Idi na sadržaj

Candy Crush i priključenija


Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...

Šefeeeeee otkrila sam na koju foru si stigao do ovog nivoa!

Instalirala sam pre neki dan na fonu igricu...i otrkijem da preko fona ima gomila privilegovanih opcija!

Između ostalog i 2 sata neograničenih života!!! Eeeeeeee 2 sata !!
Izvališ se u krevet i samo bockaš!! 

Malo, malo neka "nagrada"..te specijalna bomba...te extra "kaciga"...provaljen si! :hhh: 
Zato si tako daleko odmakao! :hhh: 

Stigni me ako možeš na Pet Rescue!! :bek: 1695!! :bek: 

Uredno stižem do "tarabe" i onda čekam po 2 nedelje da naprave nove nivoe! :bek: :bek: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A ja bas htela da pitam jel vi kupujuete zivote,posto je nemoguce kad isteknu ovi dobijeni,a u toku dana imas valjda pet,sest :ces:

​Ne, ne kupujemo živote. Na svakih 30 minuta dobija se novi  život. Odigraš jednu turu života, pokupiš one koje su ti poslali prijatelji koji igraju igricu i onda odmoriš...radeći nešto pametno po  kući. Uveče pred spavanje još jedna tura života je tu... :fijuk: 

Neke nivoe nisam uspevala da pređem po par nedelja.. :( 

Mislio sam da svi igramo više na fonovima nego na kompu. :fijuk: Doduše, ponekad je nivo lakši na desktopu nego u ovoj mobilnoj verziji, nije to sve tako crno-belo. :P 

​Šefeeeeeeeee ne izvlači se!! Ja igram samo na kompu!! Stari telefon je kočio i nisam mogla da imam Candy instaliran na fonu....sada kada sam kupila novi telefon instalirala sam igricu i razotrkila te! 
 :hhh:    

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 5 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...