Sign in to follow this  
Followers 0

Euroleague 2015/2016

35 posts in this topic

Posted · Report post

Košarkaši Crvene zvezde u četvrtak će saznati imena protivnika u Evroligi za sezonu 2015/2016.


Žreb za sastav grupa elitnog klupskog takmičenja Evrope biće održan u Barseloni sa početkom u 13 sati, a Crvenu zvezdu na ovoj ceremoniji predstavljaće direktor kluba Davor Ristović.

Kao što je poznato crveno-beli su na osnovu rezultata u evrokupovima u prethodne tri sezone smešteni u četvrtom šeširu zajedno sa ekipama Žalgirisa, Armanija i Bamberga što automatski znači da su to timovi sa kojima Zvezda neće moći da se sastane u prvoj fazi. 

Žreb će kao i do sada biti poludirigovan što znači da ekipe iz jedne lige ne mogu biti zajedno u istoj grupi prve faze takmičenja. 

I šešir: CSKA Moskva, Real Madrid, Barselona, Olimpijakos
II šešir: Makabi, Panatinaikos, Fenerbahče Ulker, Anadolu Efes
III šešir: Himki, Laboral Kuća, Lokomotiva Kuban, Unikaha
IV šešir: Žalgiris, Armani, Crvena zvezda Telekom, Bamberg
V šešir: Pinar Karšijaka, Darušafaka, Cedevita, Bajern
VI šešir: Dinamo Sasari, Zelena Gora, Strazbur, Limož 

„Za Crvenu zvezdu je jako važno da je zadržala kontinuitet učešća u Evroligi. Već treću godinu zaredom Zvezda će se takmičiti u elitnoj evropskoj konkurenciji, a ostalo je samo da saznamo ko će nam biti protivnici. Nezahvalno je davati bilo kakve prognoze kada je žreb u pitanju. Sačekaćemo da sve prođe, da saznamo imena rivala pa ćemo moći nešto više da komentarišemo“, poručio je iz Barselone direktor Crvene zvezde Telekom Davor Ristović.

 ĐN IZVOR: B92 

Goga likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - GRUPNA FAZA 

 GRUPA A 

Real Madrid

Fenerbahče

Kimki

Crvena zvezda

Bajern

Strazbur

 GRUPA B 

Olimpiakos

Anadolu Efes

Laboral Kuča

Emporio Armani

Cedevita

Limož

 GRUPA C 

Barselona

Panatinaikos

Lokomotiv

Žalgiris

Karsijaka

Stelmet

 GRUPA D 

CSKA

Makabi

Unikaha

Brose Baskets

Darušafaka

Dinamo Sasari

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - REGULARNA SEZONA - PRVO KOLO 

 GRUPA A 
CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE - STRASBOURG 81:59
FENERBAHCE ISTANBUL - FC BAYERN MUNICH 74:67
KHIMKI MOSCOW REGION - REAL MADRID 84:70

 GRUPA B 
OLYMPIACOS PIRAEUS - CEDEVITA ZAGREB 76:61
LIMOGES CSP - ANADOLU EFES ISTANBUL 77:89
EA7 EMPORIO ARMANI MILAN - LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ 78:76

 GRUPA C 
PINAR KARSIYAKA IZMIR - FC BARCELONA LASSA 71:62
LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR - PANATHINAIKOS ATHENS 81:70
STELMET ZIELONA GORA - ZALGIRIS KAUNAS 62:66

 GRUPA D 
CSKA MOSCOW - MACCABI FOX TEL AVIV 100:69
DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL - DINAMO BANCO DI SARDEGNA SASSARI 83:74
UNICAJA MALAGA - BROSE BASKETS BAMBERG 76:71

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - REGULARNA SEZONA - DRUGO KOLO 
 GRUPA A 
FC BAYERN MUNICH - KHIMKI MOSCOW REGION 69:60
REAL MADRID - CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE 98:71
STRASBOURG - FENERBAHCE ISTANBUL 91:70

 GRUPA B 
ANADOLU EFES ISTANBUL - EA7 EMPORIO ARMANI MILAN 89:73
CEDEVITA ZAGREB - LIMOGES CSP 80:84
LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ - OLYMPIACOS PIRAEUS 96:89

 GRUPA C 
PANATHINAIKOS ATHENS - PINAR KARSIYAKA IZMIR 80:65
ZALGIRIS KAUNAS - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR 74:76
FC BARCELONA LASSA - STELMET ZIELONA GORA 78:72

 GRUPA D 
MACCABI FOX TEL AVIV - UNICAJA MALAGA 82:93
BROSE BASKETS BAMBERG - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL 86:76
DINAMO BANCO DI SARDEGNA SASSARI - CSKA MOSCOW 78:107

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - REGULARNA SEZONA - TREĆE KOLO 
 GRUPA A 
KHIMKI MOSCOW REGION - CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE
FENERBAHCE ISTANBUL - REAL MADRID
FC BAYERN MUNICH - STRASBOURG
 GRUPA B 
ANADOLU EFES ISTANBUL - CEDEVITA ZAGREB 75:81
LIMOGES CSP - LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ 71:107
EA7 EMPORIO ARMANI MILAN - OLYMPIACOS PIRAEUS
 GRUPA C 
PINAR KARSIYAKA IZMIR - ZALGIRIS KAUNAS 65:68
FC BARCELONA LASSA - PANATHINAIKOS ATHENS 77:52
STELMET ZIELONA GORA - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR
 GRUPA D 
CSKA MOSCOW - BROSE BASKETS BAMBERG 83:77
MACCABI FOX TEL AVIV - DINAMO BANCO DI SARDEGNA SASSARI 79:63
UNICAJA MALAGA - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - REGULARNA SEZONA - PETO KOLO 
 GRUPA A 
FC BAYERN MUNICH - CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE 79:90
STRASBOURG - REAL MADRID 93:86
FENERBAHCE ISTANBUL - KHIMKI MOSCOW REGION 88:83

 GRUPA B 
ANADOLU EFES ISTANBUL - OLYMPIACOS PIRAEUS 87:91
LIMOGES CSP - EA7 EMPORIO ARMANI MILAN 74:65
CEDEVITA ZAGREB - LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ 76:67

 GRUPA C 
FC BARCELONA LASSA - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR 72:68
PINAR KARSIYAKA IZMIR - STELMET ZIELONA GORA 77:66
PANATHINAIKOS ATHENS - ZALGIRIS KAUNAS 91:56

 GRUPA D 
MACCABI FOX TEL AVIV - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL 73:84
CSKA MOSCOW - UNICAJA MALAGA 78:86
DINAMO BANCO DI SARDEGNA SASSARI - BROSE BASKETS BAMBERG 73:90

 TABELA 

Grupa A
Fenerbahce Istanbul 4 1 383 367 16
Khimki Moscow Region 3 2 406 342 64
FC Bayern Munich 2 3 390 386 4
Real Madrid 2 3 421 424 -3
Strasbourg 2 3 366 401 -35
Crvena Zvezda Telekom Belgrade 2 3 355 401 -46

Grupa B
Olympiacos Piraeus 4 1 402 359 43
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz 3 2 438 404 34
Cedevita Zagreb 3 2 375 370 5
Anadolu Efes Istanbul 2 3 430 414 16
Limoges CSP 2 3 355 416 -61
EA7 Emporio Armani Milan 1 4 350 387 -37

Grupa C
Lokomotiv Kuban Krasnodar 4 1 380 344 36
FC Barcelona Lassa 4 1 374 341 33
Panathinaikos Athens 2 3 366 358 8
Pinar Karsiyaka Izmir 2 3 340 353 -13
Zalgiris Kaunas 2 3 342 380 -38
Stelmet Zielona Gora 1 4 346 372 -26

Grupa D
Unicaja Malaga 5 0 416 362 54
CSKA Moscow 4 1 448 385 63
Brose Baskets Bamberg 3 2 401 374 27
Darussafaka Dogus Istanbul 2 3 387 394 -7
Maccabi FOX Tel Aviv 1 4 369 417 -48
Dinamo Banco di Sardegna Sassari 0 5 350 439 -89

Adrijan likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - REGULARNA SEZONA - ŠESTO KOLO 
 GRUPA A 
REAL MADRID - KHIMKI MOSCOW REGION 82:85
FC BAYERN MUNICH - FENERBAHCE ISTANBUL 67:84
STRASBOURG - CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE 78:75

 GRUPA B 
CEDEVITA ZAGREB - OLYMPIACOS PIRAEUS 70:83
LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ - EA7 EMPORIO ARMANI MILAN 94:82
ANADOLU EFES ISTANBUL - LIMOGES CSP

 GRUPA C 
ZALGIRIS KAUNAS - STELMET ZIELONA GORA 67:56
FC BARCELONA LASSA - PINAR KARSIYAKA IZMIR 107:79
PANATHINAIKOS ATHENS - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR

 GRUPA D 
MACCABI FOX TEL AVIV - CSKA MOSCOW 82:88
BROSE BASKETS BAMBERG - UNICAJA MALAGA
DINAMO BANCO DI SARDEGNA SASSARI - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL

 TABELA 

Grupa A
Fenerbahce Istanbul 4 1 383 367 16
Khimki Moscow Region 3 2 406 342 64
FC Bayern Munich 2 3 390 386 4
Real Madrid 2 3 421 424 -3
Strasbourg 2 3 366 401 -35
Crvena Zvezda Telekom Belgrade 2 3 355 401 -46

Grupa B
Olympiacos Piraeus 4 1 402 359 43
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz 3 2 438 404 34
Cedevita Zagreb 3 2 375 370 5
Anadolu Efes Istanbul 2 3 430 414 16
Limoges CSP 2 3 355 416 -61
EA7 Emporio Armani Milan 1 4 350 387 -37

Grupa C
Lokomotiv Kuban Krasnodar 4 1 380 344 36
FC Barcelona Lassa 4 1 374 341 33
Panathinaikos Athens 2 3 366 358 8
Pinar Karsiyaka Izmir 2 3 340 353 -13
Zalgiris Kaunas 2 3 342 380 -38
Stelmet Zielona Gora 1 4 346 372 -26

Grupa D
Unicaja Malaga 5 0 416 362 54
CSKA Moscow 4 1 448 385 63
Brose Baskets Bamberg 3 2 401 374 27
Darussafaka Dogus Istanbul 2 3 387 394 -7
Maccabi FOX Tel Aviv 1 4 369 417 -48
Dinamo Banco di Sardegna Sassari 0 5 350 439 -89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - REGULARNA SEZONA - OSMO KOLO 
 GRUPA A 
REAL MADRID - FENERBAHCE ISTANBUL  80:73
CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE - KHIMKI MOSCOW REGION 96:91
STRASBOURG - FC BAYERN MUNICH 69:82

 GRUPA B 
CEDEVITA ZAGREB - ANADOLU EFES ISTANBUL 75:81
LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ - LIMOGES CSP 92:56
OLYMPIACOS PIRAEUS - EA7 EMPORIO ARMANI MILAN 73:63

 GRUPA C 
ZALGIRIS KAUNAS - PINAR KARSIYAKA IZMIR 74:52
LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR - STELMET ZIELONA GORA 51:66
PANATHINAIKOS ATHENS - FC BARCELONA LASSA 93:86

 GRUPA D 
DINAMO BANCO DI SARDEGNA SASSARI - MACCABI FOX TEL AVIV 74:76
BROSE BASKETS BAMBERG - CSKA MOSCOW 88:100
DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL - UNICAJA MALAGA 63:57

 TABELA 
Grupa A
Fenerbahce Istanbul (qualified)    6    2    621    578    43
Khimki Moscow Region    4    4    652    601    51
FC Bayern Munich    4    4    620    609    11
Crvena Zvezda Telekom Belgrade    4    4    620    658    -38

Real Madrid    3    5    671    676    -5
Strasbourg    3    5    577    639    -62

Grupa B
Olympiacos Piraeus (qualified)    7    1    617    544    73
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz (qualified)    5    3    676    601    75
Anadolu Efes Istanbul (qualified)    4    4    687    651    36
Cedevita Zagreb    4    4    598    603    -5

EA7 Emporio Armani Milan    2    6    583    638    -55
Limoges CSP    2    6    554    678    -124

Grupa C
FC Barcelona Lassa (qualified)    6    2    660    577    83
Lokomotiv Kuban Krasnodar (qualified)    6    2    588    531    57
Panathinaikos Athens    4    4    599    587    12
Zalgiris Kaunas (qualified)    4    4    533    568    -35

Stelmet Zielona Gora    2    6    532    583    -51
Pinar Karsiyaka Izmir    2    6    537    603    -66

Grupa D
CSKA Moscow (qualified)    7    1    729    642    87
Unicaja Malaga (qualified)    6    2    608    566    42
Brose Baskets Bamberg (qualified)    5    3    627    581    46
Darussafaka Dogus Istanbul    4    4    572    576    -4

Maccabi FOX Tel Aviv    2    6    595    661    -66
Dinamo Banco di Sardegna Sassari    0    8    571    676    -105

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - REGULARNA SEZONA - DEVETO KOLO 
 GRUPA A 
FC BAYERN MUNICH - REAL MADRID
STRASBOURG - KHIMKI MOSCOW REGION
FENERBAHCE ISTANBUL - CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE

 GRUPA B 
ANADOLU EFES ISTANBUL - LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ 95:86
LIMOGES CSP - OLYMPIACOS PIRAEUS 67:76
CEDEVITA ZAGREB - EA7 EMPORIO ARMANI MILAN

 GRUPA C 
PINAR KARSIYAKA IZMIR - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR 78:88
FC BARCELONA LASSA - ZALGIRIS KAUNAS 88:92
PANATHINAIKOS ATHENS - STELMET ZIELONA GORA

 GRUPA D 
MACCABI FOX TEL AVIV - BROSE BASKETS BAMBERG 85:65
DINAMO BANCO DI SARDEGNA SASSARI - UNICAJA MALAGA 65:77
CSKA MOSCOW - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL

 TABELA 
Grupa A
Fenerbahce Istanbul (qualified)    6    2    621    578    43
Khimki Moscow Region    4    4    652    601    51
FC Bayern Munich    4    4    620    609    11
Crvena Zvezda Telekom Belgrade    4    4    620    658    -38

Real Madrid    3    5    671    676    -5
Strasbourg    3    5    577    639    -62

Grupa B
Olympiacos Piraeus (qualified)    8    1    693    611    82
Anadolu Efes Istanbul (qualified)    5    4    782    737    45
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz (qualified)    5    4    762    696    66
Cedevita Zagreb    4    4    598    603    -5

EA7 Emporio Armani Milan    2    6    583    638    -55
Limoges CSP    2    7    621    754    -133

Grupa C
Lokomotiv Kuban Krasnodar (qualified)    7    2    676    609    67
FC Barcelona Lassa (qualified)    6    3    748    669    79
Zalgiris Kaunas (qualified)    5    4    625    656    -31
Panathinaikos Athens    4    4    599    587    12

Stelmet Zielona Gora    2    6    532    583    -51
Pinar Karsiyaka Izmir    2    7    615    691    -76

Grupa D
CSKA Moscow (qualified)    7    1    729    642    87
Unicaja Malaga (qualified)    7    2    685    631    54
Brose Baskets Bamberg (qualified)    5    4    692    666    26
Darussafaka Dogus Istanbul    4    4    572    576    -4

Maccabi FOX Tel Aviv    3    6    680    726    -46
Dinamo Banco di Sardegna Sassari    0    9    636    753    -117

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Nema tabele, nema rezultata, Zvezda je u TOP16! :uzbud: 

 EVROLIGA - TOP16 FAZA 

 GRUPA E 
Fenerbahce Istanbul
Anadolu Efes Istanbul
Panathinaikos Athens
Darussafaka Dogus Istanbul
Lokomotiv Kuban Krasnodar
Unicaja Malaga
Crvena Zvezda Telekom Belgrade
Cedevita Zagreb

 GRUPA F 
Olympiacos Piraeus
CSKA Moscow
Khimki Moscow Region
FC Barcelona Lassa
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz
Brose Baskets Bamberg
Real Madrid
Zalgiris Kaunas

Adrijan likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - TOP16 FAZA - PRVO KOLO 
 GRUPA E 

UNICAJA MALAGA - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL  70:62 
ANADOLU EFES ISTANBUL - CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE  85:84 
CEDEVITA ZAGREB - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR  75:89 
FENERBAHCE ISTANBUL - PANATHINAIKOS ATHENS  82:75 
 GRUPA F 
KHIMKI MOSCOW REGION - CSKA MOSCOW  91:89 
OLYMPIACOS PIRAEUS - FC BARCELONA LASSA  74:62 
ZALGIRIS KAUNAS - LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ  68:89 
REAL MADRID - BROSE BASKETS BAMBERG  82:79 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - TOP16 FAZA - DRUGO KOLO 
 GRUPA E 
DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL - CEDEVITA ZAGREB  72:79 
LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR - ANADOLU EFES ISTANBUL  78:77 
CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE - FENERBAHCE ISTANBUL  65:88 
PANATHINAIKOS ATHENS - UNICAJA MALAGA  68:66 
 GRUPA F 
CSKA MOSCOW - REAL MADRID  95:81 
LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ - OLYMPIACOS PIRAEUS  76:82 
FC BARCELONA LASSA - KHIMKI MOSCOW REGION  87:70 
BROSE BASKETS BAMBERG - ZALGIRIS KAUNAS  96:63 

 

 TABELA 

 Grupa E 
Fenerbahce Istanbul 2 0 170 140 30
Lokomotiv Kuban Krasnodar 2 0 167 152 15
Unicaja Malaga 1 1 136 130 6
Anadolu Efes Istanbul 1 1 162 162 0

Panathinaikos Athens 1 1 143 148 -5
Cedevita Zagreb 1 1 154 161 -7
Darussafaka Dogus Istanbul 0 2 134 149 -15
Crvena Zvezda Telekom Belgrade 0 2 149 173 -24

 Grupa F 
Olympiacos Piraeus 2 0 156 138 18
Brose Baskets Bamberg 1 1 175 145 30
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz 1 1 165 150 15
CSKA Moscow 1 1 184 172 12

FC Barcelona Lassa 1 1 149 144 5
Real Madrid 1 1 163 174 -11
Khimki Moscow Region 1 1 161 176 -15
Zalgiris Kaunas 0 2 131 185 -54

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - TOP16 FAZA - TREĆE KOLO 
 GROUP E 
FENERBAHCE ISTANBUL - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR  85:79 
PANATHINAIKOS ATHENS - CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE  63:74 
UNICAJA MALAGA - CEDEVITA ZAGREB  80:57 
ANADOLU EFES ISTANBUL - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL  84:71 
 GROUP F 
CSKA MOSCOW - FC BARCELONA LASSA  93:82 
KHIMKI MOSCOW REGION - LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ  76:68 
REAL MADRID - ZALGIRIS KAUNAS  92:86 
OLYMPIACOS PIRAEUS - BROSE BASKETS BAMBERG  72:77 

 

 TABELA 

 Grupa E 
Fenerbahce Istanbul    4    0    361    319    42
Lokomotiv Kuban Krasnodar    3    1    322    304    18
Unicaja Malaga    2    2    299    284    15
Anadolu Efes Istanbul    2    2    326    317    9

Crvena Zvezda Telekom Belgrade    2    2    310    309    1
Cedevita Zagreb    2    2    305    331    -26
Panathinaikos Athens    1    3    273    298    -25
Darussafaka Dogus Istanbul    0    4    305    339    -34
 Grupa F 
Khimki Moscow Region    3    1    315    305    10
Brose Baskets Bamberg    2    2    313    295    18
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz    2    2    314    297    17
CSKA Moscow    2    2    348    335    13

FC Barcelona Lassa    2    2    318    323    -5
Real Madrid    2    2    341    347    -6
Olympiacos Piraeus    2    2    283    290    -7
Zalgiris Kaunas    1    3    292    332    -40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - TOP16 FAZA - ČETVRTO KOLO 
 GRUPA E 
LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR - PANATHINAIKOS ATHENS  76:67 
CEDEVITA ZAGREB - ANADOLU EFES ISTANBUL  84:80 
DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL - FENERBAHCE ISTANBUL  100:106 
CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE - UNICAJA MALAGA  87:73 
 GROUP F 
LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ - CSKA MOSCOW  81:71 
REAL MADRID - FC BARCELONA LASSA  86:87 
KHIMKI MOSCOW REGION - BROSE BASKETS BAMBERG  78:61 
ZALGIRIS KAUNAS - OLYMPIACOS PIRAEUS  75:55 

 TABELA 

 Grupa E 
Fenerbahce Istanbul    4    0    361    319    42
Lokomotiv Kuban Krasnodar    3    1    322    304    18
Unicaja Malaga    2    2    299    284    15
Anadolu Efes Istanbul    2    2    326    317    9

Crvena Zvezda Telekom Belgrade    2    2    310    309    1
Cedevita Zagreb    2    2    305    331    -26
Panathinaikos Athens    1    3    273    298    -25
Darussafaka Dogus Istanbul    0    4    305    339    -34
 Grupa F 
Khimki Moscow Region    3    1    315    305    10
Brose Baskets Bamberg    2    2    313    295    18
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz    2    2    314    297    17
CSKA Moscow    2    2    348    335    13

FC Barcelona Lassa    2    2    318    323    -5
Real Madrid    2    2    341    347    -6
Olympiacos Piraeus    2    2    283    290    -7
Zalgiris Kaunas    1    3    292    332    -40

 

Pala i Unikaha!!! :uzbud: 

Adrijan likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - TOP16 FAZA - PETO KOLO 
 GRUPA E 
FENERBAHCE ISTANBUL - CEDEVITA ZAGREB  86:73 
UNICAJA MALAGA - ANADOLU EFES ISTANBUL  75:85 
CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR  80:66 
PANATHINAIKOS ATHENS - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL  82:79 

 GRUPA F 
CSKA MOSCOW - BROSE BASKETS BAMBERG  91:70 
REAL MADRID - OLYMPIACOS PIRAEUS  84:72 
KHIMKI MOSCOW REGION - ZALGIRIS KAUNAS  111:80 
FC BARCELONA LASSA - LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ  78:81 

 TABELA 

 Grupa E 
Fenerbahce Istanbul    5    0    447    392    55
Anadolu Efes Istanbul    3    2    411    392    19

Crvena Zvezda Telekom Belgrade    3    2    390    375    15
Lokomotiv Kuban Krasnodar    3    2    388    384    4
Unicaja Malaga    2    3    374    369    5
Panathinaikos Athens    2    3    355    377    -22
Cedevita Zagreb    2    3    378    417    -39
Darussafaka Dogus Istanbul    0    5    384    421    -37
 Grupa F 
Khimki Moscow Region    4    1    426    385    41
CSKA Moscow    3    2    439    405    34
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz    3    2    395    375    20
Real Madrid    3    2    425    419    6

Brose Baskets Bamberg    2    3    383    386    -3
FC Barcelona Lassa    2    3    396    404    -8
Olympiacos Piraeus    2    3    355    374    -19
Zalgiris Kaunas    1    4    372    443    -71

------

Pao i Lokomotiv! :uzbud:

Adrijan likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

E jbm ti! Sudije se pogubile u odlukama, kompenzuju na obe strane, igrači se unervozili i prave glupe faulove... stvarno sudije znaju da zeznu meč i bez namere da to urade. A bitno, dobijemo Efes i u četvrtfinalu smo skoro 100%... :neurotic: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - TOP16 FAZA - OSMO KOLO 
 GRUPA E 
DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL - UNICAJA MALAGA  78:55 
LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR - CEDEVITA ZAGREB  87:63 
PANATHINAIKOS ATHENS - FENERBAHCE ISTANBUL  76:71 
CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE - ANADOLU EFES ISTANBUL  91:82 
 GRUPA F 
CSKA MOSCOW - KHIMKI MOSCOW REGION  108:98 
BROSE BASKETS BAMBERG - REAL MADRID  86:90 
LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ - ZALGIRIS KAUNAS  71:65 
FC BARCELONA LASSA - OLYMPIACOS PIRAEUS

 TABELA 

 Grupa E 
Fenerbahce Istanbul    7    1    675    600    75
Lokomotiv Kuban Krasnodar    6    2    639    569    70

Crvena Zvezda Telekom Belgrade    5    3    641    600    41
Panathinaikos Athens    5    3    592    586    6
Anadolu Efes Istanbul    3    5    644    643    1
Darussafaka Dogus Istanbul    2    6    589    624    -35
Unicaja Malaga    2    6    552    609    -57
Cedevita Zagreb    2    6    575    676    -101
 Grupa F  
CSKA Moscow    6    2    733    647    86
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz    6    2    633    572    61
Real Madrid    5    3    676    664    12
Khimki Moscow Region    4    4    683    675    8

FC Barcelona Lassa    3    4    558    564    -6
Olympiacos Piraeus    3    4    529    543    -14
Brose Baskets Bamberg    3    5    607    636    -29
Zalgiris Kaunas    1    7    582    700    -118

Adrijan likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - TOP16 FAZA - DEVETO KOLO 
 GRUPA E 
CEDEVITA ZAGREB - DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL  77:83 
ANADOLU EFES ISTANBUL - LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR  61:76 
UNICAJA MALAGA - PANATHINAIKOS ATHENS  58:76 
FENERBAHCE ISTANBUL - CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADE
 GROUP F 
REAL MADRID - CSKA MOSCOW  87:96 
KHIMKI MOSCOW REGION - FC BARCELONA LASSA  75:61 
ZALGIRIS KAUNAS - BROSE BASKETS BAMBERG
OLYMPIACOS PIRAEUS - LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ

 TABELA 

 Grupa E 
Fenerbahce Istanbul    7    1    675    600    75
Lokomotiv Kuban Krasnodar    7    2    715    630    85
Panathinaikos Athens    6    3    668    644    24

Crvena Zvezda Telekom Belgrade    5    3    641    600    41
Anadolu Efes Istanbul    3    6    705    719    -14
Darussafaka Dogus Istanbul    3    6    672    701    -29
Unicaja Malaga    2    7    610    685    -75
Cedevita Zagreb    2    7    652    759    -107
 Grupa F 
CSKA Moscow    7    2    829    734    95
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz    6    2    633    572    61
Khimki Moscow Region    5    4    758    736    22
Real Madrid    5    4    763    760    3

FC Barcelona Lassa    4    5    701    705    -4
Brose Baskets Bamberg    3    5    607    636    -29
Olympiacos Piraeus    3    5    595    625    -30
Zalgiris Kaunas    1    7    582    700    -118

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 EVROLIGA - TOP16 FAZA - DESETO KOLO 

 GRUPA E 

LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR - FENERBAHCE ISTANBUL  52:55 
CEDEVITA ZAGREB - UNICAJA MALAGA  78:91 
DARUSSAFAKA DOGUS ISTANBUL - ANADOLU EFES ISTANBUL  68:72 
CRVENA ZVEZDA TELEKOM BELGRADEPANATHINAIKOS ATHENS  69:67 

 GRUPA F 

BROSE BASKETS BAMBERG - OLYMPIACOS PIRAEUS  72:71 
LABORAL KUTXA VITORIA GASTEIZ - KHIMKI MOSCOW REGION  98:83 
ZALGIRIS KAUNAS - REAL MADRID  75:90 
FC BARCELONA LASSA - CSKA MOSCOW  100:98  

 Grupa E 
Fenerbahce Istanbul (qualified) 9 1 802 717 85
Lokomotiv Kuban Krasnodar 7 3 767 685 82

Crvena Zvezda Telekom Belgrade 6 4 775 739 36
Panathinaikos Athens 6 4 735 713 22

Anadolu Efes Istanbul 4 6 777 787 -10
Darussafaka Dogus Istanbul 3 7 740 773 -33
Unicaja Malaga 3 7 701 763 -62
Cedevita Zagreb 2 8 730 850 -120

 Grupa F 
CSKA Moscow 7 3 927 834 93
Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz 7 3 799 737 62
Real Madrid 6 4 853 835 18
FC Barcelona Lassa 5 5 801 803 -2

Khimki Moscow Region 5 5 841 834 7
Brose Baskets Bamberg 4 6 752 782 -30
Olympiacos Piraeus 4 6 748 765 -17
Zalgiris Kaunas 2 8 732 863 -131

 

Pao je i PAO, ako do sad niste čuli! :lol: TOP8, here we come! :uzbud: 

Adrijan likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Šta predstavljaju one poslednje tri kolone u tabeli? Ja sam mislio da je evidencija koševa, koš razlika, ali mi se ne slaže matematika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

I jesu. Broj postignutih, broj primljenih i koš razlika (minus ako je negativna). Ne znam ni zašto je pišu, nebitna je za plasman jer se računa međusoban skor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Zvezdina koš razlika

10: kolo: 775:739
  9. kolo: 641:600
-----------------------
razlika:   134:139  :blink:  ?!?!?!?!?

Morpheus likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Da, ali ta tabela nije potpuna, Zvezda tu ima skor 5 3, pisao sam pre njenog meča i nisam ažurirao tabelu. Nisam mislio da iko to tako temeljno prati kao ti. :) U međuvremenu smo izgubili od Fenera i pobedili PAO, pa sad imamo 6-4.

Što se plasmana tiče praktično sve zavisi od Efesa. Ako on izgubi jedan meč, nama treba jedna pobeda iz naredna tri meča za prolaz. Ako izgubi dve mi praktično i sa sva četiri poraza prolazimo. No, u tom slučaju idemo na CSKA u četvrtfinalu i tu lagano gubimo, tako da bi bilo najbolje da izbegnemo četvrto mesto u grupi ako je ikako moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0