Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Auuu....pa ovo je baš mnogo za jednu istinu ali podjimo redom. Potpis takav kakav je odgovara istini i zao mi je što ti se ne svidja. Kao drugo, imao sam tu sreću da upoznam jednog člana ovog foruma "svidja mi se :uzbud:", a kao treće....imam dovoljno leta da bih bez problema mogao da odem u Mokrin (zekim se i ja :roll:).

Istina ili izazov????

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako sam Ja mozak sekretarica bi morala da bude Kitchma firme. Generalno mislim da su najbolje sekretarice zene koje se vracaju na posao nakon sto su decu poslale u srednu skolu. Dovoljno samosvesne da u Organizaciju ubace i dozu kokeTa i frkeTa. Mora da prati moj nacin razmisljanja i zakljuci sta je kontempliranje a sta konkretniranje, da "spusta" nerealne zamisli u izvodljivu formu ... u tamo nekom trecem/cetvrtom koraku da ima i dobar blajW ili barem da izgleda kao da bi mogla da ga ima

Istina ili Izazov ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo rodjo, ima šarafa i pohovanih čokova :lol: za ručak, večeru a i šire.

Možda... kada okupim ekipu odabranih, otvorim kupoprodajni sajt. (po svim pravilima i propisima je l'.. )

Meni bi trebalo, a nema...

Ima svega rodjo... ''samo'' se treba ponovo roditi, kao što se meni desilo pre nepune pola godine, da bih shvatila,

da bih sebe smatrala ''prokletom''. Da.. uvek tražim više, želim više, shodno sopstvenim mogućnostima.

Možda mi fali malo skromnosti ;)

Ne pružam se onoliko, koliko nisam dugačka.

Trenutno mi fali mala vila sa jednom veoma bitnom informacijom, sve ostalo je...

Istina.. ili... :)

Izmenjeno od strane člana Goga
sebe - se...
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...