Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Jesam...nemam primedbe i nemam neku žal što nisam "tamo ili tamo".

Nisam tip koji mašta o životu i radu u belom svetu i mislim da nisam pogrešio, jer evo, moji drugari koji odoše devedesetih kojekude sada vape da se vrate. Kapitalizam ih isisao, zaradili su neke kuće i stanove,decu poslali na neke koledže, ali duša traži svoje...ono što su tamo izgubili i što tamo negde nemaju...traži povratak...

Da ne bih nastavio da filizofiram o životu i stazi koju moraš proći ovde ću stati. Materijalno je najmanje važno u životu. Sedi "di si" ako je to ono što te čini srećnim!

Sledećiiiiiiiiiiiiiii

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nemaš poima koliko me namuči ovim zadatkom.

Smuca - novinar, izveštač. Ne samo sa sportskih terena, gde je već pokazala i pokazuje revnost i veštinu, nego me posebno impresionira njena pažnja i posvećenost beleženju dečijih bisera. Što njenih momaka, što dece sa kojom se svakodnevno druži.

Aiko - fitnes trener. Mislim, zar je potrebno navoditi odakle mi ideja za takvo šta!?

Evilka - ketering. Znam da se time bavila, ne znam da li još to radi, al' video sam fotke, pa bih joj s poverenjem prepustio takav zadatak.

Eto, za sada samo tri.

Sledeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Morph - Ako ne nesto vezano za kompjutere, onda nesto za public relations (jbg, izvinjavam se, ne mogu da se setim boljeg izraza, a da nije ovaj, rogobatno mi je "odnosi sa javnoscu", k'o da ce jebat' javnost).

Turk - Politika, definitivno. Mozda ne bas predsednik odma', ali neki dr mr govornik.

Adrijan - Kuvar. Imam utisak da bi se u tome savrseno pronasao.

Gresni - Pisac, vaspitac ili prosvetni radnik. Mislim da je savrsen za to (a time se kanda i bavi, 'a? :cesces: ).

Dalje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:cesces:

Morf - njega bi stavila na mesto tehničke podrške u nekoj nabudženoj firmi,

da ima puno posla koji je dobro plaćen,

da bude faca u gradu i da uživa u plodovima svog zanata,

a kada meni nešto zapne, ja samo okrenem mog :ortak: i on dodže i sredi kvar :)

Adrijan - njega bi zaposlila u nekoj čardi na Dunavu, na pola putra između Apatina i Bezdana,

da bude glavni majstor za fiš paprikaš,

pa kad god krenem u moj kraj, da se lepo najavim,

on turi belo vince pod led, založi vatru pod kotlićem

i eto mene na divan i ručak-večericu :)

Veca - e, za nju imam zanimanje - mešenje i pravljenje starinskim slatkih i slanih jela

i to u kooperaciji sa Evilkom, tamo na njenoj vikendici,

da osnuju mali proizvodni objekat, pa da dođem u taj 'lad,

da jedem domaće štrudle sa makom ili višnjama - ne marim... :)

Ko što vidiš, ili je hrana u pitanju ili je komp (pu, pu - da ne ureknem ovaj moj :osmeh: )

Ajd' sad - is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I ja se nadam da se niko nece uvrediti..zato cu poceti prvo od tebe..meni je nekako cast kad me uporede sa zivotinjom, one su bolje od nas ljudi..

Smucalica me asocira na jednu macku..prvo zbog samog nika jer sam davno poznavala jednu divnu macu koja se po citavu noc smucala po mraku i ujutru dovlacila kuci, tako sam je i zvala - Smucalica..umiljata je, voli da se mazi do besvesti, ali ume i posteno da ogrebe ako je ugrozena, bas kao ta moja macka..privrzena je ljudima koje voli i nesebicno im daje svu svoju ljubav i paznju..mudra je i samo svoja..

Goga lavica...zato sto je sva na svoju ruku, zato sto je jaka i kad je slaba..zato sto je borac, zato sto zna da napadne ako oseti opasnost, a nekad i iz ciste zabave..zato sto je ponosna, pozitivna, prodorna..i zato sto ima ogromno srce..

Morf me asocira na dve zivotinje..sovu i psa..sova je na pocetku, u fazonu cutim i samo vas gledam..kad doooobro osmotri teren onda postaje pas - razigran, poslusan, veran i beskrajno dobar..

Dalje..:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...