Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Da vidimo koja je bila tvoja najveca blamaza?

Zašto misliš da nije morao da vidi?!? Svašta može da se nauči posmatrajući profesionalca! ;)

A blamaža?!? Evo ceo dan razmišljam i ne mogu da se setim. Nije da se ja nikada nisam izblamirao, ali ne mogu da se setim ničeg što bi ovde mogao napisati. Zaista, jer moj mozak ima neobičnu sposobnost da (relativno) brzo zaboravi neprijatnosti! Mislim da vas ne zanima ono kad ne možeš da se setiš nečijeg imena ili odakle "ga" znam ili ...

Evo da probam ukratko da prepričam događaj od pre cca 30 godina. Kako sad razmišljam o tome čini mi se da bi neki time bili ponosni ili su me neki možda i videli kao Džems Dina, buntovnika bez razloga, ali ja sam tada osetio stid.

Beše to na jednom letovanju sa srednjom školom u Makarskoj u odmaralištu Goran. Tada sam još bio maloletan i nisam imao ličnu kartu. Da ne dužim, sa trojicom starijih drugara koji su u Makarskoj bili u svom aranžmanu, stopom smo otišli do Baških Voda. Tamo smo na jednoj terasi slušali i nekog debelog, ćelavog bradonju u dugačkoj haljini sa fantastičnim glasom koji je svirao klavijature i pevao. Neko je provalio da je to neki Amerikanac, valjda zbog indijanskog dezena na haljini, ali posle više godina sam skontao da je to bio Luis. Pošto smo do kasno zaglavili, a tako je bilo i planirano, otišli smo u neki maslinjak povrh plaže i tamo prespavali u vrećama. Ujutro su nas probudili drugovi organi i zajedno sa još trojicom mučenika strpali u maricu i odvezi u stanicu milicije u Makarskoj.

Pošto sam im ispričao moju priču, morali su da je provere, pa su me seli u pandurskog fiću. Prilazeći odmaralištu bio sam ubeđen da će se oni parkirati gde i svi ostali, van ograde odmarališta. Ali vraga, priterali su fiću na kapiju i uključili rotaciju i sirenu, ne bi li im neko otvorio kapiju. I tako, baš u vreme ručka, kada su skoro svi na platou ispred trpezarije, uvezli su me uz lajt šou i muziku do prestravljenih profesora. Izvukao sam se sa zadnjeg sedišta k'o puvanjak, trudeći se da budem što nevidljiviji. Uglavnom, panduri su proverili moju priču i otišli, verovatno uz kritiku profanima da bolje paze na poverenu im decu. Očekivao sam tiradu, ali sam relativno bezbolno prošao, jer su i profani bili svesni svoje nesvesti.

Sledeći! :liza:

Izmenjeno od strane člana Boginja
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

JaaaaaooooooJ!!!! Pa ja zaboraviJo da sam ostao dužan pitanje. :vidbudale:

Izvinjavam se najdraža moja. :foryou:

Pa ovako, za tebe ondaK dva pitanja:

1. Ispričaj ti nama tvoj najveći blam. Po mogućstvu da sadrži i zera erotike. :kez:

Bonus pitanje:

2. Zašto nam nema Ele? Ti imaš pristup raznim izvorima informacija, kao i kristalnim kuglama i pasulju, pa reko ko će znati, ako ne ti. :samtirekla:

P.S.

I tebe nema većdan i po. Da nije nešto zarazno, lebac ti... :wtf:

Izmenjeno od strane člana Adrijan
P.S.
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

ne izvinjavam se.. "najDraži moj(i)" by ANdrijan jer...

svo ovo cheKanje bilo je:

zaRad "koPanja" (nisan kop'o njivu no prajVat 'ard disK.. traŽijo datoTeq "blamaŽ".. i pretražiJo tagove blam,bruka,bedak,buDalashtina,bulshiT..

potom je usledilo detaljno prisechanje,

pa.. cheprkanje po (obimNoj a zakopanoj) inTim proshLosti,

i konachNo, zavirivanje u svako sLepo crevce svih (obilatih) žiVotnih zapisa (s'belim maStilom) :crkoh:

i...

nishTa!

Nema blamova :neznam:

(sad se stvarno izVinjavam :lol:)

BoNus pitanje:

dŽaba glaDih Qgloo (još jednom se izVinjavam) p' :neznam: Ela je 2... uVek tu.. stalno tu.. stVarno tu. U čeM je tu probleM? :andjeo:

Ajd' neXt

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ae ti (MorPHe) nama lepo iSpecipAreci

Kako podNosiš Maretovu trudnoChu?

I inacHe.. i ovih dana?

poVraćalitise (nedajBozZe)... bolilite (nedajBozZe) neShTo? :lol:

sprematelise laGano za poRodilište? :ajde:

and..

Daj neQ sLiq s'tobom i s'Maretvim stoMa.com (ako siSe uslik'o.. ono.. kada joJ maZiš i gladiš tibu) (naPoMena: t.. ne r!!! :ggg: izvinjavam se maRetu i Tibi)

il' :uzbud: ulTrazVučni snimak beBe.

hVala.:andjeo:

Izmenjeno od strane člana Glisha
uTrčala ela.. pa da naglasim kom ide podNošenje trudnocHe!!! MorpHu!!! :lol:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma, biO cam kući ...ni'di nisam išO :stid2:

...ali cam bila tužna, i nisam htela da me iko vidi, takvu, šmrCavu...

Novi foniĆ? Nije neki super-giga-mega-vr' ...kao, na primer, iphone, jelte :roll: ...ali radi radnju (brže, bolje, lepše, više, itd), od starog. Sad sam korisnik Nokie ... Supernove.

(mada, mažnjavam, kad mi se ukaže prilika, potomkov X6 :liza: )

Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da se ti zajebavaš sa poslednjim pitanjem. :plaz:

Jer odgovor je, na veliku žalost, ne znam! Nisam imao prilike do sada da ispitam. :(

Kako stvari stoje, ovom prilikom to neću saznati, jer (da ti odgovorim i na drugo pitanje) vodim ženu sa sobom, odnosno idemo zajedno.

A pošto ne vodim ženu, no idemo zajedno, odgovor na prvo pitanje se sam nameće. Idemo da uživamo. Barem da probamo. Ona ima mnogo ciljeva, a ja samo jedan.

Odgovor na treće pitanje ću, ovog puta, preskočiti. :fijuk:

Sledeći!!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Misliš, u CG kod familije? .... Loše pretpostavljaš :cica: Nisam jela...

a ni bila...

Zbog pristojnosti propatih na ručku kod časnih sestara, u vreme posta. :bljak: Došlo mi da suze izlijem u tanjir. ...svaki zalogaj je dugo, duuugo klizio do želuca :(

Nisam ni bila predvidjena za taj ručak, ali mi skot od drugarice smestila ...iz zezancije!

Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...