Idi na sadržaj

Kakvo je vreme trenutno kod vas?


Preporučene poruke

Pretrazila  sam  gotovo  sve teme,i  ovu oko vremena  ne  vidoh.Ako  je  ima,brisite  je.Inace,mnogo  volim  da  pricam  i  kukam  ili  odobravam  trenutne  vremenske  prilike i  ovako  nesto  mi  bas  treba..

 

Danas  je  kod  mene  kosava.Ona  najgora,banatska,odvratna,od  koje  me  od  ranog  jutra  boli  glava,a  napolju je  gotovo  nemoguce  hodati.I  stalno  obracati  paznju  na  grane  drveca,uskovitlane  prazne  kese  koje  mogu  da  te  zalepe  po  licu,prerano  iznete  bastenske  stolice  koje   se  kotrljaju..Grozota  od  vremena :ljutko:

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 324
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

..samo vas gledam 

Ma volim kad je zimi zima, leti toplo i kada je proleće ono pravo...postepen pralaz iz zime ka letu..a ne da direktno iz jakne uskočimo u papuče i majice na bretele! 

Hladno   ali ne marim... bitno je da je ovo vreme kakvo i treba da bude u ovo doba godine, tako da mi ne smeta... volim zimu  

Zakačene slike

Postoji jedna tema na kojoj sam se dotakla i priče o vremenu. Naziv joj je ''Ko će nama da ugodi?'' 

@luminica - kažu da su u Banatu, i u mom svinjskom :lol: Sremu - pogotovo ovaj okoliš Bgd-a najgori, kada su košave u pitanju. 

Vreme kao vreme.. posledice globalnog otopljavanja. Obožavam sneg - tako da se nadam da će Baba Marta da nas iznenadi. Ne smetaju mi ni vrućinčine. Uvek postoji način da se rashladim, a da ključnu ulogu ne igra klima uređaj. 

Ne dozvoljavam da mi vreme, koje je u mom slučaju samo izgovor sa ovakvo, ili onakvo raspoloženje, kvari isto.
Ono što je moje je, da svaki dan provedem u šetnji od nekoliko km.. i uživam - jer ja To Tako Želim.  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Гого...ја тако мислим...али  нисам  знао  да то тако лијепо срочим...хвала ти...:kiss:

Sada sam se postidela, omiljeni pesniče :stid2:  :kiss: 
Hvala mnogo :zagrljaj: 

Super :)..onda znaci nece  smetati  da  ja  ovde  kukumavcim na  vreme,i  ujedno  da  sve  redovno  obavestavam kako  je  kod  mene..:uredu:

​Kome smeta - ne mora da čita. Samo piši i izbacuj iz sebe :kiss: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jutros je kod nas krenulo sa suncem... :sunce: 

i taman sam sredila dvorište, skuvala kafu i sela da na miru popijem 

kad krenu oblaci...

Brzo sam odustala od gušterisanja na februarskom sunašcetu

i kidnula unutra, jer je počelo duvati, a sad i kiša sipi... :ljutko: 

I što sam ja onda toliko sređivala dvorište i pravila ambijent?!? :blabla: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...