Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

Ne znam ne gledam ja to tako :blink: cudno pitanje. Svi mi prijaju,nekako godine i ne govore o coveku da je stariji ili mladji,to je samo neka olaksica,da se ljudi lakse organizuju,a po meni jedino to i znaci. Ih koliko ima samo ne zrelih,a tvojih su godina..a tek onih koji podetinje sa 60 :) toliko o tome kolko godine nesto predstavljaju,sem neke brojke. Al da ne filozofiram puno,da sam mladja vala mladja sam :hahaha:

Istina ili iz ? :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dve godine??? To je već kriza sveCkih razmera...:lol:

Pragmatičan kakav jesam, ne bi mi bio nikakav problem da angažujem profesionalku da mi reši problem. :kez:

S obzirom na moje osvajačke sposobnosti (:roll:) sumnjam da bih dovoljno brzo uspeo privoleti neku da me "ohladi". :lol: A ni pod kakvom opcijom ne bih primorao nekoga na sex.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne pravi se Tosa,ninja :astasad:

Ako misliš na forumašicu koja je najbliža mom mentalnom sklopu, samim tim neko s kim bih mogao da brojim zvezde u toplim letnjim noćima...paaa, da razmislim...ovako, ne računam sve vas koje nisam upoznao uživo zato što ne znam o čemu se tu tačno radi, mislim, kako bi se naše energije uklopile, jelte.

ZnaĆi, ostaje mi Maraaa...ili, recimo Sunflower. Ipak, Sunflower - zbog njene nežne dušice...prekrivene bujnim poprsjem :lol:. A Mara je ionako veštica. :lol:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...