Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

opiši ti nama tvoje prvo....najprvije sexualno iskustvo.

Mislim da je to pitanje koje zadire u najdublju intimu, što ga automatski svrstava u izazov, a ja sam tražio istinu. :)

Inače, retko pričam o takvim momentima javno. Možda i nikad. U svakom slučaju, odoh da gledam K-Pax, a vi nastavite bez mene, neka me zameni Kumica recimo. :lol:

Laku noć.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vidi se kumice da se slabo krećeš po kuhinji...malko si pobrakala poklopce i lonce....ti si trebala da pitaš i da zadaš...a sad ćeš lepo da platiš...mislim pošto sam se ja tu poslednja motala na ovoj temi...

Veliš izazov? Ovako....

Slikicaj ti nama lepo tvoj dekolteJ pa nam ovde prikaži...

PS: Samo dekolte!!

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sad ću da ti odgovorim najiskrenije i krajnje ozbiljno:

nisi u pravu da te ne volim. Jedino što mi je nekako samo od sebe splasnulo oduševljenje ka osobama koje ne poznajem lično, ne znam kako bih ti to objasnio. Drugo, malo su mi se ogadili neki virtualni likovi koji idu okolo i izdaju se za nešto što nema veze sa stvarnim životom. Treće, imam nekih zdravstvenih problema u familiJi pa mi nešto ne da da budem preterano veseo, pokušavam ja ali mi ponekad ne ide (evo na primer malopre me keva užasno iznervirala svojim večitim glumljenjem žrtve i nemanjem stava u kritičnim situacijama (ako ne računamo cmizdrenje kao stav)), i takooo...uglavnom, volim te onoliko koliko se može voleti jedna majka dvoje dece koju sam video samo na slici :lol:...dobro, i malo više od toga.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...