Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ma sve je to "život u bajci"....neće im zaživeti ni za šta na svetu. 

Kazneme mere za ne nošenje uniformi neće biti-jer se deca ne smeju kažnjavati i tačka.

A kada budu opomenuli neko dete što nema uniformu pojaviće se "strašni tata" koji će reći-Alooooo bre!! Znate li vi KO SAM JA?!! MOJE dete neće nositi taj cirksu na sebi i tačka!" 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 9 meseci kasnije...

Evo njih opet sa BRISANJEM socijalnih (valjda društvenih, jebem im sve?) razlika... :ajme: 

"Šarčević je najavio i da će uniforme biti obavezne za sve osnovne škole u Srbiji, napominjući da je za sada 50 odsto škola pristalo na tu preporuku ministarstva, a da će ostale morati da se priklone toj ideji."

50% ŠKOLA PRISTALO NA OBAVEZNU PREPORUKU? I BAŠ NIJEDAN PROFESOR SRPSKOG JEZIKA SE NIJE POBUNIO?

“Ovde nije pitanje uniformi, već ukidanja socijalnih razlika među učenicima."

E BAŠ ĆETE DA IH UKINETE PARČETOM TKANINE.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E baš me zanima koliko dugo će ovo "živeti"? :hhh: mesec dana....ili ajd do prvog polugodišta..... a onda polako kreće opušteno "zaboravljanje, ili pubuna roditelja zbog narušavajuće lepote njhove dece.....kako uniforma deluje depresivno na njihovo čedo i on/a je zbog toga popustio/la u školi.....itd..itd....a možda se oni domišljatiji i dosetiti kako da nabave lekarsko uverenje koje njihovo dete oslobađa nošenja iste-zbog psihičkog stanja deteta dok nosi uniformu! 
Možda neko dete dobije i alergiju na materijal ili boju iste te uniforme.... :hhh: 
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...