Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Stigao je i famozni iPhone u naše malo misto, tj. stići će čim stigne... pa bih da vas pitam razmišljate li o nabavci? :roll:

 

Lično, i ne pomišljam na takvu mogućnost jer znam da će cena za iPhone 6/6 Plus čak i uz bilo kakav paket biti daleko van dometa mog novčanika. Kontam da će u bilo kojoj kombinaciji bez problema probiti hiljadarku, što ni lud ne bih dao za običan telefon.

 

Ako bi stariji model (5s) ponudili po nekoj normalnoj ceni, što će reći uočljivo manjoj od cene nekog flagshipa Samsunga ili Sonyja, onda bih o tome već mogao i da razmislim. Čisto iz želje da zaokružim ekosistem sa Mac OS koji koristim na PC računaru, a i uklopilo bi mi se sa standardnim načinom na koji menjam telefone (prodaj stari da pokriješ troškove za novi).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Za komparaciju:

 

At&t

 

iPhone 6 Plus

 

Jednokratno: 299 $ ( 7176 RSD), ugovorna obaveza 2 (dve godine). Pretplata 60 $ ( 5640 RSD)

 

"Imate prijatelje"   :roll:

 

Prijo moja kako cemo, prijatelju lako cemo

 

Edit:  Prosečna plata  5.556 $  ( 522.264 RSD )

         Srbija                    468 $  (   43.975 RSD )

 

:laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni se sviđaju takvi zatvoreni sistemi u kojima je sve dizajnirano po jedinstvenim pravillima (zato sam voleo MIUI na Androidu) i mislim da bih se lako navikao na iOS, ali zaista bih morao ne biti pri zdravoj pameti da bih platio 110.000 dinara za mobilni telefon. :lol:

Pošto si još uvek pri zdravoj pameti nećeš to uraditi :kez::kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...