Sign in to follow this  
Followers 0

Liga šampiona 2015/2016

15 posts in this topic

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - PRVO KOLO KVALIFIKACIJA 
Lincoln FC (GIB) v FC Santa Coloma (AND)
Crusaders FC (NIR) v FC Levadia Tallinn (EST)
FC Pyunik (ARM) v SS Folgore (SMR)
B36 Tórshavn (FRO) v The New Saints FC (WAL)

• Mečevi će biti igrani 30.juna/1. jula i 7. jula/8. jula 2015.

 LIGA ŠAMPIONA - DRUGO KOLO KVALIFIKACIJA 
Hibernians FC (MLT) v Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
APOEL FC (CYP) v FK Vardar (MKD)
Qarabağ FK (AZE) v FK Rudar Pljevlja (MNE)
FK Sarajevo (BIH) v KKS Lech Poznań (POL)
NK Maribor (SVN) v FC Astana (KAZ) 
FC BATE Borisov (BLR) v Dundalk FC (IRL)
HJK Helsinki (FIN) v FK Ventspils (LVA)
FC Midtjylland (DEN) v Lincoln FC (GIB)/FC Santa Coloma (AND)
Molde FK (NOR) v FC Pyunik (ARM)/SS Folgore (SMR)
Malmö FF (SWE) v FK Žalgiris Vilnius (LTU)
Celtic FC (SCO) v Stjarnan (ISL) 
FK AS Trenčín (SVK) v FC Steaua Bucureşti (ROU)
FK Partizan (SRB) v FC Dila Gori (GEO)
PFC Ludogorets Razgrad (BUL) v FC Milsami Orhei (MDA)
CS Fola Esch (LUX) v GNK Dinamo Zagreb (CRO)
KF Skënderbeu (ALB) v Crusaders FC (NIR)/FC Levadia Tallinn (EST)
B36 Tórshavn (FRO)/ The New Saints FC (WAL) v Videoton FC (HUN)

• Mečevi će biti igrani 14.jula/15. jula i 21. jula/22. jula 2015.

Smucalica likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - REZULTATI PRVIH MEČEVA PRVOG KOLA KVALIFIKACIJA 

B36 Torshavn (Fai) - TNS (Wal) 1 : 2      
Crusaders (Nir) - Levadia (Est) 0 : 0    
Lincoln Red Imps (Gib) - FC Santa Coloma (And) 0 : 0    
Pyunik Yerevan (Arm) - Folgore (San)  2 : 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - REZULTATI REVANŠ MEČEVA PRVOG KOLA KVALIFIKACIJA 

Levadia (Est) - Crusaders (Nir) 1:1

FC Santa Coloma (And) - Lincoln Red Imps (Gib) 1:2

Folgore (San) - Pyunik Yerevan (Arm) 1:2

TNS (Wal) - B36 Torshavn (Fai) 4:1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - REZULTATI PRVIH MEČEVA DRUGOG KOLA KVALIFIKACIJA 

Hibernians FC (MLT) v Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) 2:1
APOEL FC (CYP) v FK Vardar (MKD) 0:0
Qarabağ FK (AZE) v FK Rudar Pljevlja (MNE)
FK Sarajevo (BIH) v KKS Lech Poznań (POL) 0:2
NK Maribor (SVN) v FC Astana (KAZ) 1:0
FC BATE Borisov (BLR) v Dundalk FC (IRL)
FK Ventspils (LVA) V HJK Helsinki (FIN) 1:3
FC Midtjylland (DEN) v Lincoln FC (GIB) 1:0
Molde FK (NOR) v FC Pyunik (ARM) 5:0
Malmö FF (SWE) v FK Žalgiris Vilnius (LTU)
Celtic FC (SCO) v Stjarnan (ISL) 
FK AS Trenčín (SVK) v FC Steaua Bucureşti (ROU) 0:2
FK Partizan (SRB) v FC Dila Gori (GEO) 1:0
PFC Ludogorets Razgrad (BUL) v FC Milsami Orhei (MDA) 0:1
GNK Dinamo Zagreb (CRO) V CS Fola Esch (LUX)
KF Skënderbeu (ALB) v Crusaders FC (NIR) 4:1
TNS (WAL) vs Videoton (HUN) 0:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - ŽREB ZA TREĆE KOLO KVALIFIKACIJA 

Panathinaikos FC (GRE) v Club Brugge KV (BEL)
BSC Young Boys (SUI) v AS Monaco FC (FRA)
PFC CSKA Moskva (RUS) v AC Sparta Praha (CZE)
SK Rapid Wien (AUT) v AFC Ajax (NED) 
Fenerbahçe SK (TUR) v FC Shakhtar Donetsk (UKR)

• čekaju u plej ofu: Manchester United FC (ENG), Valencia CF (ESP), Bayer 04 Leverkusen (GER), Sporting Clube de Portugal (POR), SS Lazio (ITA)


FK Sarajevo (BIH)/KKS Lech Poznań (POL) v FC Basel 1893 (SUI) 
PFC Ludogorets Razgrad (BUL)/FC Milsami Orhei (MDA) v KF Skënderbeu (ALB)/Crusaders FC (NIR)
FK Ventspils (LVA)/HJK Helsinki (FIN) v NK Maribor (SVN)/FC Astana (KAZ)
Celtic FC (SCO)/Stjarnan (ISL) v Qarabağ FK (AZE)/FK Rudar Pljevlja (MNE)
FK AS Trenčín (SVK)/FC Steaua Bucureşti (ROU) v FK Partizan (SRB)/FC Dila Gori (GEO)
FC Midtjylland (DEN)/Lincoln FC (GIB) v APOEL FC (CYP)/FK Vardar (MKD)
Hibernians FC (MLT)/ Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) v FC Viktoria Plzeň (CZE)
GNK Dinamo Zagreb (CRO)/CS Fola Esch (LUX) v Molde FK (NOR)/FC Pyunik (ARM)
The New Saints FC (WAL)/Videoton FC (HUN) v FC BATE Borisov (BLR)/Dundalk FC (IRL) 
FC Salzburg (AUT) v Malmö FF (SWE)/FK Žalgiris Vilnius (LTU)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - REZULTATI REVANŠ MEČEVA DRUGOG KOLA KVALIFIKACIJA 

 UTORAK 

FC Dila Gori vs FK Partizan 0:2
FC Pyunik vs Molde FK 1:0
FC Milsami Orhei vs PFC Ludogorets Razgrad 2:1
HJK Helsinki vs FK Ventspils 1:0
Maccabi Tel-Aviv FC vs Hibernians FC 5:1
Lincoln FC vs FC Midtjylland 0:2
FK Vardar vs APOEL FC 1:1
FK Žalgiris Vilnius vs Malmö FF 0:1
Crusaders FC vs KF Skënderbeu 3:2

 SREDA 

FC Astana vs NK Maribor 3:1
CS Fola Esch vs GNK Dinamo Zagreb 0:3
FC Steaua Bucureşti vs FK AS Trenčín 2:3
Videoton FC vs The New Saints FC 1:1
Dundalk FC vs FC BATE Borisov 0:0
KKS Lech Poznań vs FK Sarajevo 1:0
FK Rudar Pljevlja vs Qarabağ FK 0:1
Stjarnan vs Celtic FC 1:4

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - PAROVI TREĆEG KOLA KVALIFIKACIJA 

 UTORAK 

PFC CSKA Moskva vs AC Sparta Praha 2:2
FC Milsami Orhei vs KF Skënderbeu 0:2
FC Midtjylland vs APOEL 1:2
Maccabi Tel-Aviv FC vs FC Viktoria Plzeň 1:2
Panathinaikos FC vs Club Brugge KV 2:1
Fenerbahçe SK vs FC Shakhtar Donetsk 0:0
BSC Young Boys] vs AS Monaco FC 1:3
Videoton FC vs FC BATE Borisov 1:1
GNK Dinamo Zagreb vs Molde FK 1:1

 SREDA 

HJK Helsinki vs FC Astana 0:0
FC Salzburg] vs Malmö FF 2:0
FC Steaua Bucureşti vs FK Partizan 1:1
Celtic FC vs Qarabağ FK 1:0
KKS Lech Poznań vs FC Basel 1893 1:3
SK Rapid Wien vs AFC Ajax 2:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - REZULTATI REVANŠ MEČEVA TREĆEG KOLA KVALIFIKACIJA 

APOEL FC vs FC Midtjylland 0:1
Molde FK vs GNK Dinamo Zagreb 3:3
AFC Ajax vs SK Rapid Wien 2:3
AS Monaco FC vs BSC Young Boys 4:0
Astana vs HJK 4:3
Qarabağ vs Celtic 0:1
Sparta Praha vs CSKA Moskva 2:3
BATE vs Videoton 1:0
Basel vs Lech 1:0
Partizan vs Steaua 4:2
Malmö vs Salzburg 3:0
Club Brugge vs Panathinaikos 3:0
Plzeň vs M. Tel-Aviv 0:2
Shakhtar Donetsk vs Fenerbahçe 3:0
Skënderbeu vs Milsami 2:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - PLAY OFF - PRVI MEČEVI 

FC Astana (KAZ) vs FC APOEL (CYP) 1:0

KS Skënderbeu (ALB) - GNK Dinamo Zagreb (CRO) 1:2

Celtic FC (SCO) - Malmö FF (SWE) 3:2

FC Basel 1893 (SUI) - Maccabi Tel-Aviv FCC (ISR) 2:2

FC BATE Borisov (BLR) - FK Partizan (SRB) 1:0

SS Lacio (ITA) - Bayer 04 Leverkusen (GER) 1:0

Manchester United FC (ENG) - Club Brugge KV (BEL) 3:1

Sporting CP (POR) - PFC CSKA Moscow (RUS) 2:1

SK Rapid Wien (AUT) - FC Shakhtar Donetsk (UKR) 0:1

Valencia CS (ESP) - AS Monaco FC (FRA) 3:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - PLEJ OF - REVANŠ MEČEVI 

AS Monaco FC vs Valencia CF 2:1
GNK Dinamo Zagreb vs KF Skënderbeu 4:1
Malmö FF vs Celtic FC 2:0
FC Shakhtar Donetsk vs SK Rapid Wien 2:2
Maccabi Tel-Aviv FC vs FC Basel 1893 1:1
Bayer 04 Leverkusen vs SS Lazio
Club Brugge KV vs Manchester United FC 0:4
FK Partizan vs FC BATE Borisov 2:1
PFC CSKA Moskva vs Sporting Clube de Portugal 3:1
APOEL FC vs FC Astana 1:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA ŠAMPIONA - ŽREB ZA TAKMIČENJE PO GRUPAMA 

Grupa A: Paris Saint-Germain, Real Madrid, Shakhtar Donetsk, Malmö

Grupa B: PSV Eindhoven, Manchester United, CSKA Moskva, Wolfsburg

Grupa C: Benfica, Atlético, Galatasaray, Astana

Grupa D: Juventus, Manchester City, Sevilla, Borussia Mönchengladbach

Grupa E: Barcelona, Bayer Leverkusen, Roma, BATE Borisov

Grupa F: Bayern München, Arsenal, Olympiacos, Dinamo Zagreb

Grupa G: Chelsea, Porto, Dynamo Kyiv, Maccabi Tel-Aviv

Grupa H: Zenit, Valencia, Lyon, Gent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0