Idi na sadržaj

Da li ste zadovoljni svojim primanjima?


Preporučene poruke

Nisam zadovoljan svojom platom od 35000din mesečno.

Započeo sam dodatni posao koji mi donosi još nekih 5000 do 10000din mesečno.

ukupno u proseku zaradjujem 40000din mesečno.

Nije loše za nekog ko zaradjuje manje, slažem se, ali nije dovoljno za nekog ko želi da zaradjuje više :roll:.

Ja npr ovako gledam na to.

40000din mesečno je 1333.33din na dan, a to je 55.55din na sat, a to je 0.92din u minuti :astasad:

E sad ako se fokusiram na to, da mi zarada bude 1 dinar u minuti, onda je to 60 din na sat, a to je 1440 din na dan, a to je 43200 din mesečno.

Dakle, ja nisam zadovoljan svojim prihodom od 0.92din u minuti, biću zadovoljan sa prihodom od 1 din u minuti, i trudiću se da mi zarada bude 1.10din u minuti. A kad se to desi, znaću kako da zaradim 1.50din u minuti i tako dalje i tako dalje...to je samo igra. I oću da se igram :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 godina kasnije...

Sve u svemu... s obzirom na okolnosti, zadovoljan sam. Ne radim neki preterano bitan posao u globalnoj šemi stvari, čak je verovatno onaj koji bismo najpre vezali za minimalac. Ali računajući plate, bonuse, prekovremeni rad i bakšiš... plaćen sam deeebelo preko minimalca. Nisu to nikakve basnoslovne pare, ali ovde i sada su sasvim ok.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...