Idi na sadržaj

Malena iščekuje Klepetana – priča o ljubavi – UŽIVO


Preporučene poruke

 

Roda Malena već 25 godina zbog ozlijeđenog krila ne može letjeti na jug. Međutim, njezin rodan Klepetan se svake godine vraća baš njoj i zajedno imaju mlade na krovu kuće pored Slavonskog Broda. Njihova ljubavna priča ne bi bila moguća bez gospodina Stjepana Vokića i njegove velike ljubavi prema prirodi i životinjama. On svaki dan brine o Malenoj kako bi preživjela zimu i zdrava dočekala Klepetana.

 

Gledam i uživam :kez:  Priroda je čudo! 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Baš mi je žao što su ugasili prenos uživo..... meni je stalno bilo otvoreno na toj strani..i on se taman nekako vratio nakog gašenja prenosta uživo. :(

Deca su prethodnih dana videla nekog rodana koji se motao oko Malene, a ja sam ih "ubedila" da je to Klepetan.
Mali su....mogla sam...a i priča je morala da ima srećan kraj!

Tu radost kada su videli da nije sama ne mogu da vam opišem!!

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da, da videla sam i zato mi je žao što je Jana prekinula strim. 

I Adrijan je stavio tu iznad inforamaciju. :)

Mada...onaj live chat koji je bio je pored videa...čini mi se bio presudan za prekid prenosa. 
Hajde da grešim, pa da cena prenosa bude presudna ali ipak mislim da me moj osećaj ne vara. 
Poslednjih dana se pretvorio u jako neumesno komentarisanje, u političke osude-Srbi/Hrvati...i bilo je previše prijava YT zbog uvreda. 
Po meni su trebali taj chat uživo da isključe i samo da ostave da se gleda. 

Sada čak nema ni snimka dolaska Klepetana..samo je napravljena kompilacija fotografija. 
U svakom slučaju drago mi je da se vratio!!

 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...