Idi na sadržaj

To samo meni može da se dogodi...


Preporučene poruke

  • Odgovori 170
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Prošla je poprilično žestoka radna nedelja.    Šef mi je Zemunac...  (imam utisak da je duplo višlji od mene - jbte ukoči mi se vrat kada stojimo i pričamo )    Prvo me je jutros uhvatio u šemu,

Stavio sam slušalice na glavu, ali ih nisam uključio u zvučnike, opušteno već sat vremena slušam muziku sa zvučnika sa iskopčanim slušalicama na glavi...

Jutros vredno odem na posao. Treba proveriti da li će se odlazak dece na izlet obaviti kako treba.Sledi vežbanje za završnu, i još "ponešto" od posla koji treba obaviti...Malo sam uštinula od radnog d

Zakačene slike

Odoh malopre u kilometarsku šetnju po ovoj sparini. Trebao sam da odem do poreske, pa jedne prodavnice, biblioteke, druge prodavnice i u banku. Sve sam obišao. Uđi, izađi, uđi izađi... Preznojah se za medalju. 

Vrativši se u firmu, prosvetlih se. Moraću ponovo u šetnju. :dry:

Između ostalog, trebalo je da odem na glavnoj ulici u parfimeriju Lili, imaju tri fiskalna štampača za zamenu memorije, pa da dogovorim kada će se koji menjati. A ja sam završio u DM-u, koji se isto nalazi na glavnoj ulici. Sve u čudu sam gledao kako je kod njih upisano da su to odradili još u aprilu. Da, čudno mi je bilo i što imaju samo dva štampača. Al' ko će još proveravati kako se zove koja parfimerija!   :zid:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

S posla svratim na pijacu da pokupujem sitnice i rezervne baterije (AA) za cetkicu za zube. Oblivena, mokra, osamucena...van sebe..udjem u moj kjubik..jurim ka daljincu za klimu a ono...ne radi daljinac.  :huh:  istrosile se AAA baterije.  :dry: Tu nije kraj...imam ja rezervne baterije za to..6 komaTa... Tuuuuga... ni jedna ne pokrece daljinac!!! :(

Sad se pitam da li je do baterija ili je neki, meni nedokuciv problem sa daljincem?!

'bem ti baksuza!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prošla je poprilično žestoka radna nedelja. 

 

Šef mi je Zemunac... 
(imam utisak da je duplo višlji od mene - jbte ukoči mi se vrat kada stojimo i pričamo :ggg:

 

Prvo me je jutros uhvatio u šemu, jeeer nisam htela da ćutim momku koji radi u laboratoriju.. 

Kaže... ''Ala si ti mala namazana''

''Nisam, mene mi.., samo ne dam na sebe'' :kez:

 

Lm.. :liza:

 

 

Stigne danas njegov drugar, ajde da im skuvam kafu.. 

Šef mi se uzmuvao i počeo onako krakat i visok da mi se mota oko nogu :lol:

Kako sam napravila nagli pokret, jer sam htela da stavim čistu pepeljaru na sto... 

Uhvatim šefa za dupe... :ajme:

 

Zemljooooo - otvori se... ''Jaooo, izvinite šefe..'' (blam me pojeo)

-  da sam ćutala niko ne bi primetio.. a nisam.. je l' :lol:

 

Kaže :kez: ''Priznaj da si to namerno uradila.. ''

''Nisam.. zlonamerno sam to uradila.. '' :andjeo:

 

Jooooj :stid2::ggg: blaaaaam :ggg:

 

Pa za koji moj mi se mota oko nogu.. onako krakat :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Založili sinoć malo....(meni je uvek hladno :bek: ), taman sam se spremila za tuširanje...zvoni telefon, zove šefica (o temi bolje da ćutim) i u žaru telefoniranja ja se šetkam po sobi...naslonim se na sto..pa na stolicu, pa na vitrinu..pa na pećkicu :fijuk: 

 

Šta je dalje bilo, bolje da ne znate :hhh:

 

Danas je leva strana "moja strana" :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Verovatno..moze samo meni da se desi.  :nempojma: 

 

Dodjem na forum posle par dana ne dolazenja i nakon pet minuta boravka na istom umesto da "ode" post iskoci informacija:

 

zl9hya.jpg

 

..al' dobro, sad je opet sve ok. :)

Ti svraćaj malo češće pa te forum "neće zaboraviti" :fijuk:..i ondaK ti se to neće dešavati :bek:

 

Ustvari šta sam 'tela kaz'ti...

Žurim danas da završim ručak, te ovo ću, te ono ću...ajd još ovo ću..i mogla bi i pitu sa višnjama da napravim onako "uz put".

Sve je gotovo, iznosim pitu na terasu da se ohladi i da bude tamaaaaaan lepa za jelo posle ručka..i puna tepsija mi ispadne iz ruke.

Kako to uvek biva sa padanjem namazanog hleba, tako i meni sve iz tepsije pljaaaaaas na pločice!!

:aaa: :aaa: ...krv u glavu mi udarila....

I tako umesto pite sa višnjama postade pita patosara :(

Sreća te sam napravila i jednu manju tepsiju "za poneti"...te su deca to jela i ponela.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Jutros odem kod moje doktorke. 

Kada me je videla, izbečila se (bila sam hodajuća mumija, pardon, oči su mi se videle, dakleM - ninĐa) 

''Što si dolazila, zašto me nisi nazvala?''

''Da Vas vidim i da Vam prenesem virus'' :lol: 

 

 

Blabla.. ispričamo se o koksaki virusu, objasni mi neke stvari... 

 

Hajde da mi pogleda grlo.. 

 

:aaa: i prasnem u smeh... 

zagrcnem se od smeha... 

 

Šta će doktorka, vidi da je vrag odneo šNalu, počne i onda da se smeje.. 

Kaže žena da se ni sa jednim pacijentom ne smeje toliko, koliko sa mnom.. 

 

I onda izađem iz ordinacije, pacijenti me gledaju zblanuto.. (jbte, kakvo ponašanje :new: )

Valjda bi trebalo da budem samrtno ozbiljna.. dumrem u ordinaciji.. šta znam.. 

 

 

Eto... to samo meni može da se desi, da počnem post, i ne znam šta sam Tela da kažem. 

 

(dekoncetrišu me momci iz kafanice - sa trača :P:lol:  ) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zove (jedna od mojih) kuma u pozorište.

Provod? 
Što da ne.. :)

-Gde idemo? Šta gledamo? Kada?
"Ben Akiba*, gledamo Babare"

-Jel na "tečnom" madŽarskom? :hhh: :hhh: :hhh: Ti si luda, kako ću ih razumeti? :hhh: :hhh:

"Nemaš ti pojma. Ima titl! Mi stalno idemo imaju sjajne predstave!!"

-JeeeeeeeL? Ajd dobro, da i to probam :kez:

I tako, večeras odemo mi lepo u pozorište. Mala scena, malo mesta, sve puno da punije ne može biti. Kako sedišta nisu numerisana, svi nekako pobegoše u poslednje redove, prvi red prazan.

Kuma reče-"Evo ova mesta samo nas čekaju!!"
Sednemo...Kreće predstava, iz poslednjeg reda kreće glumac, silazi polako niz publiku,  uhvati kumu i izljubi je samo tako.

Zastane malo, pa pogleda u mene, skloni nežno tašnu iz mog krila pravo u njeno krilo i hopalaC sede mi u krilo.

Naravno predstava je sjajna, i zaista ima titl!! :hhh: :hhh:

...mada mi za sedanje u krili titl i nije trebao-razumela sam ga šta (mi) je pričao....toliko se još sećam mađarskog... :fijuk:

 

 

 

*Novosadsko pozorište

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Već desteak dana, ako ne i duže, ne osećam mirise. 

 

Protivnik sam hemije, tako da kapi za nos, koje mi je prepisala doktorka, 

nisam kupila. 

 

I setim se propolisa.. 

 

Ijaaaaaao, kada sam ubacila  kapljicu ujednu nozdrvu, pa kapljicu u drugu. 

Videla sam sve zvezde, mesec, komete, čak i pomračenje Sunca :aaa:

 

I krene kliring sinusa, a i kosinusa. 

 

U jednom momentu mi se toliko zavrtelo u glavi, odavno me nije strefilo, baš takvim intenzitetom. 

Bukvalno sam pala :lol:

 

Ne moŠ čovek, a kamoli žena ni nos čestito da istrese, pas mačku :lol: a da junački ne padne za slobodu :andjeo::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Uspela sam u tri meseca da dva puta sredim zub :dry: (isti zub) 

i to jedinicu... da se vidi kako ja to umem...

tako sam je slomila, da sam plakala i histerisala

i tek tad nazvala moju zubarku

i zakazala popravku...

Sad, to ne bi bilo ništa novo,

da nije Marfi upetljao svoje prste

i kao i zimus,

čim sam lanula kako imam jake zube

i kako u slast glockam kost,

odmah sutradan se gospon Marfi potrudio 

da me razuveri i opovrgne moju hvalisavost :blabla: 

Od sad, pa ubuduće - ćutimmm :pst: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Uzmem čarape s poda s namerom da ih obujem, mati me sa strane nešto pita i sednem da objasnim - okrećem se natrag i vidim da nema čarapa. Provedem narednih par minuta tražeći čarape i pitajući se da li sam normalan - ta sad sam ih držao u rukama! Ustanem i počnem grohotom da se smejem - sedeo sam na njima. :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...