Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Inspirisana  @dr.Đurinom   idejom da kačimo fotkice, onoga što stvaramo, uz maštu, spretne ruke, može mnogo toga da se uradi, napravi, stvori. 
Od starog napravi novo, još lepše. 
Sećam se recimo jednog Smucinog posta, u kom je pisala o nesanici, i o tome, kako će da pravi ilustraciju za knjigu - slikovnicu (oduševila sam se). 
@veca pravi čuda, imam utisak da bi niodčega (mhm gramtika :fijuk: )  napravila nešto sjajno. 
I nije štos u ''spretnim rukama'', samo mašta i dobra volja.

 

Od mene za sada ovoliko :andjeo: 
Muški, okačite i vi nešto :P hoćemo i mi da vas hvalimo, a ne samo da ocenjujemo :lol: 
 

 
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Lepaa tema...mada sam ja više za stolarske i krojačke radove i ne fotografišem sve što odradim...ali evo idem da prelistam fotografije onog što imam..

 

30.07_(3).thumb.jpg.e1af4ff62c94e7a66d76

Otpala grana, okačena za terasu, na njoj od žice napraveljeni držači za svećice..uveče ne palimo svetlo zbog komaraca i bubica. 
Ova sveća gori 4 sata i to je taman dovoljno za romantično sedelje u večernjim satima.

Stari sanduk za drva...ošmirglan, prefarban beton bojom..

2014-06-24_10.42.07.thumb.jpg.ee2dfc56c9

Na boju rađen dekupaž..i eto meni novi sanduk za drva. 20140624_142601.thumb.jpg.4c120e708515c4

 

Stara stolica isti postupak...20140624_173934.thumb.jpg.67736494f00233

 

Stari sto koji stoj na terasi...izlomljene pločice koje su preostale i igra mozaika....IMAG1015.thumb.jpg.140b6a7671d2ba9e0f80f

IMAG1020.thumb.jpg.921f417c9d564c86128b2Namazana masa za fugovanje ali nedostaje fotografija konačnog dela. :kez: 

 

 

Hotno mi je trebala polica..daska oblepljena dekupaž tehnikom i probušeni poklopci staklenih tegli koje vise i stoje na polici.

IMAG1017.thumb.jpg.9e4f204655e8ce52e3ea3

Eto...toliko na brzinu...što bi rekli od starog novo :kez:

 

Na temi "Ja bi da se pohvalim" ima fotografija restauracije fotelja za ćerin kafić...pa da ne ponavljam.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šteta što se ne vide vecine fotografije. 

Rađaju se ideje za sve i svašta pa ih i realizujem. Sašila sam par haljina po mom kroju tačnije, kombinaciji majica i sukanja. Nemam fotografije ali to nije problem uslikati. 

Za sada prilažem nešto što sam uradila u rekordnom roku za dečiji poklon umesto kese. Obloga su tapete za dečiju sobu. 

 

 

Za sada toliko. 

 

 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...