Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Monumentalno, čim videh izazov, izvrših zadatak. Moram da napomenem da su mi baš jutros, ne mojom voljom, devojke spramale sto. Izgovor je bio da su morale da obrišu prašinu zbog moje alergije. :hahaha: Eh da sam se setiJo sinoć da ga uslikam. :tomato:

1z65pqr.jpg

Sledećaaa... :guza2:

(Ovo oslovljavanje u ženskom rodu je iz navike, jer se u poslednje vreme muški ne vole da sigraju. :trt:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

A i mogla je igrica da stoji i dalje :hhh: :hhh:

Jesam, naravno kao dete. Bilo je -hajde da probamo da li će nas uhvatiti da smo ukrali.

Nas dve klinke, moja najbolja drugarica i ja i prodavnici kupili dve čokoladice životinjsko carstvo a svaka po jednu stavila u džep. Ne znam da li je bio veći strah od toga da ćemo biti uhvaćene ili od topljenja čokolade, fleke koja će nastati i batina koja potom slede.

Ali..morali samo da probamo! Kad smeju svi, moramo i mi.

Tada i nikad više ništa!

Premrla sam od straha. Srce mi tuklo u glavi i grlu...ali "operacija uspela" i presela.

Eh...ko bi se toga onda setio. Nisam smela da izvadim čokoladicu iz džepa dok nisam stigla kući.

Naravno da je mama primetila sličicu više nego što je predviđeno i nakon "rešavanje misterije" otkud to, usledile su batine kao nagrada za pretpljeni strah i "ideju".

No da sam bila pametna pa čokoladicu otvorila negde uz put, omot bacila..... ne bi me uhvatili. Ovako je pronađen dokazni materijal-omot od tri umesto dve čokoladice. :hhh:

Dobro ona srca što kasnije krala u životu ne računam :bek:

Sledeći?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...