Idi na sadržaj

Pozorišne predstave za preporuku.


Preporučene poruke

Imamo temu Srpsko narodno pozorište, Pozorište mladih...ali neke sjajne predstave se odigravaju na drugim mestima koje nisu samo pozorište, ili opet u nekom drugom gradu...Naprimer kod Firčija u kafiću, NIS-ova svečana sala ili  u Domu kulture u Futogu...potom u BG..Pozorište na Terazijama...Zvezdara teatar...

Moje društvo za pozorište ne mrzi da ode do BG...do Rume i pogleda sjajnu predstavu. Pojavi se ona i u NS..ali kao što rekoh na nekim drugim lokacijama koje nisu klasično pozorište.

Evo nekoliko predstava koje su baš za preporuku. Kada vidite da će biti prikazana negde, imaćete neku informaciju i njoj. :fijuk: 

1-Juče smo nas dve (šućke) otišle do Rume i pogledale "Hipnozu jedne ljubavi". Sjajna predstava!! Vidim da gostuje na Sterijinom pozorju 2.06. pa ko imate načina da dođete do karata pogledajte. Uživaćete! ODLIČNA predstava! Inače u izvođenju Zvezdara teatra iz BG.

 

 

2- U Domu kulture u Futogu predstava "Priča se po gradu" juhuuuuuuu sjajnoo!

 

 

3- Kod Firčija u kafiću (gledala sam i u Pozorištu mladih-ja volem da gledam 2x dobru predstavu!!) "Sirena i Viktorija" . Naslov ne obećava ali smejaćete se 2 sata!

 

 

4-Pozorište mladih "Generalna proba samoubistva"-isto naslov pomalo čudan ali verujte mi smejaćete se...Maratonci u novom vremenu :hhh: 
Naravno i ovo je Zvezdara teatar.

 

5-Subotičko pozorište i predstava "2 u 1" :hhh: 

 

6. Opet gostovanje Zvezdara teatra i "Kumovi"-uživaćete!!!

 

 

 

...eto za početak od mene toliko... :kez: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Negde pred novu godinu pozove mene moja prijateljica iz Pozorišta mladih i kaže-čekam te na generalnoj probi! 

Šta gledam?
Evgenije Onjegin!

Naravno da to ne preskačem! I pored svih onih obaveza stizala sam da malo pobegnem u pozorište. 
Sjajno odrađeno! 31.01 idem opet :hhh: i kako to uvek biva koleginice odmah sutra dan-"i....jel idemo i mi???"

Idete obavezno! Eto..za prvo prikazivanje nakon premijere samo 24 karte sam rezevisala....

Ima još jedna predivna predstava koju treba pogledati!!

Tre sorele!

Divnoooooooo....toplo, emotivno....tri puta sam je gledala i svaki put uživala kao da je gledam prvi put! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...