Idi na sadržaj

Detektivski kutak NS Portala


Preporučene poruke

  • Odgovori 64
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

​Evnuh        (Evnuh sedi na obali i jede jaja, koja baJdVeh nema...jer da ih ima ne bi bio evnuh) Jaooooooooooo što volim kada mi se "javi"

Hehehehe "smrt je jedini siguan posao..."

"Morao sam da obrišem vlagu sa prozora da bih mogao da vidim unutra"-juuuuuu kako laže!! Pa sve sam sebi veruje!!   Nešto ne znam da se vlaga hvata na spoljnu stranu prozora pogotovo kada se kroz sneg

Zakačene slike


Potrebno je uzeti u obzir i nedovršnu cigaretu i tragove krvi na zidu. Plus, pištolj (pa i cigareta) bi ispao iz ruke u slučaju samoubistva.

​Prvo, fleka na zidu nije realna. Kod prostrelnih rana (pa i na glavi), tragovi krvi su drugačiji i nikada se na zidu ne mogu pojaviti kao lokva već kao prskenje. To da znaš! Provereno, tek toliko da znaš pa da mi ne protivrečiš. :trt: Imao sam jedan takav slučaj.

Drugo, nije tačno da bi pištolj ispao iz ruke da je samoubistvo. Može da se desi ali nije pravilo, ne dešava se po difoltu. Može čak da se desi da prilikom ubistva žrtva ispali i dva metka iako je poluautomatski pištolj! Šta kažeš na to? Nisi znao? Ja jesam. Video takav slučaj....:nempojma:

Šta sad? :lazy: Male sive ćelije moraju bolje da rade i kod gazde ali i kod nesudjenog Poaroa.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije moj opis, nema šta da te ispravljam... :lol:   

​Eh...pa nisam ti ja ovo rekao da se ljutiš već da se stvari vide kakve jesu...komplikovanije nego što fotografija prikazuje. Nego, daj neki teži zadatak da ga rešim. Daj neki iz pozorišta gde je puno ljudi, a ne vidi se ko šta radi jer je mrak :kafa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo jedna, bez slike.

Zločin se dogodio u ulici Frimont. Glavni osumnjičeni je čovek po imenu Šon Bejker. Čovek je šetao stazom kada je iznenada upucan u stomak. Policiji je rečeno da osumnjičeni ima smeđu kosu, plave oči, i nosi preveliko odelo, tačno onakvo kakvo nosi Šon Bejker.

Šon je uhapšen i od njega je zatraženo da ispriča sve ispočetka. “Pa,” reče Šon, “Šetao sam parkom i video čoveka kako se kreće stazom. Iznenada, čovek mu je prišao s leđa i upucao ga! Otrčao sam kući što sam brže mogao.” Policajac je zatim od njega zatražio da opiše napadača.

Šon je rekao, “Imao je riđu kosu i brkove, i nosio je preveliko Armani odelo.”

- "Mislim da ovaj čovek laže!" - rekao je jedan od policajaca. Kako je policajac znao da Šon laže?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To bio mrak pa se svedoci zbunili... :lol: Ne znam, objašnjenje je prosto prilazak s leđa pa nemoguć pucanj u stomak. :beyond: 

Ajd/ da probamo ovu drugu.

Gospodin Fid je pronašao sirotog gospodina Tedija mrtvog u dnevnom boravku. Potom je ispričao svoju dirljivu priču policijskom isledniku.

"Šetao sam pored kuće gospodina Tedija i pomislio da bih mogao da svratim do njega. Primetio sam da su svetla upaljena, te odlučio da provirim da vidim da li je tu. Prešao sam kroz sneg do prozora. Morao sam da obrišem vlagu sa prozora da bih mogao da vidim unutra. Tada sam video njegovo telo. Razvalio sam vrata da bih se uverio da sam dobro video. Odmah sam pozvao policiju."

Policajac je odmah uhapsio gospodina Fida zbog ubistva gospodina Tedija. Kako je znao da gospodin Fid laže?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Morao sam da obrišem vlagu sa prozora da bih mogao da vidim unutra"-juuuuuu kako laže!! Pa sve sam sebi veruje!! :hhh: 

Nešto ne znam da se vlaga hvata na spoljnu stranu prozora pogotovo kada se kroz sneg prolazi do prozora ! Obično je obratno.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li je za ovu temu, msm, nije baš detektivska, ali zahteva mućkanje glavom:

Sedi na obali Nila i jede ono što nema. Da ima ono što jede, ne bi bio ono što jeste. Ko je to?

​Evnuh :bek:  :bek::bek: :kiss::kiss:  :guza: 

(Evnuh sedi na obali i jede jaja, koja baJdVeh nema...jer da ih ima ne bi bio evnuh) Jaooooooooooo što volim kada mi se "javi"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vojo, kovčeg se ne uklapa baš u svaku konstataciju iz zagonetke. Odgovor nije tačan, ali pohvale za trud. :ok: 

 

I da dopunim.

Konstatacija "Nije ti nikada ni trebao." i nije baš tačna. Postoje ljudi kojima je trebao i koji su ga imali, ali nisu baš česti, te je vrlo moguće da niko sa foruma ne spada u tu kategoriju. Na žalost postojali su i ljudi kojima je trebao, a nisu ga imali. Naravno da takvima više nikada neće trebati. :kez: 

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...