Sign in to follow this  
Followers 0

Eurobasket 2015.

27 posts in this topic

Posted · Report post

Danas počelo :ajde:

I to dobro po naše momke :ajde:

Đorđević: Šteta što nije bilo finale, možemo još bolje

Selektor košarkaša Srbije Aleksandar Đorđević je posle trijumfa nad Španijom (80:70) na startu Eurobasketa "žalio" što nije u pitanju bilo finale, pohvalio je pojedince i rekao da "orlovi" mogu još bolje.

"Šteta što nije finale, ali igralo se kao da je finale. Prava utakmica, to je bio naš neki plan da stvarno pokažemo sigurnost i kvalitet, i dobili smo potvrdu tog kvaliteta i sigurnosti. Drugačije igrači osećaju sami sebe. Da ne mislimo da je ovo najvažniji meč, najvažnija je sa Nemačkom, koja je imala tešku utakmicu sa Islandom, na čuđenje svih, ali nema čuđenja. Prve utakmice su uvek najteže, Nemačka će biti spremna za nas, potrošili smo mnogo energije, ali mislim da smo spremni za domaćina i još jednu kvalitetnu partiju u kojoj ćemo ići na pobedu", bila je prva Đorđevićeva reakcija.

izvor: Blic

luminica and Adrijan like this

Posted · Report post

Kod   mene svi  prikovani  za   teve...zabranjeno mi  je pre  pocetka   da   dajem  izjave  tipa'osecam da  cemo....':mukica:,tvrde  da  sam baksuz.Bilo  je  super,malo  smo  histerisali,psovali  sudije,Raduljicu  i  njegovo respektovanje  Gasola,Bjelica  odusevio..ma  svi  su bili  super,i samo  da  nastave.

Svi u  porodici   volimo  sport,ali ,postoje  neki  koje  posebno  volimo,ali  nekako   tradicionalno i   zbog  bavljenja  mojih  muskih kosarkom ona  je  iznad   svih..:jeee:

Adrijan, Smucalica and Goga like this

Posted · Report post

Joooj...

Ovo je bila utakmica za jaku srčku, a ne za ovako labave poput mene :lol: 

No, preživesmo, pobedismo i sad se možemo šepuriti sa dve pobede nad jakim ekipama :kez: 

Idemo dalje :ajde: sledećiiii.... :ajde: 

Morpheus likes this

Posted · Report post

Nisam gledao protiv Nemaca ali mi je drago što smo za  jednu morali da se pomučimo, da ne poletimo previše - taman dovoljno. :) 

Posted · Report post

I jos mi je  zabranjeno da  sirim pesimizam :smor:,mada ,mnoooooogo  me  brine promaja koja  nam duva medj centrima..nikako ne  mozemo  samo sa bekovima,a Raduljici se  vidi godina dana  neigranja..:huh:

Posted · Report post

Meni na polu vremenu počelo nevremene. Takva grmljavina da su se tresli prozori... nestalo signala na Totalu...i taman 2 minuta pred kraj stiže slika.

Gledala sam sam kraj i iznervirala se na kvadrat!!! Uh.... 

luminica and Smucalica like this

Posted · Report post

Bogme,Poljaci  debelo  namucise  Francuze..u  poslednjim  sekundama Francuzi  obezbedili  pobedu 69-66..Toni  Parker promasio jedno  slobodno  bacanje,i  da su  ovi  iskoristili  sut  za  trojku,bili  bi  produzetci..Neizvesno  do  kraja.

Posted · Report post

E ovo je bilo napeto :crkoh:..pretilo mi je izbacivanje iz sobe u par mahova,sva sreca,pobedismo ...naaapreeed!! :jeee:

Smucalica likes this

Posted · Report post

Uhh... 

Kako je počela utakmica, 

nije mi bilo svejedno...

Jbt, svaka trojka im je ulazila!

Ali, kad su naši uhvatili ritam, nisu nam mogli primirisati... :srbija: 

Dobro je... idemo, sledećiiii... :ajde: 

luminica likes this

Posted · Report post

I bi rokenrol :lol: 

Ovo danas je bio sedmi meč i naš učinak je 7/7 :uzbud: 

Prešli smo i Čehe,

sad nam slede Litvanci koji su nakon produžetka dobili Italijane :ajde: 

Posted · Report post

Ja navijao za Litvance, a večeras ću za Francuze. Bezveze je da nekoga dva puta pobedimo.  :kez: 

vojo likes this

Posted · Report post

Адријане и ја сам исто навијао као и ти...и логика је слична...само што ја мислим да је теже а не безвезе добити некога 2х...:pehar:

Posted · Report post

Ma Vojo, to ja više zato da ravnomerno rasporedimo ćuške, da im ne nabijamo komplekse. :hahaha:

Posted · Report post

Ja nisam   mogla  da  izdrzim onu  reyultatsku  klackalicu,cetvrtu  cetvrtinu  sam provela u  svojoj  sobi  osluskujuci  samo  uzvike  ovih  mojih :crkoh:...Litvanci  su  dobri,jos ako  ih krenu  one  njihove  trojke ,bice  tesko ,ali,verujem  da  mozemo da  ih  dobijemo :ajde:

Posted · Report post

Samo  da sad  ne opletemo  u  stilu'nisu  nikakvi' i slicno.Teska  utakmica,mnogopromasenih napada,momci procitani i nekako  stegnuti..Cak  smo  uz  malo  srece  mogli i  da  ih  dobijemo.Ali,kapa  dole,neko  bi  dao  sve i  za  sannsu  da  se  bori  za  bilo  koju  medalju.Momci,glavu  gore,uzmite  bronzu!:srce:Imali  smo  mi  i  losije  rezultate  sa  boljim  pojedincima.

Adrijan likes this

Posted · Report post

Izludjuju  me sa  ovim  sutevima  za  tri  poena :smor: