Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Sve više vremena provodim na Instagramu. Imate li nalog? Kakva su vaša iskustva sa korišćenjem ove društvene mreže? 
Meni odgovara, a da pri tome ne mislim da je fb prevaziđen, ali.. nekako mi baca previše objava, koje ne želim da pratim. Ovde se lepo nakačim - gledam  fotografije - ''proputujem svetom'' :lol: nema lančanih poruka. Imate li utisak da je sve više korisnika Instagrama, u idnosu na ostale društvene mreže? 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Instagram? Prilično sam siguran da na njemu imam dve, možda tri fotografije. A aplikaciju nisam ni instalirao na telefon nakon poslednjeg ažuriranja. :lol: Nikad od mene Instagram i Tviter korisnik. :ajme:  "Pratim" dosta ljudi tamo, ali... i dok sam imao instaliranu aplikaciju posećivao sam profil dvaput godišnje čisto da vidim šta ima tamo. Mislim da Instagram ima ili korisnike - KORISNIKE sa hiljadama fotografija ili one koji vole fotografiju (ili poznate ličnosti) pa tamo pronalaze interesantne stvari ili ovakve voajere poput mene koji tu i tamo virnu i bude im dovoljno za šest meseci. Nije mi zanimljiv. :beyond: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije mi zanimljiv. :beyond: 

​Isto sam čula od još jednog drugara. 
Uz malca sam naučila kako da dođem do sadržaja, koji može da mi bude zanimljiv. 
Od humora, preko tvteraša do prelepih fotografija prirode. 
Btw.. inbox ti punim redovno :D 
Nije suština fotkati se samo.. može mnogo toga lepog da se okači..  vidi.. 
Kažu da je fb za NAS ''starije'' i Instagram za NAS malo mlađe :lol:  ima istine - svi moji klinci su tamo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hmm... šta reći?

Imam instagram, ali ga ne koristim preterano...

Okačim neku lepu sličicu, kad uslikam kod majke na vikendici

iil u nekoj šetnji i slično,

ali više volim da listam po lepim fotografijama

​koje neke osobe postavljaju :) 

Pratim par njih i svaki put se oduševim, 

​mislim da treba imati dara za "hvatanje" pravog momenta za škljoc! :)

Privatne poruke, dopisivanje i slično :jok: 

nisam za to :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 

Pratim par njih i svaki put se oduševim, 

​mislim da treba imati dara za "hvatanje" pravog momenta za škljoc! :)

 

​Upravo sam na to i ciljala. Prelepe fotografije prirode - baš taj dar za škljoc u pravom momentu. Opušta me u pauzama, koje su veoma kratke. 
Što se tiče iznošenja sebe u javnosti - pravim sebi posao. Što viđenija - to bolje. Samim tim i jesam više na udaru, ali je cilj ostvaren. :ok: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 godina kasnije...

Pre godinak dana mi je bilo super na instargramu, Policijski čas se pretvaro u lajvove mladih umetnika. Sve su to tetkina deca. 
Barem nema komentara.. onih.. negativnih. (pogotovo što je moj nalog zaključan) 
I danas me obraduje saradnja jednog poznanika, ubija kako peva.. a tetkino dete.. fantastičan saksofonista sa njim. U 30-ak sekundi sam imala utisak da instrument plače, koliko je jaka emocija. Nisam iz priče da nešto, ili nekog preterano pratim.. ili da me prate. Samo provereni kontakti. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Od poslednjeg javljanja na ovoj temi, promenilo se sve na instagramu, pa i moja interesovanja. 

Pored fotografija sa "nekada mog" ostrva, pronašla sam nekoliko interesantnih book blogera, kako ih već nazivaju, sa sličnim izborom knjiga i par stranica sa gluten free ishranom, pa samo eksperimentišem u kuhinji... 

Naravno, ig mi služi za dopisivanje sa dragim osobama :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...