Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Realno u ovo doba noći... :lol:

Zabrljavendišem svesno... jer ne da ne znam, već ne želim da ćutim... (a da pri tome ne vodim računa da li će neko da bude povređen mojim sasipanjem istine u lice)

Komšinica, sa kojom nemam nekih dodirnih tačaka, ali povremeno popijemo kafu sticajem okolnosti... samo kuka, besni.. pizdi..

Te sam našla za shodno da joj to i kažem... Hellou, hoću na miru da popijem kafu.... i mani me priče, kako je svima lepo, a samo je tebi teško...

Naravno, nisam vodila računa o tome, da li je nešto muči... tišti... jednostavno, prag tolerncije mi je opao na pokondirene tikve, tupadžije...

Istina je još :hahaha: Mimuša da sam želela da napišem smisleni post, ali ni sama ne razumem... donekle... poenta je bitna :lol:

Iako i u tom brljavendisanju uvek vidim neku pozitivnu stranu, ne tipa ''ko zna zašto je sve to dobro'', već jednostavno, kao nešto,

što je trebalo da izbije iz mene.

Istina, ili... :) :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa, imam, ako računamo stare "normalne" narodnjake. A prilika... postoji posebna prilika, ali ne znam da li mogu dobro da je objasnim. Premda važim za nekoga ko se sa osećanjima ne slaže baš najbolje, ponekad me sećanja, ili neki trenutni emotivni poriv uhvate u klopku. Onda meditiram uz Tomu Zdravkovića, Mitra Mirića iz normalnog doba... tako, te neke slične melodije. Uvek se setim nje, pa se brzo uhvatim katanca da osećanja vratim pod strogu kontrolu.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prijateljski :liza: nema šta :roll:

Ono, što me čeka je učenje... žestoko...

Da bih se dočepala obuke, trebalo je da položim testove iz Word-a, Excel-a.

PoLožih :kez:

Učenje, obučavanje, priučavanje i doučavanje će da traje dva meseca, intenzivno 5 dana nedeljno X 6 časova.

Tko i šta me čeka od nastavnog osoblja, videću kada krenem.

Mada su mi neki ljudi (poImence) dobro znani, sa Visoke škole strukovnih studija Bgd. :treptrep:

Zadovoljan? :liza:

Sledi polaganje za zvanje samostalnog računovođe.

To Be Continued...

Isitna, ili...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hajmo ovako...

Izazov aka - nema ljutiš(mo)

Imaš nedeljak dana fore, da ufotkaš životinije i povučeš direktnu paralelu sa sedam članova foruma (aktivnih).

Uz fotku, navedi nick, uz jednorečenično objašnjenje.

Igra - asocijacija na nick, kroz fotografiju (iz tvog arsenala).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Papagaj?

Pa nema nekog posebnog razloga. Pre dve godine sam poželeo da obradujem decu (čitaj: sebe) kupivši im papagaja. No, napravio sam početničku grešku u izboru, jer mi niko nije obratio pažnju na taj bitan detalj i nisam bio srećan njime. Tako da kada je slučajno pobegao posle pola godine pokušavanja navikavanja njega na nas, nisam bio previše tužan. No, u to doba sam počeo da koristim Pipiku kao neku vrstu potpisa i eto, ostao je do sada.

Sledeći!

P.S.

Ako se niko ne javi dok ne krenem kući, zadaću izazov za Boginju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...