Idi na sadržaj

Misao,poruka dana..


Preporučene poruke

''Ja sam jedna od onih koje ne znaju za granice dok ih ne predje.
Prastam neoprostivo ali okrecem ledja zbog sitnice. Trpim gutajuci tudje lazi. Ponos nemam dok ne shvatim da sam ga pogazila. Dajem sve i kada me ostave bez icega. Slepa sam na podsmehe,podmehujem se sama sebi. Gora sam nego sto misle i pametnija nego sto pricaju...i jaca nego sto mogu da zamisle. 
Obozavam rizik ali mrzim laz i nepravdu. Ne valja se inatiti sa mnom, Ne prihvatam uvrede i krsim pravila.
Zaljubljena u ljubav i kad volim, volim svim srcem. Dok ne prestanem. Onda sam ravnodusna svim svojim bicem...''

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 6 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Ovo je taaaaaaakooo istinito!!!

 

15203367_1532049830145106_8757023036559142010_n.jpg

​Ne bih se baš složio sa iznesenim.

Zamislimo situaciju... Noćas ti žena dala, ujutro te probudila sa kafom u krevetu dok te sunce kroz prozor kupa jutarnjim zracima. Sreća? Naravno. Zadovoljstvo? Vrhunsko. I ondaK kreneš do kupatila i zvekneš malim prstom leve nogu dovratak. Ako to nije iznenadna tuga, ja ne znam šta je. :liza: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo mi nemoj reći da posle takvog događaja nisi tužan, bez obzira kako je do događaja došlo. Da ne pričamo o drugim iznenadnim tugama, kao na primer smrtni slučaj.

Lepo je još Abraham Linkoln rekao: ne veruj svemu što pročitaš na internetu.

:liza: 

​Posle onog "od sinoć" i kafe u krevet..pa putu do kupatila mogu da budem tužna samo ako je prekinuto "nešto planirano u kupatilu" zbog onog "zvekneš malim prstom leve nogu dovratak" :bek: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...