod nas. Ne pridajem joj nikakvu važnost ove godine.Ali  fudbal je fudbal.. momci otišli da gledaju, a ja da se pakujem za odlazak u divljinu, i kada sam već tu, kupim šljive za pekmez. Napravim prvo spisak, pa po spisku. Zove čovek, stiže  sa šljivama, i litrom rakije. Nađem se ja meni tako pametna. i uhvatim kofu od 15kg (punu naravno).. samo sam osetila kvrC u kičmi. Oduzela mi se desna strana, oblio me hladan znoj na +40.. počnem i da se smejem i da plačem od svega..

Gleda me čovek, malo neobično.. a mene ni briga. Tako da sada mirujem.. momci u divljini.. i super sam ja, samo da se završi ovaj avgust. 
I temu sam zaMalo potrefila. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Pečem paprike jutros, na dvorištu...

imam električni roštilj, pa to malo duuuže traje...

naravno, uz to radim još pet-šest stvari i trčim na sve strane...

taman sam se spremila da prevrnem paprike, i uhvatila sa obe ruke,

a komšijin mali ciknuo... :aaa:  i to onakoooo... iz sveg glasa :wtf:

ja se prepala, i ispustila iz leve ruke papriku, ušeprtljala sam se i zalepim prste leve ruke za žicu... usijanu :aaa: 

jooooooj... ne znam kako sam došla sebi od svega,

sad imam diiivne plikove na tri prsta leve ruke :dry: 

i potpuno sam nesposobna na tu ruku :ajme: 

a na dodir i dalje boli :( 

nesposobnjakovićka :kalas: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

 Još uvek mi se vrti po glavi događaj od jutros...
Idem na posao, silazim sa Bulevara, između zgrada, prečicom, par minuta do pola devet...

Slušalica u uhu, peva Natali Kol ''Unforgettable'' i zamišljeno gledam ispred sebe

i ne obraćam pažnju da li se mimoilazim sa ljudima...
U trenu, približava mi se stariji, sed čovek, duge kose i kaže ''Vi mora da ste jedna vrlo hrabra dama...'' 

podignem pogled ka njemu i ubrzam korak ka prolazu... bez namere da se nastavim sa čovekom...
Ulazimo u prolaz između dve zgrade, a čovek mi se unosi u lice

''Znate, kad prođete ovaj prolaz, počinje teritorija gde otimaju tako lepe dame...''

i tad ugledam da u desnoj ruci nosi veliku ručnu testeru :huh: 
Spuštam pogled i ubrzavam korak, vrrrlo sam blizu vrtića... nije mi svejedno... 
Na izlazu iz tog prolaza, čovek mi prepreči testerom put i pokaže na liniju dole i ponovi

''Vidite, od ove linije počinje teritorija odakle otimaju tako lepe dame poput Vas!''
Zaista ne znam kako sam mu odgovorila ''Hvala Vam što ste me upozorili, dobro je to znati''

i uz iskrivljen osmeh, skrenem ka poslu, a on ispred mene prođe mašući onom testerom i gledajući za mnom...
Zaista ne znam kako sam stigla do posla... :gone: 
Sad mi je pomalo glupo i smešno, kad pomislim na tog čoveka i onu veliku, crvenu, ručnu testeru, ali tad...

zaista mi nije bilo svejedno... u pola devet ujutro... 
Zaista ima čudnog sveta... :huh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Manijaci na sve strane! Smuco,znam da je lako sa ove strane govoriti,ali moze lako da se desi da opet bude tu negde.I ne smes da pokazujes strah,ta testera ko zna da li radi,ima goriva,ne pali se ona tako lako. Moras odmah da dreknes i oteras takve!! Oni i biraju potencijalno bezopasne.ali se sklanjaju od drcnih.

 

p.s.I ne govorim napamet,licno dozivela jednog takvog,ovaj je bio saptac.Prilepi se za mene ,govori svasta,doveo me do toga da sam isla dva kilometra duzim putem,jer bi uvek iskakao ispred mene.Dok ga nisam tako izudarala torbom i oborila i isutirala,da je bezao na sve cetiri.Inace,poznat i miliciji ,puste ih iz bolnice,nema lekova ili prestanu da ih piju.Uglavnom,sama sebe kad sam pobedila vise se nisam bojala.A njega ponekad sretnem u gradu da prosi,ali odmah smugne kad me vidi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zove pre dve nedelje komšinica pored naše vikendaje. Naravno čim sam videla njeno ime na displeju, prva pomisao je -nešto se desilo! ( poštujemo se..ali nemam naviku da se zivkamo telefonom)..

"Zdravo....htela sam da te pitam da li dolazite sad za vikend?"

-Neeeeeee, tačnije nismo planirali? Šta se desilo??

"Jel znate da vam je pala terasa!"
-(..............tajac....da li sam dobro razumela šta mi govori???) Kako mislite pala terasa?? Koja terasa???

"Ona prema nama...:"

I onda kreće akcija...menja raniji plan..pakuj se....sređuj to...

terasa.thumb.png.dff5cdaa1addc985db71f2f

Naravno da me drpio živac da stara trula (ali lepa) breza pored kuće  mora da se iseče jer nas je krenulo "padanje"..pa da ne padne na kuću...

Sledeći vikend smo "klali brezu"....za koju sam bila u pravu da joj je "vreme isteklo"

 

breza.thumb.png.027e92fc3171d805136bb1e2Šteta..ali moralo se....

Taman smo sve sredili, krene ona oluja i odlomi se vrh od bora ispred kuće i padne tik iza mene....

Kažem ja-to samo meni može da se dogodi :hhh: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...