Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Jeste centralno, ali u mom aranžmanu, msm, nije preko gradske toplane. :kez:

Imam mogućnost da koristim sve klasične oblike izvora energije i gorionik za naftu i ložište za čvrsta goriva i pećku na struju i peć na zemni gas. Nemam one ekološke varijante, solarne ćelije, ali sve više razmišljam o toplotnoj pumpi. No, kako sam komformista, poslednjih godina ne koristim najjeftinije gorivo, nego ono oko kojeg imam najmanje posla. Tako da mi je osnovno grejanje na gas, koje ponekad dopunjavam (menjam) sa strujom.

Što se tiče briketa, njih sam koristio dve sezine pre jedno 15-20 godina, ne znam tačno, pa tako da ne znam ni koliko je to danas efikasno, odnosno povoljno.

Sledeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:kez:

Kupio sam masinu i pocinjem proizvodnju briketa

Vidi sliku (moj proizvod: briket od piljevine, suncokretove ljuske i prasine, i mesano - bice i od slame)

Pricao sam i sa skolovanima i strucnjacima iz oblasti, kazu da stoji da im je kaloricnost po toni i do 5m3 drveta u odnosu na tonu briketa, ovi od suncokreta su jos kaloricniji (masno i gori kao ludo) i gomila drugih prednosti (mnogo manje pepela ('naci bolje sagorevanje)) , kazes 'oces cisto da se manje patis (?) svaki zamotam u strec foliju i pakujem u dzakove - samo da ubacujes "salamice" u vatru

Majke mi :uredu:

...ide dalje ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...