Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...

Vrsta kafe koju pijete odražava vašu ličnost, pokazalo je novo istraživanje.

Studija je pronašla vezu između određenih tipova ličnosti i vrsta kafe koje se mogu pronaći na tržištu.

Recimo, ako volite kremaste kafe, poput kapućina, onda ste verovatno opsesivni i imate potrebu da kontrolišete, dok ljubitelji kafe s mlekom vole da usrećuju druge ljude, ali ne brinu mnogo o sebi.

Klinički psiholog dr Ramani Durvasula sproveo je studiju na 1.000 osoba.

Istraživanje je ispitalo brojne tipove i atribute ličnosti, poput strpljenja, perfekcionizma, energičnosti, osetljivosti, hrabrosti i slično.

Osobe koje piju crnu kafu, pokazala je studija, stoje s obe noge na zemlji i vole jednostavnost, ali ponekad mogu biti tihe i ćudljive.

Instant kafu piju ljudi koji uvek odlažu obaveze i pomalo su lenji.

Slatke napitke, ledenu kafu i mešavine piju „hrabre“ osobe koje se smatraju „preraslom decom“.

Izvor: B92, Daily Mail

:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mozda sam i napisala vec (mrzi me da proveravam :kez: ) da kafu, nikakvu ne pijem vec nekih :ces: pa mozda i 2o godina. I sad nesto razmisljam da li bi mi prijala sada kad bih je popila? Prvo ne znam ni koju...ovu "tursku" ili neku od onih "16 u 1" :lol: ili da sama smuckam ness sa mlekom? Mozda i priustim sebi neku od tih cisto da vidim hocu li je preziveti. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Osobe koje piju crnu kafu, pokazala je studija, stoje s obe noge na zemlji i vole jednostavnost, ali ponekad mogu biti tihe i ćudljive.

Nasmejao sam se kad sam video ovo, kao da su gledali mene kako pijem kafu kad su pravili istraživanje. Dobro, ne znam baš da sam ćudljiv, možda i jesam, ali sve ostalo je pogodak. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...