Idi na sadržaj

Test: Da li ste psihopata?


Preporučene poruke

Iako se psihopate obično zamišljaju kao ubice, kanadski psiholog tvrdi da oni mogu biti među vašim prijateljima i kolegama.

Kriminalistički psiholog i profesor Robert D. Hejrs s kanadskog Univerziteta Britanske Kolumbije napominje da su psihopate ljudi kojima nedostaje kajanje i empatija. Dakle, njima je svejedno da li ste živi ili mrtvi. 

Upravo iz tih razloga američki psiholozi su ustanovili test koji može da utvrdi da li osoba ima mentalitet poput serijskog ubice, a brojne ubice su tačno odgovorile na pitanje koje ćemo vam i mi postaviti. 

Pročitajte priču i iskreno odgovorite. 

“Žena, koja je sahranjivala majku, među svetom koji je došao na poslednji ispraćaj vremešnoj gospođi, ugleda jednog muškarca koga nije nikada pre videla. Prvo što joj je palo na pamet bilo je da izgleda fantastično. Kao iz njenih snova. U nekoliko sledećih trenutaka pomislila je da to je čovek njenih snova. U trenutku se zaljubila u njega, ali se nije odvažila da uzme njegov broj. Nekoliko dana kasnije ona ubija svoju sestru."

Koji motiv je imala ova žena da ubije svoju sestru?

Odgovor:

Žena se nadala da će se isti čovek ponovo pojaviti na sahrani.

Ukoliko ste ovako na odgovorili na pitanje vi razmišljate slično kao psihopata. Ipak, to ne treba da vas brine jer neki ljudi ispunjavaju kriterijume za psihopate, ali ne dovoljno da bi pravili probleme. Štaviše, neke osobine psihopate ne moraju obavezno biti mane.

 Izvor: Bulevar B92 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hehehehehe a kako sam se prepao kad sam otvarao odgovor...:uredu:

a imao sam nekoliko verzija i masta mi je radila trista na sat...ali sam se prepao da ce me jedna od tih ideja svrstati u psihopate...kao npr. da je njena sestra unajmila tog tipa da im ubije majku zbog toga i toga...da bih na kraju...bojeci se gore navedenog...ostao samo pri pomisli da je ta zena cisti psihopata i da je zbog toga ubila svoju mater...:pst:

 

I tako i bi...a meni laknu...:laugh::laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znači nisam psihopata jer nisam dala taj skriveni odgovor?

uh! dobro je :lol: 

ja sam mislila da joj se on sviđa,

a bio mamin muškarac, 

pa sestra to odlučila da objavi, 

a ova da to sakrije od ostalih... pa smakla sestru :wtf: 

(što kaže Voja, mašta radi tristo na sat :kez: ) izgleda da gledam previše Šerloka... šefe, ti si kriv što sam se upetljala u razrešenje zločina :blabla: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam pokušao da najracionalnije odgovorim. 

Pošto muškarca niko ne poznaje, pretpostavio sam da nije svađa oko njega. Pa oko čega bi ondaK nastalo sranje između sestre i nje, nego oko para. Skenjala je zbog nasledstva.  :zavesa:

Znači nisam psihopata!!! :flower:
Mada, to i nije toliko bitno. Za mene je važnije da niko u mojoj okolini to nije!  :voodoo:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...