Idi na sadržaj

Koje srpsko žensko ime je najseksepilnije?


Preporučene poruke

Pitali smo Beograđane koje srpsko žensko ime je najseksepilnije i rekli su da je to...

Ako o nekoj osobi za početak ne znamo mnogo više od njenog imena, o njoj sudimo samo po njenom imenu. Na osnovu ove činjenice je portal znacenje-imena.com sa prvim vrućim danima i prolećnim raspoloženjem na ulicama Beograda na licu mesta uradio anketu i došao do sledećih rezultata.

U anketu je bilo uključeno 80 slučajnih prolaznika muškog pola između 20 i 50 godina. Pitanje je glasilo ovako: "Ako biste preko neta zakazali sastanak uživo sa nekom ženskom osobom i o njoj biste znali samo jedan podatak, njeno ime, s kim biste se od sledećih sedam žena najradije sastali?"

I da, izvinite zbog naslova, jer Hajdi definitivno nije naše ime, ali našlo se na listi samo da "zbuni protivnika". 

Jelena

Leposava

Snežana

Sofija

Mila

Hajdi

Ako zanemarimo odgovore kao što su: "A koje je prirode sastanak?", "Na doručak ili na večeru?", "Ne zakazujem sastanke na netu!", "A šta nudi devojka?", "Jel ova ume srpski?" - rang-lista je izgledala ovako:

1. Sofija 

2. Hajdi

3. Jelena

4. Mila

5. Snežana

6. Leposava

/ nastavak / 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čuj, Leposava. :roll: 

Mislim da bih ja Milu rangirao malo više od četvrtog mesta, dok mi je Jelena nekako previše obično ime (premda znam par Jelena koje nisu ni po čemu "obične") pa mi ne bi pobudilo maštu. Nisam fan stranih imena u našem jeziku, ali Hajdi ipak zvuči...interesantno. Možda bi moja lista bila Mila - Sofija - Hajdi - Jelena - Snežana - Leposava.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Komšija @Adrijane, baš lepo od tebe što si ovo objavio, da se sama ne hvalim :cica: 

 

. Možda bi moja lista bila Mila - Sofija - Hajdi - Jelena - Snežana - Leposava.

​Šefe... :blabla: 

stavio si tu neku Milu ispred mene? 

jooooj :ajme: 

***

Nego, čitala sam i ja danas taj članak na netu i ne bih se baš složila da ne znam ni jednu baku Sofiju ili teta Sofiju.

Ja sam imala dve bake i dve tetke, a po rođenoj tetki sam i dobila ime :uredu: 

i kad su ostarile, sve su bile preimenovane u Soke...

A u vreme kad sam odrastala u mom gradu sam bila jedina sa tim imenom,

dok sad je zaista popularno ime, u vrtiću sad ima mislim 6, a u prošloj generaciji sam imala dve imenjakinje.

Tako je sad vreme i moda, a moje ime je lepo meni oduvek :) 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kada je Sofija u pitanju, apsolutno se slažem. 

Mslm.. Mila.. ili ''mila'' je tako univerzalno, nema šanse da dođe do.. paaa recimo ''greške u koracima'' :lol:  :fijuk: 

Sada ću opet da pametujem :P  sa svojim teorijama, ali kao što smatram da mini suknju ne nosi guza, već glava, isto se odnosi i na zadatu temu. 
Osoba - kako god da se zove, ima taj x faktor seksepila, može da se zove nebitno je kako. 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...