Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Dobroooo hajde da ispunim izazov, kako što sam obećala.
Moram priznati da su one prave, lepe, šarene boje jeseni već nestale..ali evo malo jeseni iz mog trenutnog okružanje. :kez: 

 Morphe zašto ove dve slike neće da mi okrene.... :( 
'ajd popravi stvar :kiss: 

Morala sam jednu fotku sa mirisom :bek:  

7.jpg Sunceeeee!! 

 Jabuka otpala u šimšir..a onda sam je smazala :bek: 

 Na drvetu su ostale samo jabuke.

20161104_122926.jpg Glog

3.jpg Lišćeeeeeee :kez: 

9.jpg Lišće sa mirisom :fijuk: 

 Obojena breza. 

 

Sledeći molim..?

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Obrni/okreni :)
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovo nisam očekivao ali....ovo je dokaz da me poznaješ odlično! Pokušaću da na jedan drugi način od uobičajenog odgovorim na ovo pitanje.

Elem,

u trećoj godini srednje škole na prvom pismenom radu iz srpskohrvatskog jezika i književnosti (tako se tada taj predmet zvao) profesorica na tabili napiše temu "Moj grad okićen zlatnim pločama jeseni" i naravno ja tu upadnem u problem jer nema inspiracije...ja volim leto i zimu. Otvorim svesku i ne pišem ništa. Vreme prolazi i kada sam već počeo da razmišljam da ne napišem ni reč, napišem ja jednu rečenicu i to vrlo kratku.

Ja ne volim jesen!

Nakon toga, kao lavina krenu rečenice da se vežu jedna za drugom. Opisivao sam tada kao malo jači tinejdžer da ne volim jesen zbog kiše, pisao sam da je vetar u jesen hladan i da ne nosi osveženje već vlagu koja se zabada duboko u kosti, navodio sam kako ljudi oblače deblju garderobu i to sve tamnijih boja, opisivao sam kako kiša okupira ulice i ljude tera da kriju svoja lica pod kišobranima i da za sobom vuku mokre noge i obuću, opisivao sam kako mi smeta što ljudi ne zastaju pored svojih prijatelja na ulici i vode prijatene razgovore već se pozdravljaju kratkim pozdravima i beže u svoje domove, kako dan postaje sve kraći i kraći ... i tako sam završio pismeni rad, opisao zašto ne volim jesen.

Posle nekoliko dana dodje vreme ispravka pismenog rada i profesorica poče da čita ocene. Prvo petice i mene naravno nema, pa četvorke gde me nije ni bilo, a ja sam se nadao bar trojci ali gle čuda ni tu nema mog imena, a ni sveske. Pa ni u dvojkama ali ni u podužem spisku jedinica. Na kraju ostade moja sveska u rukama profesorice pa reče ona nešto u ovom stilu:

Evo, jedan rad sa totalno promašenom temom koji bi po svemu trebao biti ocenjen jedinicom. Faramir je tako lepo opisao i ubedio me da on zaista ne voli jesen. Lepo je on to uradio i ja mu verujem. No, peticu ne može dobiti. Evo jedna četvorka ali Faramire ako sledeći put budeš pisao i promašio temu biće jedinica :laugh:...

Na kraju školovanja ja sam imao peticu kod te profesorice, pamtim je kao sjajnu, gotivila me je opasno ... ajd dobro žao mi je što nisam tada bio malo stariji da je muvam :lazy:. Verujem da bih uspeo!

Ajd sledeći!

Izmenjeno od strane člana Faramir
poziv za sledećeg sam zaboravio
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

:ufrci: ja sam žena u godinama i među onom decom nije zgodno slikati se u trenerci ali ajd'...

Pokušaću ovih dana da to dočaram kako izgleda :uredu: 

A @Morpheus pitanjce za tebe: s obzirom da se provuklo pitanje vežbe i teretane, kakva su tvoja iskustva u teretanama? Jesi li nekad išao da vežbaš i kako je bilo? Ako nisi, imaš li želju ili nameru da kreneš? A ako ne- zašto ne? 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U teretani sam boravio samo jedno vreme dok sam trenirao karate pa klub iznajmljivao deo prostora od teretane. Tu sam i položio za jedan od pojaseva. Inače jok. :lol: 

Nisam baš ni nameravao da počinjem time da se zanimam, premda sam svestan da bi trebalo - malo sam se zapustio u poslednje vreme, stomačna regija poprima loptasti izgled. :lol:  A zašto ne? Ne znam... prvo je da sam izgubio tu stečenu naviku vežbanja, teško se vraća. Sad bi mi to bila više gnjavaža nego nešto čemu rado pristupam. A i imam tu neku misao da bi za mene bolje bilo neko trčanje nego klasične vežbe u teretani, oblik gornjeg dela tela mi je takav da bi zatezanje stomaka i "napumpavanje" torza učinilo da brzo počnem da izgledam kao Hulk u manjoj verziji. 

Ajmo dalje. :kez: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šefe :bek: ovog puta samo troje nas je :fijuk: 

Idemo da gledamo gospodŽu ministarku, gostvanje Pozorišta Boško Buha iz Bg. 26.11. :srce: 

Ja sam već gledala ali moram opet. 
E sad je pitanje zašto samo nas troje?
Zato što ja volim pozorište ma koliko koštala karta. Moje kolegince vole pozorište samo kada im ja organizujem kupovinu karte, sa popustom pa još da ja sve platim a one će mi dati novac kasnije...Što bi rekli-"sve na noge..." Inače ti iste moje drageeeeeeeee "tetke" kada treba da plate kartu unapred, pa još košta 1200 dinara..ona ili baš tada ne mogu..ili imaju neke obaveze..ili je "nešto" u pitanju :hhh::hhh:  no dobro, u svakom slučaju volim ih :srce:  

 

Sledeći?

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Evo mene sa fotografijama...

@Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak...

Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje :)

d0cf29a2-44c7-4160-9eb0-49408184bc7b_zps

Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada, peškirče i ključić od ormarića gde ostavljam svoje stvari

2d3cca40-f1ab-494b-a59b-73aceba1f942_zps

Potom ide zagrevanje tj kardio deo na traci... nakon istrčanih 1,3km uspela sam da uslikam i nastavila do 2km...

to mi je dovoljno za početak :) 

9cd36d42-6a1c-43b8-be1a-efe92af0683c_zps

potom i malo steper... za zatezanje...onaj gluteus maximus mora da bude u formi:hhh: 

66bbcf71-68b4-40b5-b88c-b321fd822455_zps

sa medicinkom malo vežbam trbušnjake :roll: 

7c3f2651-7c4c-42e8-a04a-85a81f85f44e_zps

nakon vežbanja na strunjači, ide deo skijanja...e, tu se toliko mrda celo telo, da nema šanse da ispadne bolja fotka :lol: 

8e7a9c42-bab9-4c43-ac52-1f88f6525efb_zps

za kraj istezanje...to prija :)

b9675ae8-b0ac-4f5c-8d72-ff3a4a7f6ec2_zps

I na kraju, zaključih da sam  ubedljivo najstarija od svih devojaka i žena koje tamo dolaze...

samo o tome - ni reči :pst: 

e2edcc9d-4087-4561-b13f-c6a270195538_zps

Jedva ubacih slike :crkoh: ... ovo je baš bio izazov za mene :beyond: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...