Idi na sadržaj

Kakvo je vreme trenutno kod vas?


Preporučene poruke

Duva Košava kao blesava!!
Danas sam stalajala na keju skoro 30 minuta i čekala kamion sa nameštajem za jaslice. Kako je taj objekat teško pronaći, stojim na raskrnici sa kejom i sporednom ulicom kako bi ga videla kada naiđe i objasnila mu kako da dođe do ulaza u vrtić.

Kroz kosti mi  vetar "svirao"!! Smrzoh se živa!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 324
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

..samo vas gledam 

Ma volim kad je zimi zima, leti toplo i kada je proleće ono pravo...postepen pralaz iz zime ka letu..a ne da direktno iz jakne uskočimo u papuče i majice na bretele! 

Hladno   ali ne marim... bitno je da je ovo vreme kakvo i treba da bude u ovo doba godine, tako da mi ne smeta... volim zimu  

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

Uh...sinoć je tako duvao vetar da sam u jednom momentu pomislila da će ova breza pored kuće da se sruši na kuću!! 
Grmelo...sevalo...na kraju kišurina...

Danas? 
Tropski toplo!!
Na sreću daleko prijatnije nego u gradu!ž

U jednom momentu, termometar na terasi u gladu pokazivao je 37.9!! 

..i to pre podne..oko 11 sati! 
Sada je 25.5-milina!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Prijatnih 37 ako je verovati telefonu... ne provirujem napolje. :lol: 

Poklaše se ljudi oko toga kako se meri temperatura i koliko je "netačna". Meri se onako kako se meri i kako je uvek merena, prema standardima koji moraju da budu isti i važe svuda u svetu. Naučni princip, ako je to ikome više bitno. To ne znači da su ove temperature koje mi merimo u kolima, na ulici i na terasama netačne. Znači samo da ne mogu da budu uzete kao zvanične jer se uslovi na tim mestima razlikuju i u različitim delovima grada, a kamoli na drugom kraju planete. Uslovi u metalnoj kutiji na dva metra visine iznad travnate površine su isti i u Bangkoku i u Novom Sadu i u Teheranu - to je poenta. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jutros pred zoru sam se prvi pokrio poslije dugo vremena...za vikend sam bio na 1000 m nadmorske visine,,,i od kad znam za sebe prvi put se nisam pokrivao nocu...isao sam na jezero u samoj sumi iznad 1000 m pa jos u sumu uz potocice...ponio deku i pice i vomenicu...:laugh:  i zavukli se u gustu sumetinu  ali daska svjezine nismo osjetili...nista...nezabiljezeno...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...