Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Paaa...

ne umem tacno reci...

nekada pomislim da je moglo sve drugacije...

a onda shvatim da ne bih nista menjala...

i uspehe i poraze - emotivne...

tu su, deo su mene i izgradile su me ovakvu

tesku, naopaku i operisanu od svega...

Jedina stvar koju bih menjala je jedan super brzinski rez

koji se trebao desiti, a nije...

Al' dobro... doci ce i to...

Ajd' sad - biras is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pre izvesnog vremena je bilo 10 000 dana koliko smo zajedno. Taj datum sam skapirao pre jedno godinu dana i rešio da ga zapamtim.

Imao sam drugačiji plan...mnogo bogatiji...ali ko je mogao predvideti OVOLIKU krizu :) tako da sam morao da ga modifikujem.

Trebalo je da dobije 250 ruža (jer jedna ima oko 40 latica, pa 40x250 = 10 000 latica) ali i to mi se izjalovilo.

Na kraju...imao sam samo dva sata ujutru za izvedbu plana ali i to je pošlo naopako jer je neplanirano draga ostala kod kuće.

Na kraju potpuna improvizacija....kupljen veeeeeeeeeeeliki grm zimskih ruža, a odgovarajuća poruka na kraju kucana kao sms ispred ulaznih vrata u stan. :hahaha:

Svejedno....grlila me i ljubila 15 minuta....:kez:

Sledećiiiiiiiiiiiii

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Umem....oprostio sam mnogima i najbližima...ali naravno vremenom i tek kada razumem razlog njihove greške.

Mislim da "ne oprostiti" truje čovekovu dušu. Oprostom postaješ jači i "iznad" onih koji su te vredjali i povredjivali.

Oprost ne znači da im se sve briše da se ne pamti....ne...oprostom pomažem sebi.

Ne bih mogao oprostiti samo onome ko bi naneo "nepopravljivu štetu" mojoj porodici.

Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eve me maČko. :P

Ne. U stvari nisam do sada o toj temi ni malo razmišljao, tako da ovako na brzinu ne bih mogao da odgovorim. Da mi je nešto onako baš upalo u oči, primetio bih, ali nije se desilo. Veoma retko gledam, vidim, ljude na taj način, da ovaj na onoga liči, uglavnom posmatram ljude kao individue, zato verovatno i nisam video moju hanumu u nekoj od vas.

Sledeći.

P.S.

Što se tiče fotki, bio je plan da ih pokupim u Novom Sadu, jer kao što rekoh fotoaparat je tamo završio, ali sticajem okolnosti nisam ga uzeo. No, doć'će on, mora on doć'! ;)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma kako nisam!?!?!?! :kez:

Letela pisamca kao luda. Najcenjeniji su bili "poštari od poverenja" koji ne bi rastrubili svima kome si pisao! :hahaha:

Pa kako drugačije, kad si imao 12-13 godina, a nisi imao petlju da joj pridješ, a da ona ZNA šta misliš o njoj...

To je bila preteča današnjih sms-ova i mejlova! :kez:

Pa joooooooooooooooooj radosti kada ti uzvrati nekim pisamcetom sa cvetićima i srculencima (preteča smajlija) :hahaha:

Sledeći molim!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...