Idi na sadržaj

FIFA Svetsko prvenstvo Rusija 2018.


Preporučene poruke

  • 4 sedmica kasnije...

"Samo" treba da pobedimo Alb...Švajcarsku. :uredu: 

Meni utisak Senegal koji nastavlja da rastura koncepciju evropskim ekipama. Maroko jako lepo igra, danas su igrom ponizili Portugal ali ipak izgubili. Rusija za mene neočekivano dobra, očekivao sam da će se mučiti iako su domaćini. Egipat primer kako jedan igrač ne čini ekipu, i dalje bez pobede na svetskim prvenstvima.

Sad navijam za Iran protiv Španije kao da Srbija igra, kako bih voleo da ih pošalju kući OPET u prvom krugu. :uzbud: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Rvati odraše Argentince... ovi pokazali špansko nasleđe pred kraj meča, podmuklo, bezobrazno. Jao, kako mrzim španski "fudbal".

Sutra naši protiv Albanije. Malo mi je žao što je meč iz fudbalske, taktičke borbe opet prerastao u političku, predosećam novu kaznu za srpsku reprezentaciju posle istog. Što se ishoda tiče, ne mogu a da se ne prepustim pesimizmu, osećam da će naši pući pod pritiskom važnosti meča. Nadam se bar nerešenom rezultatu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Urugvaj ispao... nadao sam se da može da iznenadi Francuze, ali izgleda da im je Kavani previše bitan igrač da bi bez njega zapretili. Večeras navijam za Brazil... za moj pojam, reprezentacija Belgije je precenjena i ma koliko puta mi dokazali da možda nisam u pravu ja ne mogu da se otarasim tog davnašnjeg utiska. :beyond: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Završi se i ovo čudo!

Toliko pompe oko svega, al' dobro...

Ispratila sam skoro sve utakmice, od prve sam navijala za Belgiju

i jedila moje dečake zbog toga,

ali eto... 

Ispunila im se želja, pobedila Francuska

i sad imaju drugu brigu...

Kako će gledati sledeće prvenstvo, prenos iz Katara... nije raspust, neki novembar, školske obaveze u toku, vremenska zona i sl :hhh: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...