Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Svaki put... ali ozbiljno,

svaki put kada je čujem, setim se tebe :srce:

(pre neki dan sam ti to napisala...)

Kada pustim ovu pesmu, setim se Malene

i njenog objašnjenja ove pesme...

(koji se, baj d vej i meni sviđa :stid2: )

Imam još asocijacija na mnoge drage ljude, ali s obzirom da sam u ovakvom elementu večeras...

izabrala sam vas dve... :srce:

Sad -is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Tjah....prošlo samo tri dana koliko Lenjka čeka pitanje, a Ela bi već da mi daje.....

...memoril. :kez: Da l' bi tako dramila da treba da da......... neki dinar na zajam! :hahaha:

Elem....Lenjka....

Kakva su tvoja nadanja, očekivanja, ambicije...sa onim klipovima koje objavljuješ na netu?

(Ma mislim na one sa gitarom na youtube-u, a ne na ONE DRUGE!!!) :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa iako je svako iskustvo kod zubara u najmanju ruku neprijatno, izdvajaju se dva vezana događaja.

Prvi po vremenu dešavanja, a neophodno ga je spomenuti jer je uzrok onom drugom koji nosi titulu najgoreg, se desio pre dvadeset i osam godina. Tada sam prilikom odsluženja vojnog roka na talijanskoj granici dozvolio stažistima da se uče poslu na mojim zubima. I to na gornjim jedinicama i dvojkama. :zid:

Ta, odnosno te stručne intervencije su posle pet, šest godina uzrokovale potrebu za intervencijom ne zubara, no masciofacialnog hirurga. Na preporuku sam otišao (sam!?!) u Bački Petrovac gde sam sat vremena proveo prekriven preko celog lica, sem rupe nad ustima, na koja nisam mogao da dišem, no sam se gušio na nos ispod krpe. Nije bolelo, barem ne u onom klasičnom smislu. Ali verujte da je bukvalno falilo još par minuta da se onesvestim od smrada spaljene kosti, smrada truleži koja je čišćena iz korena, od zvuka bušilice, od trzaja lomljenja polugom, od reskavog pritiska skalpera na moje desni, od...

Kada je zaršio intervenciju, pokojni profesor Čanji se čudio što sam došao sam autom, jer kad počne da se hladi, odnosno da prestaje delovanje anestetika, boleće jako. I bi tako.

Hvala na podsećanju. :dry:

Sledeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedno prekoračenje brzine sa kaznom na licu mesta (da stvar bude gora na 200 metara od kuće), kada sam umesto propisanih 50km šišao čitavih 65km/h !!!! Par zaustavljanja gde bi mi opraštali manji prekršaj čim bi me pitali šta i gde radim...:kez:

Ne znam da li se u "druge poslove" sa tim organima računa jedno višeminutno merkanje jaaaaaaaaaako zgodne policajke kada je došla da održi predavanje deci o bezbednosti u saobraćaju!?!?!? :roll:

Sledeći.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta si sanjala prošle noći?

Ček...ček...svetioniče da ti pojasnim pravila...

Ovako:

Moraš stpljivo sačekati da gresni zada Starsici istinu (ona je na redu u igri, i to je tražila).

Kada ona odgovori, njen red je da postavi pitanje. Ti se možeš javiti i zatražiti istinu ili izazov od Starsice. Kada ti ona zada, ti odgovoriš, i čekaš sledećeg člana koji se bude javio, da pitaš šta ti srcu drago...ili izazivaš.

'el razumeš?

Onaj ko odgovora, nakon obavljenog zadatka, postaje onaj koji pita...

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ček...ček...svetioniče da ti pojasnim pravila...

Ovako:

Moraš stpljivo sačekati da gresni zada Starsici istinu (ona je na redu u igri, i to je tražila).

Kada ona odgovori, njen red je da postavi pitanje. Ti se možeš javiti i zatražiti istinu ili izazov od Starsice. Kada ti ona zada, ti odgovoriš, i čekaš sledećeg člana koji se bude javio, da pitaš šta ti srcu drago...ili izazivaš.

'el razumeš?

Onaj ko odgovora, nakon obavljenog zadatka, postaje onaj koji pita...

Klipiram!

:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih da bude veeeeelika svadba. Ono, hotelcina, 300 zvanica, tri vrste muzike (rok, narodna i tamburasi), da jedes dok se ne useres (kod nas je tako, ne dobijes na tanjiru porciju, nego se ovali dopunjuju hranom i jedes dokle god ima).. Ideja mi je da mi gradjansko vencanje bude na otvorenom, u parku u mom selu, bicu prolecna mlada :flower:

Naravno, sve to zavisi od mogucnosti. Nisam mastala o malom vencanju, oduvek u glavi imam veliki trandibal osmisljen.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...