Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

- ne odgovara mi klima ovde (leti uzasna vlaga, zimi preeeniske temperature) a volim zimu inace

- Kanadjane koji su toliko vestacki ljubazni da mi dodje da ih isamaram

- predaleko je od Novog Sada, ne mogu "caskom da skoknem"..

- gde god se okrenes samo mi smrdi na ovu njihovu hranu

- premalo druzenja

- naprimali su sve i svasta ovde (osim nas par finih i kulturnih :kez: )

- nervira me okruzenje

........... .............. .......... da ne duzim vise...

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...aaaaaaaaaa jesil' dočekala momenat :lol:

Imam "igračku"...dobila je na poklon za rođendan.

Najzanimljivije u celoj priči je ovo:

Moja ćera jako voli da dobija poklone, a posebno voli kad ja dobijam poklone da izjavi "šta SMO dobili??". Kako sam ja već bila na vreme upozorena da će stići "rezervni igrač" u vidu poklona, morala sam jako da pazim na "taj" poklon. Kad je stigao "taj" poklon, mala je odmah krenula u akciju sa klasičnim pitanjem...ali samo je usledilo "MI-NIŠTA! Ovo sam dobila samo JA... :fijuk:"

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hm :cesces: blag si nesto morphi ;)

Pa vracala sam se iz Veternika s mojim dragim i kupim kartu samo za Veternik,ne za ns(jer sam imala samo 40din i imam pokaznu za grad). No medjutim lukavi vozac je primetio sta sam uradila i otvorio mi poslednja vrata i dovikuje hej ti ....ja se pravim luda,on opet hej tii vidim ljudi se okrecu :hahaha: kad ono skontam da me zove. I kao ne mozes to vise da radis bla bla,ja ga pitam ,pa dobro,al objasnite mi koja je razlika? Kupila sam za Veternik kartu,imam za Novi Sad pokaznu,zasto moram kupiti za grad kada vec imam ?! I on meni nemoj ti tu meni da filozofiras (e kada je to rekao) ,ja popizdih i kaze mu da ootvori prednja vrata i odo sama peske! A moj dragi ostade u busu sav pogubljen,kada sretnem ga na sledecoj stanici :hahaha: ...onda kada je poceo da se smeje kao lud na brasno,tada sam shvatila sta sam uradila :stid: .

A jel da da to nema veze s zivotom? DA kupim kartu za Veternik i novi sad,a vec imam za ns? x)

Inace Istina ili izazov? :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...