Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

'el tako? Dobroooooooo...

Hajde ti onda mene lepo očešljj, obuci i obuj...

Da pojasnim, opiši kako bi me nafrizirao, (dužina kose, frizura...), kakav nakit bio mi stavio, kako bi našminkao, kakav veš bi mi kupio, kakva toHaleta bi mi stajala, šta bi obula... i onda me izvedi na intimnu večeru u neki dobaaaaaaaar restoran.

A sada evo hitić za gos'n admina!

Cico moja, moje mirisno cveće.

Rodila me majka,

Visoka i tanka,

'ranila me zdravo

Vazda mi stoji pravo

Svaka cura čim me vidi,

Od sreće obnevidi.

Poruke mi stalno,

Na telefon stižu,

Jedna za drugom,

Samo se sustižu.

„Ja bi ti Cico

Mirisala cveće

Zanosan ti buket

Meni treba sreće“

U mene je ponos,

Čudnovati krak,

Teško mu je ući

U taj uski mrak.

Svuda mu je tesno

Nema za njeg pravo mesto,

Ostaje mi samo mirisni užitak,

No se tešim, doći će boljitak.

Naći ću i ja

Za moj rasad baštu

Ispuniti strasnu

Devojačku maštu

Poruke ću onda i ja svima slati,

Nek se čuje kada Cica mlati.

„Utero sam uljez

Devojci u cveće,

Lepo mu je, lepo,

Da izađe neće!“

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čuj, ako si pomislila ne neki glamur, našla si pogrešnu adresu. Kako god bi se ti pojavila, meni odgovara. Što ne znači da ne uživam u lepoti, no nisam pre izbirljiv i vrlo sam prilagodljiv.

Mogu da ti kažem šta mi prvo pada na pamet kad pomislim na intimnu, romantičnu večeru. Zbog proleća i radosti suncu, zanemariću varijantu sa kaminom i prostrtom medveđom kožom ispred njega, dok napolju veje sneg.

Znači obala neke vodurine. Može da bude more, a može i Dunav. Mada, kada već imam priliku da maštam, ovog puta biram more. Imaš laganu pamučnu tuniku, znaš ono indijsko platno. Boja irelevantna, nešto pastelno, šareno. Ispod nje si skinula mokar kupaći, jer smo upravo izašli iz vode. Iz istog razloga ti "frizuru" predstavlja konjski rep mokre kose, koju si povezala trakom u skladu sa dezenom tunike. Na nogama su ti japanke sa sa nekim cvetićem između prstiju. I to je sve od nakita.

U sumrak, na terasi iznad plaže sedamo za sto prekriven belim stolnjakom diskretno ukrašen cvetnim aranžmanom i nekoliko malih sveća u čašama. Za posluženje biram hranu u skladu sa ambijentom. Iako nisam veliki ljubitelj ribe, posluženje će biti od morskih plodova. Uz hladan aperitiv, za predjelo, otvarju nam žive ježeve. Potom iznose mnogo tanjira sa malim porcijama raznih delicija. Od običnih mušlji na buzaru, crnog rižota, lignji na gradele, školjki svetog Jakova, do razne ribe filetirane i u celo. Sve zalivamo belim suvim vinom. Za deset uzimamo voćnu salatu prelivenu laganim kremom.

Da, večera je sve, samo ne žderačina, jer ne smemo u ostatak večeri krenuti pretpanih stomaka. ;)

Sledeći!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:hhh: ko me vuk'o za jezik :hhh:

Hajde da se ti i ja lepo provozamo nekim besnim motorom…

Ti ćeš imati neku slatku zelenu majicu, sa otkačenom aplikacijom. Na glavi crna kaciga, kožna jakna i farmerke, čisto da te kožne ne stežu…. Doći ćeš po mene i dok ti budem prilazila pružičeš mi kacigu u kojoj će se nalaziti jedna crvenu ružu. Sešću iza tebe, obrgliti te čvrsto i vozićemo se ludo i brzo. Uživaćemo u ovom divnom prolećnom danu. Posmatraćemo bujanje proleća, uživati u vožnji i tako će nas put odvesti do „Kraja sveta“. Pre nego što se skroz smrači prošetaćemo uz Dunav a onda, uz petrolejku jesti riblju čorbu. Ne previše ljutu, nego taman toliko koliko treba, da možemo da ugasimo žeđ lepim domaćim belim vinom.

Ja ću biti fina i smerna i piti manje, jer ću tu kratku relaciju do…. ja voziti motor. U sobi ćemo završiti flašu ponetog vina…..

Hvala za prelepo veče :kiss:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...