Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Bi li mogla da svoj forumaski (net) staz podelis u neke razvojne faze?

Jesi li uz njega `porasla`?

Goga `SAD i NEKAD` po cemu se razlikuje...ili je ostala skroz ista? :)

04.03.2011., 22:41

Goga

user-online.png

3ap2.gif

image.php?u=4&dateline=1364139772

RegistrovanJan 2011

Lokacija... divljina ...

AktivnostDanas @ 21:41

Godine39

Poruke2,961

Unosi na blogu3

Fotografije u galeriji21

...Pet godina forumaškog staža.

I faza:

Prvi forum, gde smo se svi manje, ili više upoznali, sam smatrala oazom, kao što reče Smucalica... Izdešavale su se neke stvari, zbog kojih sam, ovako karakterna
:lol:
, odlučila da je sa forumašenjem gotovo.

Zašto?

Zato što sve što radim u životu, radim do kraja, dajem se do kraja...

II faza

Posle ''oporavka'' prijatelj me je pozvao na neki drugi forum, koji je bio u povoju... prijala mi je velika promena... tamo sam naučila šta znači sasuti sve u njušku, otvoreno reći šta mi odgovara, a šta ne... biti bezobrazan, po potrebi... uleteti u fajt, opet po potrebi...

Nekako, sada osećam da je vreme da se pakujem... jer tamo više nemam šta da dam, kao mod...

III faza

Da... i sada sam ovde...

Admin mi je u par navrata pomogao, i to baš u situacijama, kada mi je pomoć bila najpotrebnija... i kao po starom, dobrom običaju... niđe - nikog, osim njega
:zagrljaj:

Čim sam videla da se nešto dešava, došla sam... i ovde sam... i lepo mi je.. polagano puštam korenje...

Upoznajem neke ljude, na neki sasvim novi način...

''Lipo mi je... lipo mi je...''
:)
...

Post pisan ovde:

( pre dve godine, samo malo popunjen - dopunjen)

Goga...

BiT je ostala ista.

Iako se mnogo toga promenilo.

Promenili su se moji pogledi,

stavovi,

jbte, kao da sam doživela prePorod
:hhh:

I dalje sam manijakalno lojalna i odana ljudima do kojih mi je stalo.

Takvih je malo.

Razlike:

Ne štedim više nikoga.

Naročito ljude koji su mi bitni.

Prepustila sam se forumu i naučila da uživam.

Rasterećena - skroz.

Da, imam momenata kada ''iskočim''
:skok:

ali... ne pripmam sve k' srcu.

U fazi sam ''zabole me baš''
:lazy:

Imala sam, ne tvrdim da neću imati trenutke,

kada ću ''kupiti svoje krpice''...

Jednostavno - dok mi je lepo, tu sam (pod uslovom da imam vremena)

Tako je i u RL-u.

Ono, što je ostalo isto je da se iteKako obradujem,

kada vidim da nam se vratio(la) neki(a) forumaš(ica),

kada nanjušim kvalitet i potencijal kod nekog novopristilog.

Nisam izgubila ono svoje ''malo ja''.

Čuvam i negujem to derište u sebi.

Kroz sebe, vas...

Uživam - da, naučila sam da uživam svim silama.

Sebi napokon i uVek na prvom mestu
:pehar:

Da li sam Vam rekla da uživam?
:lol:
:lazy:

:ljubac:

('ladno sam pisala post sat vremena iKusur
:)
)

Next...
:)

Izmenjeno od strane člana Goga
:D
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ne znam šta si zamislila da bih mogao da promenim. Ako si mislila na nešto krupno, razočaraću te. Trernutno mi na pamet padaju neke sitnice, koje bi definitivno uticale na mnoge moje sledeće odluke. Na primer...

Ne bih propustio priliku da barem malo, onako osnovno, naučim mađarski, kada sam već imao priliku u osnovnoj školi. No, niko mi nije ni predložio, a kamo li pogurao. A pitanje je i da li bi ga sa onom pameti i poslušao. Čemu mađarski? Pa ako ništa drugo, mnogo Mađarica se muvalo oko mene ili ja oko njih. A samo sa malim brojem njih sam našao zajednički jezik. ;)

OndaK, završio bih do kraja ono što sam izazvan započeo. Ukrasio bih jednom skotu facu bez samilosti koju sam u tom trenutku pokazao, a on je posle nije znao da ceni.

Onomad sam dobio dozvolu da provedem vikend za doček Nove godine van kasarne, jer mi je "verenica" došla u posetu. Palo mi je na pamet, ali se nisam usudio, da sednem na voz i dođem nenajavljen u Sombor na doček, pa se odmah vratim nazad. Sada razmišljam kako sam ipak trebao to da uradim.

I tako... Našlo bi se još nekih sitnica koje bih sa današnjom pameti uradio drugačije.

Sledeći!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajd' da prebrojimo... :)

Prva bi bila razvod mojih roditelja kada sam imao 7 godina...što je umnogome odredilo mnoge dogadjaje koji su kasnije usledili.

Druga bi bila kada sam sa 17 godina odbio da predjem da živim kod majke u Zagreb a iste jeseni počeo da se bavim folklorom i proveo sledećih 10 najlepših godina mog dotadašnjeg života.

Treća bi bila izbor studija što mi je, osim profesionalnog opredeljenja koji je pun pogodak, donelo i izbor žene mog života...

Ostale su uglavnom bile odluke o promenama radnih mesta koje su uticale na moj profesionalni razvoj.

E da...ima još jedna. Pre 15 godina nisam prihvatio ponudu rada u inostranstvu jer je bilo po mojoj proceni isuviše nesigurno, iako je donosilo dosta novca, za porodicu sa malom decom.

Može sledeći.... :)

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam "samo" tri reputacije, iako je ova slika stara pola godine i imam je na mom Fejs profilu.

Odande izdvajam: "delujes kao vrlo ozbiljan komad ;)" a odavde ne bih nijednu reputaciju da izdvajam, pa cu lepo sve tri da okacim.

clipboard01.jpg

Meni, generalno, ne komentarisu slike u fazonu "al' si komad" ili "ne bih ja tu nista dir'o". Obicno samo lajkuju :beyond:

'Ajmo dalje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...