Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

:hhh: "javi" se meni tako povremeno neka blesava ideja... :hhh:

U vrtiću postoji jedan prostor koji nas smara i ubija...malo, malo pa moramo da pravimo neku dekUraciju za tu "rupu"...i onda jednog dana, tokom razgovora o nekim malim (nikom ne trebaju) drvenim paletama meni se "javilo"...

Dobih tri male paleta, isečemo ih i napravimo klupice od njih.. sad bi ja još... slažu mi se slike u glavi.. :fijuk:
Nabavim još 7 velikih drvenih paleta i krenem u ekšn..

Isečemo ih, ošmirglamo, obojimo, danas sam sašila "odelo" za sunđere koji će služiti kao sedalica...i na kraju celog posla to bi trebao da bude jedan lep kutak za druženje dece ( i nadam se i roditelja) sa knjigom.

 Dok sam danas šila "odelo" za sunđere javila mi se još jedna ideja :hhh: 
(koleginica mi je rekla da prekinem "Alo.....tebi se spava, spava ti se..DOSTA!!" a druga mi je rekla "Man' se ženo razmišljanja, divan je dan, idi šetaj psa!!" )

Kada deca pročitaju neku bajku, pa požele da je ilustruju, najlepšu ilustraciju fotografisati i napraviti foto  puzzlu od toga. 

Kome se ne čita, a voli da sedi u "književnom kutku" može da slaže priču- slagalicu... :kez:

Postojaće i mesto gde će deca moći da kače svoje islustracije priča, bajki...koje im se svide i tako....eto..brljam..mrljam...igram se..

Okačiću fotke kada bude sva gotovo :kez:

 

Sledeći?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ihhh... I ti se setila u pet do dvanaest. :dry:

Iako taj praznik ne priznajem, niti ga praznujem, zadatak je zadatak. Ti počni da se pakuješ. Pripremi neku svečanu haljinu. Štikle ne moraju biti visoke, ali patike ne dolaze u obzir. Još večeras operi kusu(rdaču), izdepiliraj noge (zbog gore pomenute haljine) i pronađi pasoš (proveri da nije istekao), jer ću te sutra oko podne pokupiti ispred zgrade i šibamo u Zagreb. U Esplanadi su mi se izvinjavali što nemaju slobodne dve jednokrevetne sobe, pa sam rezervisao jednu dvokrevetnu, ali sa odvojenim krevetima. Nadam se da ti to ne smeta i da ne hrčeš preglasno. Tamo ćeš se plahnuti i presvući u večernju toaletu, pa idemo u Lisinski na koncert. Posle svirke lagana večerica i na spavanjac. Ustajanje pre petlova i dovozim te direkt pred vrtić. Ako ne bude gužve na putu, taman na vreme da preuzmeš smenu. 

 

 

 

 

Sledećiiii....   :boca:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! :oblak::jupi: :jupi: :girldance::girlpink::trep:

 

Znači gotova sam!!! Dakle pogodio si me pravo u srce!!

:kiss: :kiss: :kiss:  (udarila ja dva reda poljupaca ali ne  da forum!!) 

 

Što se tiče dvokrevetne sobe uopšte mi ne bi ni trebala jer bi celu noć sabirala utiske sa kocerta!!

 

Uostalom što moram da čekamo sutra i podne za polazak???

Ja spremna!!!   :fijuk:

:naklon:  :stid2:   :trep:   :jupi:      :stid:  :stid:  :narcisa:     :girlpink:  :oblak:  

 

PS: Nisam ti rekla da me ubiješ, nego samo da me iznenadiš i obraduješ!! :hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A.. Jana.. :)

E, kakvi su to mali mućkovi :lol: čitava ekipa iz razreda je zaljubljena u tu preslatku devojčicu. 

Kako ide ''osvajanje''?

Čini mi se, pošto ne postavljam direktna pitanja, da je ''negde zapelo''. 

Micek je po tom pitanju poprilično zatvoren. 

Stidljiv. 

Jednostavno ga posmatram i kada ugrabim momenat ubacim neki nehajan komentar... 

Čisto da osetim kako ''kuca srce u junaka''. 

 

A mamini saveti od ''od malih nogu'' su da nikada ne bude grub prema devojčicama, 

da bi trebalo da ih štiti, bude ljubazan, (šarm mu je urođen :fijuk:  ) 
Dakle.. da bude zaštitnički nastrojen prema svim devojčicama. 

 

A pitanje vremena je kada ću da mu kažem za foru, 

i neću je otkrivati, dok ne kažem čedu. 

Jer... mama je ipak žena koja tajnu zna.. 

(trenutno čuvamo  colorite u našem malenom čarobnom svetu muzike)

 

 

Znam, nisam bila konkretna, ali... doći će vreme i za to - ima da udaram na sva zvona :lol:

 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...