Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Prva  tema  ovog  pdf  je 'kako  znate da  volite  nekog',ali  isto  toliko  je  vazno biti  voljen.Taj  osecaj  je  jako  vazan,mislim  da  ga  samo  one  dve  reci'volim  te' koje  vam neko  uputi  nisu  merilo. Sta  sve  cini  da  imate  taj  osecaj,koliko  je  tesko  kad  ga  nemate,koliko  je  uopste  coveku  nasusna  potreba  da  bude voljen?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim da one koje ja volim i mene vole. Nije mi toliko važno da čujem reči "volim te" koliko mi je bitno da mi taj neko pokaže da me zaista voli.

Da bude na mojoj strani, da me obraduje sitnicama, da me iznenadi, da mi pošalje bilo kakvu poruku kada se tome najmanje nadam.....

Kada pođe sa mnom na mesto na koje inače ne voli da ide, ali meni za ljubav će to uraditi, da me noću u snu spontano grli, da me pokrije kada se otrkijem....da mi skuva kafu....voooolim!!

Sve to me čini srećnom i zadovoljnom. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Biti  voljen  je  osecaj  veoma  vazan  svima  nama od  rodjenja.Daje  osecaj  sigurnosti,zasticenosti,samopouzdanja.Ako   nam  taj  osecaj  fali,ako  ga  dobijamo  drugacije  nego  sto  su  nase  potrebe u stanju  smo  da  vucemo  razne  traume.Od  nesigurnosti,besa,bunta do  netrpeljivosti,mrznje.Secam  se  da  sam  kao  deete verovala  da  me  mama  ne  voli,iako mi  je kasnije  postalo  jasno  da  je  njen  nacin  pokazivanja  ljubavi samo  razlicit od  onog  sto   meni  treba.Takodje   sam  znala  da  me   baka  obozava ,videla  sam  joj  to  u  pogledu.Cesto  sam  atmosferu  voljenosti  umela   da    preppoznam kod   drugih,po   nekom  treperenju  u  vazduhu,po razmenjenim  pogledima,dodirima,makar  kako  kratki  bili,po  sjaju  u  ocima.

Verujem  da  sam  tako  birala  i  partnera.Dan danas  za  mene   je  pokazatelj  da  sam voljena sitne,neprimetne  stvari,vragolast  sjaj  u  ocima  kad  me  vidi,skuvana  kafa  kraj  mog  kreveta,makar  ne  bio  tu kad  se  probudim,dzemper  na  zadnjem  sedistu  auta kad  dolazi  uvece po  mene,jer  zna  da  mi je uvek  hladno i  jos   puno  nekih za  neke  mozda gluposti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...