Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

U znoju rada svog ... ima tu neka Peskara u Zrenjaninu ali ne postizavam, tek jednom nocOm, No, za 5-6 dana idem na dve nedelje kuci (radne al' ne mari) pa ce se brckam u Neri (mozda malo i jezera) ... Na Beljaku nisam bio paaaa cirka 10 godina, teca umro sestra prodala camac i jbg/

Istina ili Izazov ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad nisam blaga? :trep:

Dakle.. Da vidimo :cesces: Napisacu zanimanje a ti izaberi tri forumasa/forumasice i napisi zasto bas oni. Mozes da miksujes, ne mora striktno 3 forumasice ili forumasa za jedno zanimanje, mozes da kombinujes. Za svako zanimanje po njih troje i mozes da ponavljas forumase kod razlicitih zanimanja.

1. Striptizeta/striper

2. Sekretarica/sekretar

3. Doktor/doktorica

4. Pilot

5. Sofer

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Striptizeta/striper

- Aiko : Sunce ti poljubim, nakon toliko vežbanja, telo mora da joj je zategnuto ki sajla.

- Boginja : Ni njen, sada već izraženi stomak ne bi ni malo umanjio seksipil koji bi zračio sa pozornice. Štaviše.

- Starsica : Od silnog skakanja u opancima, mogu samo da mislim kako bi vešta bila oko šipke!?

:balavi:

2. Sekretarica/sekretar

- Turkmenbaši : Niko drugi nego on za generalnog sekretara. Nije valjda da treba da crtam zašto!?

- Lenjivica : Moj mladi, jezičavi filozof, pronašla bi prave reči za svaki dopis koji bi joj diktirao.

- Goga : Neko mora da se bavi i finansijama, računovodstvom, evidencijom... A to ne može bez diplome.

3. Doktor/doktorica

- Duga : Pomoću ruskih romansi lečila bi dušu. Siguran sam da je i sa prstima vešta.

- Vojo : Pošto je čovek od prirode, sigurno je upoznat i sa pružanjem prve pomoći, a mislim da mu nisu strane ni razne lekovit travke, posebno kleka, hmelj, ječam...

- Smucalica : Ako iko sumnja da neko ko svakodnevno vodi računa o deci, ne može da pomogne i da leči i odrasle, vara se.

4. Pilot

- Morfeus : Mlad, kuražan, dobrog vida i staložen. Sve što treba da ima neko kome bi prepustio da me vozi među oblacima.

- Ela : Ona bi ustvari bila navigator, pošto niko ne zna da koristi sokoćala tako vešto kao ona.

- Bigrančer : Kad Elini uređaji zataje, dobro će doći njegovo kaubojsko iskustvo u orijentaciji na osnovu pejzaža.

5. Sofer

- Gliša : Kada se samo setim stegnutih prstiju, krvavog pogleda i Ramštajna u dopleru, vožnja sa njom bi bilo adrenalinsko iskustvo bolje i od bandžidžampinga.

- Slavkos : Svašta, normalno da kad imamo cilj da negde stignemo volan prepustimo profesionalcu.

- Plesačica : Njeno kratko, ali bitno iskustvo vožnje po romanijskim vrletima bi nam svakako dobrodošlo.

Sledeći! :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znam da ću da zvučim stereotipno.

Zato ću malo da razvodnim priču, jer ste me vi, kao trudnice, skoooUz raspilavile.

Jedan službeni boravak, u tem Somboru.

Osetila sam, da mi se nešto prelepo i toliko željeno dešava u organizmu.

Spoznala sam Kikija.

(posle toga su svi znali šta sam radila :lol: )

Trudnoća, kao trudnoća, svaki dan sam upijala... mazila tog malenog stvora u stomaku,

pevala mu pesme... razgovarala...

Suprug geek, je u tom periodu bio odsutan, opravdano, tako da je sva moja pažnja bila fokusirana

na to maleno, milo drago biće.

Porođaj, kao porođaj... da... Miceku se svidelo u maminom stomaku, tako da smo prešišali termin,

za dve nedelje. Krupna beba, indicije za malo teži porođaj.

Nisam marila, i onda je došao utorak...

Moj dragi doca Dukić je sve vreme bio uz mene.

Taj psihološki momenat je bio presudan.

Imala sam komplikacije... ali...

Rodila sam malenog - velikog Carevića (zbog carskog reza)...

Otrežnjena od anestezije, sam ugledala najlepše crne oči na svetu.

Kosicu... koja je bila kao svila...

Stavili su mi ga na grudi...

Imala sam utisak da se privio uz mene... ili ja uz njega...

(jooj, trudnice moje , šta mi radite :lol: )

Da, želim da se vratim na mog dr. Dukića, koji je bio izabran,

u novembru prošle godine - koji mi je... oštrim hirurškim rezom...

dao mogućnost da ipak... možda... jednog dana.... rodim još jedno maleno biće...

Istina.. ili... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...