Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ma to je ninja nadigao dreku oko mog (ne)upoznavanja zato sto nisam htela da idem s njim na neki koncert. A zasto nisam? Nemam pojma, valda mi je islo na zivce to njegovo insistiranje "ovog znam uzivo pa onog znam uzivo".. shesnes puta je napisao kako zna euridiku uzivo.. :wacko:

Euridika je ql tip, naravno ali kao da se necijom qloćom mozes inficirati i inkubirati je u sebi.. itd..

Mislim, posle te koncert stative je krenulo prozivanje.

Neke sam ljude upoznala ali nisu ostavili snazan dojam na mene pa nisam imala potrebu da objavljujem uz pulsirajuca srcad ili uz one peglajuce smaljije.

Kafa sa nekim opsteprihvacenim kao ti ne bi trebalo da se propušća nikako. :)

istina ili izazov

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

hmmmmm... i ja imam slabe tacke.... auuuuu gde me nadje!

Deprimira me ili mi oduzima snagu sve sto je vezano za moje dete. Svako njeno neraspolozenje, svaka njena tuga. Da, ona je moja slaba tacka, ona je razlog mojoj suzi, koju inace jako tesko pustim! Na srecu, ovakvi momenti veoma su retki!

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

zanimljivo... :)

elem, radio sam oko 5.5g u kladionici....malo je reci da sam "ludovao"...imao sam svoje momente...posle odredjenog vremena mi je doslo iz dupeta u glavu i skontao sam(konacno) da to ne moze izaci na dobro ukoliko se ne zaustavim...

moze se reci da sam naucio i da mi vise neke stvari uopste vise ne padaju na pamet..."suv" sam malo jace od 4g

sledeci :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...