Idi na sadržaj

Da li ste zadovoljni svojim primanjima?


Preporučene poruke

Otvorih ovu temu jer strajk prosvete ne prestaje.

Da vidim koliko je zadovoljnih platom.

Ako ne zelite ne morate pricati o ciframa.

Mozete staviti opisno

-malo,

premalo,

solidno,

srednje zalosno,

zadovoljavajuce

extra

ili vec kako se osecate kad vam plata legne na TR.

Mozemo pricati koliko bi bilo potrebno povecanje plate da vas stavi u situaciju da kazete sebi *Sad malo lakse disem* ili bar da kazete da je to plata spram mog zvanja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bio bih zadovoljan sa svojom platom ali kad bi je dobio!

Radim u privatnoj firmi i ne dobijamo platu već neke delove.

Sad trenutno nam duguje tri i po plate.

Najavili mu štrajk i obavljali posao sa propisanim minimumom rada.

Četiri dana nije se udostojio da se pojavi pred nas.

Ovog ponedeljka smo konačno stali skroz.

Pojavio se i gazda sa spiskom svih zaposlenih i počela prozivka da idemo jedan po jedan kod njega u kancelariju kaođaci pred profu na ispitu.

Ušao sam gore.Jedno jedino pitanje je ili radiš ili potpisuješ otkaz.

Da ne dužim priču uspeo sam da zaštitim sve zaposlene i da razgovor odvedem u neke malo pristojnije vode.

Zaključci:

1.Firma se neće ugasiti

2.Niko neće dobiti otkaz.

3.Gašenje požara sa 5000(pet hiljada dinara)plate sutra(utorak)na ruke pre polaska na teren.

4.Sledeći utorak još 1oooo din.

5.25.og februara 15000 din.

6.Izračunati i sva zaostala primanja za 2010 godinu i isplatiti polovinom marta.

7.tek od maja meseca bi trebalo biti i plata redovna i na račun.

Ovo smo mogli da uradimo jer smo bili jedinstveni i svima nam je bilo svejedno da li ćemo ostati bez posla,jer onako nije više moglo.

Stvarno smo ujutru dobili onih 5000 dinara.

Za ostalo ćemo videti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

ako se osvrnem par dana unazad.. šta vidim?

Vidim veoma neob(L)ičnu amplitudu svoga promenLJivoga zadovoljstva primanjima. VelikogA i malogA.

Evo mi ga.

Tačnije, evo mi je. (amplituda)

06cf50fc.gif

ampli.jpg

tako da... mogu da kažem šta?

Mogu da kažem: Jebentedržavo! ... i u posTskriptumu_da se zapitam: jbt :ces:gde ja živim!?

I još samo završna reč... и то на ћирилици:

Кад примам :) задоволјна сам

кад не примам, ћутим, трпим... и чекам да се задоволјим кад примим. :hahaha: Што више примим то болје. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

nisam zadovoljen primanjima, smatram da sam bio skoro uvek relativno nisko placen u odnosu na skolsku spremu...

danas operisem sa vecim iznosima, ali vise se i odliva, pa opet ne mogu reci da sam bas zadovoljan.

satisfakciju mi daju oredjeni kratki i strucni poslovi, gde za pola do par dana posla mogu naplatiti prilicno velike sume. nazalost malo je takvih poslova.

zapravo nije bitna kolicina novca koje se zaradjuje. kada bi se deo zarade mogla ostaviti po strane i da se akumulise, bio bi srecan i miran.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Za neverovati je, ali je trenutno najbolji posao u Srbiji posao u drzavnoj sluzbi!

Plata je iznad proseka a ako ne uradite neku glupost, sacekacete penziju tamo, a necete ni da se prelomite od kolicine posla koju radite.

Svake godine cete moci na letovanje, mozete dobiti i kredit jer imate stalno i stabilno radno mesto.

Eh, ta divna vremena, kada su ljudi sa svojom firmom mogli zaraditi bar dvostruku platu drzavnika... :blink:

Sve cesce razmisljam da odem na teret drzave!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...