Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Nije. :jok:

Već sam pisao o tome da nisam imao mnogo ljubavi u životu, nisam naročito interesantan ženskom polu. Delom zbog svog neuobičajenog načina razmišljanja, delom zbog toga što nisam baš blizu ideala fizičke lepote. Od moje prve i možda jedine velike ljubavi me rastavio rat. Drugoj su se ukazale neke životne prilike za ne propustiti, kojima ja nisam hteo biti prepreka. Treća je prevarila mene, ali smo se ipak razišli kao prijatelji. Iz ostalih veza i vezica smo izašli sa nesuglasicama, ali nikad toliko velikim da bi me neka od njih zamrzela. Prosto, ceo život sam u ženskom društvu, gotovo da ne znam ni kako da se ponašam prema muškarcima. Naučio sam da ih previše poštujem, a one su naučile da to previše cene, tako da jako teško izlazim iz zone prijateljstva.

Is ili Iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

:oblak: Naravno da ima. Pisala sam na temi da mi je covek romanticne prirode. Jbg, nije u smislu kupovine skupocenosti (ali, npr. voli da me nahrani sa necim sto volim, pa bez da spomenem, kupi prvi kesten, musmule, itd). Naterace me da zaplesemo po sobi na taktove drage nam pesme ... probudi me sa skuvanom kafom, juce mi masirao noge ( :trep: ) ... a bacio me u nesvest u subotu - kada me docekao sa opranim tepihom. Kud ces vece romantike?!? :stid: ........... Is ili iz? :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

- čoban/ica

- pandur/ka

- kuvar/ica

- agent/ica za osiguranje

- maser/ka.

Cobani/ce:

Kumica- zato sto me je oduvek podsecala na neku cobanicu :hahaha:

Big Rancher- zato sto me to "rancher" podseca na nekog poljoprivrednika :)

Goozati- zato sto kad mu nadjes jako dobar posao i ugovoris sastanak s direktorom licno, on se ne pojavi, pa nek cuva ovce onda :ajme:

Pandur/ka:

Turkmen- nekako zna za rad, red i disciplinu :uredu:

Glisha- jer bi ona zavela red kakav svet vid'o nije :kez:

Adrijan- nekako mislim da je pravedan, ukinuo bi MitU i KorupcijU :lol:

Kuvaci/ce:

Zoe- kuvarsko iskustvo se stice godinama, pa mislim da je ona tu profi :)

Beliverka- zena koja od niceg napravi nesto sigurno je majstor :)

Ela- moja Madjarica zna tajne kuhinje :astasad:

Agenti/ce osiguranja:

Ludi Milojko- zato sto on to i jeste, zna znanje :)

Duga12- zato sto ja umem da procenim ko bi bio dobar, to mi je posao :lol:

Moja malenkost- zato sto sam nekad to bila, sad stvaram agente :beyond:

Maser/ke:

Starsica- za masazu je potreban eroCki naboj, a iz nje to prosto izbija :treptrep:

Aiko- zubarke to rade najbolje :uzbud:

Goga- e ona bi trebala da masira dusu, jer deluje kao melem :)

Morpheusa bih ovde ubacila, jer su mu stalno vruce ruke :hahaha:

Ako se neko ljuti sto sam ga izostavila, nek se ubroji u cobane :hahaha:

Evo ga zadatak koji sam bila duzna da odradim :crkoh:

I daj mi Ela neku istinu, od izazova se umorim :lol:

Izmenjeno od strane člana Boginja
zaboravih istinu
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Je L tesko pitanje? :ufrci: Treba rilaks lakse ...npr. Da li te brine linija posle porodjaja? Da li shepfa, kad kafenisete, zoves Morf ili po imenu? Biraj na koje ces da odgovoris ... ili ne odgovoris :kez:

Mene linija nikad nije brinula, pa vidis slike i sad sa stomakom :) oTpozadi ni ne licim na trudnicu :lol:

Morfa zovem uvek Morf, jbg, navika :beyond:

Svi znamo KAKO si ostala u blazenom stanju :roll: ali, da li znas 'vreme i mesto' radnje? :treptrep: ... Msm, kada si saznala, da li si vratila film unazad i tacno znala k a d a? ........... Bonus pitanjce: imas li ti nekog (prijateljskog) autoriteta kod Slavka? :strikeraj:

Znam i vreme i mesto "radnje"...samo ne znam jel se desilo u prvoj ili drugoj "rundi" te iste veceri :hahaha:

Ne volim da budem autoritet nikom osim svojoj deci. Ne volim da dominiram ni u vezi ni u prijateljstvu. Slavko je moja savest, moja podrska, lek za moju dusu...trudim se da to isto budem i ja za njega...i kao sto vec onomad rekoh, za Slavka, ako treba i tri litre krvi :srce:

Ajmo dalje Is/iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nedostaju mi neki ljudi koje sam jako zavoleo na prethodnom forumu, a koji se nisu odlučili za dolazak ovde. Apolodor (koji tehnički jeste tu), Mish, Cecara... kohili, koju neobjašnjivo mnogo "gotivim". Delom zbog samog foruma, ali većim delom jer sam se navikao na njih, jako ih zavoleo iako smo proveli malo vremena zajedno. Teško je to opisati, ali se ja zaista jako vežem za ljude, i ko me jednom nečim osvoji teško to može pokvariti. :uredu:

Niko ko me zna isključivo iz RL nije odlučio da se registruje, iako bi mnogi od njih imali šta reći. Ne mogu reći da mi baš nedostaju, jer znam da niko od njih nema naviku pisanja po forumima uopšte.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nedostaju mi neki ljudi koje sam jako zavoleo na prethodnom forumu, a koji se nisu odlučili za dolazak ovde. Apolodor (koji tehnički jeste tu), Mish, Cecara... kohili, koju neobjašnjivo mnogo "gotivim". Delom zbog samog foruma, ali većim delom jer sam se navikao na njih, jako ih zavoleo iako smo proveli malo vremena zajedno. Teško je to opisati, ali se ja zaista jako vežem za ljude, i ko me jednom nečim osvoji teško to može pokvariti. :uredu:

Niko ko me zna isključivo iz RL nije odlučio da se registruje, iako bi mnogi od njih imali šta reći. Ne mogu reći da mi baš nedostaju, jer znam da niko od njih nema naviku pisanja po forumima uopšte.

Istina ili izazov?

A zar Miš nije Sajberkurva? :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...