Idi na sadržaj

Detektivski kutak NS Portala


Preporučene poruke

  • Odgovori 64
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

​Evnuh        (Evnuh sedi na obali i jede jaja, koja baJdVeh nema...jer da ih ima ne bi bio evnuh) Jaooooooooooo što volim kada mi se "javi"

Hehehehe "smrt je jedini siguan posao..."

"Morao sam da obrišem vlagu sa prozora da bih mogao da vidim unutra"-juuuuuu kako laže!! Pa sve sam sebi veruje!!   Nešto ne znam da se vlaga hvata na spoljnu stranu prozora pogotovo kada se kroz sneg

Zakačene slike

  • 2 meseci kasnije...

Pitanja: 

1. Da li su ovi ljudi već puno puta kampovali? 

2. Znaju li ovi ljudi da vode domaćinstvo? 

3. Da li je rekla plovna? 

4. Da li će se veš dugo sušiti? 

5. Da li će suncokret još puno da raste? 

6. Koliko je daleko od grada ovaj kamp? 

7. U koji grad leti avion? 

Obrazložite odgovore...:fijuk: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1.Jesu,svi  imaju  odredjene  zadatke

2.Znaju,spremaju  veceru,cepaju  drva,siju

3.Jeste,cini  mi  sedaje camac na  obali

4.Nece,duva vetar

5.Nece,sad  ce  polako  da  se  susi,da  zri..formirao  je  glavu

6.Blizu,vide  se  kuce,dalekovod

7.Nem pojma  u  koji grad,meni  lici  na  poljoprivredni,onaj  sto   prska  useve..

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Da li su ovi ljudi već puno puta kampovali? 

Mislim da ne...Okrenuli su ulaz u sator sa one strane sa koje duva vjetar...i spustili su ga dole nize a trebalo bi zbog ove konfirguracije trerena da ga gore na brdasce dignu...

2. Znaju li ovi ljudi da vode domaćinstvo? 

Mislim da da...rasporedili su poslove...

3. Da li je rekla plovna? 

Nesto slabo razaznajem rijeku...i ovaj camac sto ga je Lumi navela samo nazirem...vise mi lici na neki dobar potok...znaci ako jeste plovna nije bas veliko plovna...

4. Da li će se veš dugo sušiti? 

ves je vec suv...:)

5. Da li će suncokret još puno da raste? 

Nemam puno iskustva sa poljoprivrednim djelatnostima...ali  cini mi se da je neki obican suncokret visine iznad covjekove prosjecne,,,znaci oko 2 metra a ovaj je nizi od covjeka koji sjedi...znaci da bi trebao jos da raste...jedino ako nije neki hibrid koji je dosta manji a prije sazrije ili tako nesto...

6. Koliko je daleko od grada ovaj kamp? 

Ovo pitanje moram priznati da ne mogu tacno dokučiti...nema naznaka neke blizine...avion prsce...vjervatno komarce ili sta bilo...i nije to blizu grada ne...vidi se cattrnja ili kako vi kazete ono sto diye vodu iy bunara...znaci da nema vodovoda...da je neko selo...ali koliko je to daleko od grada...ne mogu da odredim..ali mislim ne blize od recimo nekih 15 km...

7. U koji grad leti avion? 

U najblizi koj ima aerodrom... :)

 

p.s.

 

>Volim ovakve mozgalice...i uvijek mi bude krivo kad se nesto otkrije sto je toliko ocito a da ga nisam ozbiljnije definisao...tj. uzeo za ozbiljno... vjerovatno je bitan dio odgovora ono cudo sto Luminica misli da je dalekovod...a ja stvarno ne znam sta bi to moglo biti....ono sa onim loptama ili sta vec... :)

Obrazložite odgovore...:fijuk: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pitanja: 

1. Da li su ovi ljudi već puno puta kampovali? vojo +1, luminica -1, Morpheus -1

2. Znaju li ovi ljudi da vode domaćinstvo? vojo -1, luminica -1, Morpheus -1 (pogledajte maaaalo bolje ;) )

3. Da li je rekla plovna? vojo +0,5, luminica +0,5, Morpheus +0,5 (plovna je ali niste (nismo) prokljuvili trag)

4. Da li će se veš dugo sušiti? vojo +1, luminica +1, Morpheus +1

5. Da li će suncokret još puno da raste? vojo -1, luminica -1, Morpheus -1 (na tragu ste)

6. Koliko je daleko od grada ovaj kamp? Morpheus +1 (ne znam kako da ocenim, pošto ni trag iz objašnjenja nije jasan, stavite maksimalnu udaljenost)

7. U koji grad leti avion? vojo -1, luminica -0,5, Morpheus +1

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajde  sve  da  razumem ali  pod  dva mi  je  totalno  nejasno,zasto  ne  umeju,osim  ako  ne  mislis  sto  on  filetira  ili  sta  vec  radi  s ribom  na  novinama..ono,olovo  i  sl..

Koliko  je  daleko  od  grada,pa  ako  se  vidi  ona  kuca,racunam  pocetak  naselja,onda zato  i  odgovor  blizu,recimo  desetak  km...a  kod  suncokreta  ostajem,nece  da  raste  vise,samo  ce  da  puni  zrno  i  da  se  susi,glava je  vec  prilicno  velika..osim  ako  nije  ukrasni,onaj  sto  samo  djiklja..a  ono s  loptama   ja  sam  uzela  da  je  stub  od  dalekovoda..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Onaj lupa sikirom po drvetu koje je na zemlji...a trebalo bi na nekom panju...ovome sto cisti pola ribe je mimo panja i sve je nekako gnjeckavo drzi...a li je cisti uredno od glave prema repu...onoga dole cestito i nev idim kako radi...to su kao neke mane sto vidim ali ja to nesto ne bih uzimao da ne valja...dobro je pa hoce ikako...:laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...