Idi na sadržaj

Tajne ljudi sa smeđim očima


Preporučene poruke

Tajne ljudi sa smeđim očima kojih oni sami nisu svesni

 

Imate li smeđe oči? Mnoge nedavne studije pokazale su dosta zanimljivih stvari o ljudima sa smeđim očima.

Smatra se da ljudi koji imaju smeđe oči imaju neobičnu moć koja im pomaže osvojiti poverenje drugih ljudi.

Zahvaljujući ovom obilježju smeđooki ljudi ulevaju poverenje, a da to uopšte nisu svesni.

Iz tog razloga imaju bolju komunikaciju i inspirišu ljude da im se otvore.

U stvari, ta moć može podstaknuti ljude da otkriju svoje najveće tajne!

Istraživači su zaključili da je to jedan od glavnih razloga zašto osobe koje imaju smeđe oči imaju veći krug prijatelja.

Takođe se veruje da smeđe oči ukazuju na povećanu energiju.

Ljudi sa smeđim očima vole uživati u životu u potpunosti.

Ovu informaciju potvrdili su čak i psiholozi tvrdeći kako pacijenti sa smeđim očima imaju snažniju želju za življenjem života punim plućima.

S druge strane, osobe sa smeđim očima osetljiviji su od drugih ljudi.

Zbog toga bolje shvataju osećaje drugih ljudi i lakše saosećaju sa njima.Istraživači su došli do zaključka da su osobe sa smeđim očima vrlo emocionalne.

Ako ste žena sa smeđim očima, ostavljate utisak osobe koja zna kako voleti i brinuti se svojim najmilijima.

Ukoliko imate smeđe oči – možda ste naučili nešto novo o sebi.

Pripadate grupi ljudi koja u sebi ima puno ljudskosti, samo morate izabrati to i pokazati.

Ukratko, osobe sa smeđim očima zauzimaju važno mesto u životima drugih ljudi, donose im ljubav i pozitivnu energiju.

 

 izvor

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Možda tu prvu stavku mogu i da potvrdim. Dok sam radio za nesrećni Teledirekt imao sam prilike da sretnem veliki broj ljudi, od kojih su mnogi imali iznenađujuće intenzivan poriv da mi ispričaju ponešto o svom životu. Nakon nekog vremena mi je već bilo smešno, osećao sam se kao psiholog-pripravnik. Kako kod koga uđem, tako taj krene da mi se "jada" po nekom pitanju. I generalno, ljudi imaju potrebu da mi kazuju o sebi u svim mogućim prilikama. Imam smeđe oči. :) 

Opažam da je ovo sportska tema, pa ćemo prebaciti negde. :) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Al sam mocan :P, ima tu dosta istine, ali ako covek nije iskren dzaba mu i smedje oci. Zanimljivo je to sto sam ja bas eksperimentisao na sebi, dovodeci u opasnost cak i svoje zdravlje kako bi nesto vise saznao o sebi, i u sustini, svi smo mi isti, beli, zuti, crni ili bez koze, sa ili bez ociju, cak i neki ljudi bez ociju su imali toliko jak uticaj na druge ljude, i to na veliku masu ljudi...tako da..zaista je samo do coveka, dobar ili los.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...