UEFA Liga Evrope 2018/2019

11 poruka u ovoj temi

Napisano · Prijavi poruku

Krenula nova sezona. Srbija ima četiri predstavnika: Partizan, Radnički Niš, Spartak i Priština. U "nultoj" preliminarnoj rundi sledeći rezultati:

St Joseph's - B36 1:1 (ukupno 2:2, penalima 2:4)
Trakai - Cefn Druids 1:0 (ukupno 2:1)
Gżira - Sant Julià 2:1 (ukupno 4:1)
Prishtina - Europa 5:0 (ukupno 6:1)
Bala - Tre Fiori 1:0 (ukupno 1:3)
- Birkirkara 2:1 (ukupno 3:2)
Folgore - Engordany 1:1 (ukupno 2:3)

 LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - PRVO KOLO 
 Utorak 10 Jul 2018 
Samtredia 18:00 Tobol 0:1
 Sreda 11 Jul 2018 
Banants 15:30 Sarajevo 1:2
Rabotnicki 17:30 Honvéd 2:1
Vaduz 17:45 Levski 1:0
KÍ 18:00 Žalgiris 1:2
Fola 18:00 Prishtina 0:0
Glenavon 20:45 Molde 2:1
 Četvrtak 12 Jul 2018 
Pyunik 16:00 Vardar 1:0
Ventspils 16:45 Luftëtari 5:0
Chikhura 17:00 Beitar Jerusalem 0:0
Rudar Velenje 17:30 Tre Fiori 7:0
Partizani 17:30 Maribor 0:1
KuPS 18:00 København 0:1
Levadia 18:00 Dundalk 0:1
Trakai 18:00 Irtysh 0:0
Trans 18:00 Željezničar 0:2
Balzan 18:00 Keşla 4:1
Lahti 18:00 FH 0:3
Gabala 18:00 Progrès 0:2
Ilves 18:00 Slavia Sofia 0:1
Liepāja 18:05 Häcken 0:3
Milsami 19:00 Slovan Bratislava 2:4
Ferencváros 19:00 M. Tel-Aviv 1:1
Anorthosis 19:00 Laç 2:1
Petrocub 19:00 Osijek 1:1
Connah's Quay 19:00 Shakhtyor 1:3
Derry 19:00 Dinamo Minsk 0:2
Neftçi 19:00 Újpest 3:1
Stumbras 19:00 Apollon 1:0
CSKA-Sofia 19:45 Riga 1:0
ÍBV 20:00 Sarpsborg 0:4
Engordany 20:00 Kairat 0:3
Górnik Zabrze 20:00 Zaria Balti 1:0
B36 20:00 Titograd 0:0
Racing Union 20:00 Viitorul 0:2
Široki Brijeg 20:00 Domžale 2:2
Shamrock Rovers 20:05 AIK 0:1
Rudar Pljevlja 20:15 Partizan 0:3
Budućnost Podgorica 20:30 Trenčín 0:2
Hibernian 20:45 NSÍ 6:1
Lech 20:45 Gandzasar 2:0
Cliftonville 20:45 Nordsjælland 0:1
Spartak Subotica 20:45 Coleraine 1:1
Rangers 20:45 Shkupi 2:0
Radnicki Niš 21:00 Gżira 4:0
Dunajská Streda 21:00 Dinamo Tbilisi 1:1
Stjarnan 22:00 Kalju 3:0

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano (izmenjeno) · Prijavi poruku

 LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - PRVO KOLO 
 Utorak 17 Jul 2018 
Levski - Vaduz 3:2
Shkupi - Rangers 0:0
Honvéd - Rabotnicki 4:0
 Četvrtak 19 Jul 2018 
Željezničar - Trans 3:1
Kairat - Engordany 7:1
Tobol - Samtredia 2:0
Irtysh - Trakai 0:1
Gandzasar - Lech 2:1
Laç - Anorthosis 1:0
Dinamo Minsk - Derry 1:2
Viitorul - Racing Union 0:0
Gżira - Radnicki Niš 0:2
Molde - Glenavon 5:1
Slavia Sofia - Ilves 2:1
Kalju - Stjarnan 1:0
Slovan Bratislava - Milsami 5:0
Riga - CSKA-Sofia 1:1
Häcken - Liepāja 1:2
Sarpsborg - ÍBV 2:0
Keşla - Balzan 2:1
M. Tel-Aviv - Ferencváros 1:0
Shakhtyor - Connah's Quay 2:0
AIK - Shamrock Rovers 1:1
Vardar - Pyunik 0:2
Zaria Balti - Górnik Zabrze 1:1
Apollon - Stumbras 2:0
Dinamo Tbilisi - Dunajská Streda 1:2
PrishtinaFola 0:1
Žalgiris - KÍ 1:1
Nordsjælland - Cliftonville 2:1
Progrès - Gabala 0:1
Beitar Jerusalem - Chikhura 1:2
København - KuPS 1:1
Luftëtari - Ventspils 3:3
Sarajevo - Banants 3:0
Maribor - Partizani 2:0
PartizanRudar Pljevlja 3:0
TitogradB36 1:2
TrenčínBudućnost Podgorica 1:1
Dundalk - Levadia 2:1
Tre Fiori - Rudar Velenje 0:3
NSÍ - Hibernian 4:6
Osijek - Petrocub 2:1
Coleraine - Spartak Subotica 0:2
Újpest - Neftçi 4:0
Domžale - Široki Brijeg 1:1
FH - Lahti 0:0

Izmenjeno od strane člana Morpheus

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

 LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - DRUGO KOLO 
 Ligaški put 
Molde (NOR) v Laç (ALB) 3:0
Atalanta (ITA) v Sarajevo (BIH) 2:2
Žalgiris Vilnius (LTU) v Vaduz (LIE) 1:0
Kairat Almaty (KAZ) v AZ Alkmaar (NED)  2:0
Aberdeen (SCO) v Burnley (ENG) 1:1
Partizan (SRB) v Trakai (LTU) 1:0
Balzan (MLT) v Slovan Bratislava (SVK) 2:1
Nordsjælland (DEN) v AIK (SWE) 1:0
Rudar Velenje (SVN) v FCSB (ROU) 0:2
Hapoel Haifa (ISR) v FH Hafnarfjördur (ISL) 1:1
Dundalk (IRL) v AEK Larnaca (CYP) 0:0
Górnik Zabrze (POL) v Trenčín (SVK) 0:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR) v Radnički Niš (SRB) 2:0
CSKA Sofia (BUL) v Admira Wacker Mödling (AUT) 3:0
Spartak Subotica (SRB) v Sparta Praha (CZE) 2:0
RB Leipzig (GER) v Häcken (SWE) 4:0
Stjarnan (ISL) v København (DEN) 0:2
Ufa (RUS) v Domžale (SVN) 0:0
Tobol Kostanay (KAZ) v Pyunik (ARM) 2:1
Jagiellonia Białystok (POL) v Rio Ave (POR) 1:0
LASK Linz (AUT) v Lillestrøm (NOR) 4:0
Budapest Honvéd (HUN) v Progrès Niederkorn (LUX) 1:0
Osijek (CRO) v Rangers (SCO) 0:1
B36 Tórshavn (FRO) v Beşiktaş (TUR) 0:2
Dunajská Streda (SVK) v Dinamo Minsk (BLR) 1:3
Ventspils (LVA) v Bordeaux (FRA) 0:1
Željezničar (BIH) v Apollon Limassol (CYP) 1:2
Viitorul (ROU) v Vitesse (NED) 2:2
St Gallen (SUI) v Sarpsborg (NOR) 2:1
Dinamo Brest (BLR) v Atromitos (GRE) 4:3
Sevilla (ESP) v Újpest (HUN) 4:0
Shakhtyor Soligorsk (BLR) v Lech Poznań (POL) 1:1
Hibernian (SCO) v Asteras Tripolis (GRE) 3:2
Chikhura Sachkhere (GEO) v Maribor (SVN) 0:0
Genk (BEL) v Fola Esch (LUX) 5:0
Djurgården (SWE) v Mariupol (UKR) 1:1
Hajduk Split (CRO) v Slavia Sofia (BUL) 1:0
 Put šampiona 
The New Saints (WAL) v Lincoln Red Imps (GIB) 2:1
Torpedo Kutaisi (GEO) v Víkingur (FRO) 3:0
Zrinjski (BIH) v Valletta (MLT) 1:1
FC Santa Coloma (AND) v Valur Reykjavík (ISL) 1:0
Sutjeska (MNE) v Alashkert (ARM) 0:1
F91 Dudelange (LUX) v Drita (KOS*) 2:1
Spartaks Jūrmala (LVA) v La Fiorita (SMR) 6:0
APOEL (CYP) v Flora Tallinn (EST) 5:0
Olimpija Ljubljana (SVN) v Crusaders (NIR) 5:1
 Slobodan 
Cork City (IRL)

Adrijan se sviđa ovo

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

:uredu:  Nadao sam se da mogu da pobede u Irskoj, ipak su jači od Kolereina. Protiv Sparte mislim da realno nemaju šta da traže. Partizan i Drita prolaze, Radnički može da se nadigrava sa Makabijem... :fijuk: 

Adrijan se sviđa ovo

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Utakmice trećeg kola na programu su 9. i 16. avgusta.

Partizan očekuje dvomeč sa Trakaijem, a ukoliko prođu Litvance, crno-beli će igrati sa boljim iz dvomeča između danskog Norsjelanda i švedskog AIK-a. 

Radnički će u slučaju da prođe Makabi igrati sa pobednikom duela između kazahstanskog Tobola i jermenskog Pjunika. 

Spartak takođe prvo očekuje težak posao protiv praške Sparte, a potom bi mogao da igra sa danskim Brondbijem. 

***

Zvezda bi ako ispadne od Suduve igrala protiv pobednika meča Spartaks Jurmala - La Fjorita. Poznato ovo nešto. :hhh: 

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Bravo Spartak! :uzbud: Da mi je neko pričao da će da pobede Spartu iz Praga rekao bih mu da nije normalan! 

Radnički da nije primio drugi gol imao bi solidnu šansu, ovako... ništa od toga čini mi se. Partizan je očajan, očekivao sam da razbiju ove amatere sa jedno 5:0, a ooni jedva 1:0 i to zbog igrača više. :ajme: 

Adrijan se sviđa ovo

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Spartak gubi 1:0 u 48' minutu u Pragu. Izdrži Spartače!

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

 UEFA LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - TREĆE KOLO 
 Utorak 7 Avgust 2018 
Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht Yerevan
Pyunik 18:00 M. Tel-Aviv
 Četvrtak 9 Avgust 2018 
Neftyanik Ufa
Ufa 16:00 Progrès
Skonto Stadions Riga
Spartaks Jūrmala 18:00 Sūduva
Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht Yerevan
Alashkert 18:00 CFR Cluj
Sammy Ofer Stadium Haifa
H. Haifa 18:00 Atalanta
RB Arena Leipzig
Leipzig 18:30 Universitatea Craiova
Mikheil Meskhi Stadioni Tbilisi
Torpedo Kutaisi 19:00 Kukës
Turner Stadium Beer Sheva
H. Beer-Sheva 19:00 APOEL
Stadionul Sheriff Tiraspol
Sheriff 19:00 Valur
Ludogorets Arena Razgrad
Ludogorets 19:00 Zrinjski
GSP Nicosia
Apollon 19:00 Dinamo Brest
Štadión MŠK Žilina Zilina
Trenčín 19:00 Feyenoord
Stadion Chornomorets Odessa
Mariupol 19:00 Bordeaux
Ander Stadium Olomouc
Sigma 19:00 Kairat
Stadion Graz Liebenau Graz
Sturm 19:00 AEK Larnaca
Dinamo Stadion Minsk
Dinamo Minsk 19:00 Zenit
Miejski Bialystok
Jagiellonia 19:20 Gent
Natsionalen Stadion Vasil Levski Sofia
CSKA-Sofia 19:45 København
Right to Dream Park Farum
Nordsjælland 19:45 Partizan
Stadion Stožice Ljubljana
Olimpija Ljubljana 20:00 HJK
Besiktas Park Istanbul
Beşiktaş 20:00 LASK
Stadio Georgios Karaiskakis Piraeus
Olympiacos 20:00 Luzern
GelreDome Arnhem
Vitesse 20:00 Basel
KRC Genk Arena Genk
Genk 20:00 Lech
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu Istanbul
İstanbul Başakşehir 20:00 Burnley
Metallurh Zaporizhia
Zorya 20:30 Braga
Cardiff City Stadium Cardiff
TNS 20:45 Midtjylland
Turner's Cross Cork
Cork 20:45 Rosenborg
Stadion Rajko Mitić Belgrade
Spartak Subotica
 20:45 Brøndby
Ibrox Stadium Glasgow
Rangers 20:45 Maribor
Stadion Poljud Split
Hajduk Split 20:45 FCSB
Easter Road Stadium Edinburgh
Hibernian 20:45 Molde
Sarpsborg Sarpsborg
Sarpsborg 20:45 Rijeka
Stadion Wojska Polskiego Warsaw
Legia 21:00 Dudelange
Štadión Pasienky Bratislava
Slovan Bratislava 21:05 Rapid Wien
Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán Seville
Sevilla 21:45 Žalgiris

 

vojo se sviđa ovo

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali

Morate da budete član da biste komentarisali

Kreirajte nalog

Napravite nalog na našem forumu. Veoma je jednostavno!


Registrujte novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog? Prijavite se ovde.


Prijavite se odmah